Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mogoče, pa bi vas prišel lahko prvič pogledat..... tak da se malo spoznamo :naughty: :whistle: :hmm:

no daj pridi... dve deklini bova že tam...... problem je le v tem, da jaz greennenje ne poznam, ona pa mene ne. Mah se bomo že našli. Jaz bom sicer z avtom, ampak če vidim kako deklico z motoristično opremo, bom kar do nje šla :blush: .) no, ali pa kakega tipa :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dajte se mel natipkat keri mate voljo malo tam riti parkirat, ker se mi bo čisto mogoče danes spravilo do tja. ker se pač dolgo nismo vidli.. sam sami se mi pa reees ne da tam sedet v usnju. :grrr

Pisovka pa ravno danes ko moram v nočno... ma kurc gleda nočno bom prišo... lol ko bi blo tak lahko... o lep dan

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj pridi... dve deklini bova že tam...... problem je le v tem, da jaz greennenje ne poznam, ona pa mene ne. Mah se bomo že našli. Jaz bom sicer z avtom, ampak če vidim kako deklico z motoristično opremo, bom kar do nje šla :blush: .) no, ali pa kakega tipa :blush:

eh,te pa jaz tud morem prit.Ne smem tega zamudit. :OK: :DSamo jaz sem bolj sramežljiv.Upam,da še pride kaki predstavnik moškega spola. .)

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je usnje pogoj????

Je pogoj. Samo zadostuje že usnjen pas na uri.

Okidoki, ob pol osmih na terasi, če ne bo lilo ali snežilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa smrad po švicu pa pir na mizi. :OK:

:ninja:

To sem si vedno želel. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je tak, te pa pridem......dan nebojo pupike same..... :kva2: :whistle: Kje pa se dobite? verjetno zunaj? Pa res ob pol8? pa verjetno majo kako TV tud, sam tak da oko vržem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je tak, te pa pridem......dan nebojo pupike same..... :kva2: :whistle: Kje pa se dobite? verjetno zunaj? Pa res ob pol8? pa verjetno majo kako TV tud, sam tak da oko vržem?

ja ja... obvezno zunaj!

No, verjetno bo moj tudi do takrat že doma in ga bom prislilila, da se spravima na motor in pridema z motorjem.

Se vidimo ob pol osmih (oz. do osmih sma zagotovo tam) :OK:

nema TV-ja....... ob pogledu na brhke dekline se ti bodo oči tako rosile, da do ekrana videl ne boš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je tak, te pa pridem......dan nebojo pupike same..... :kva2: :whistle: Kje pa se dobite? verjetno zunaj? Pa res ob pol8? pa verjetno majo kako TV tud, sam tak da oko vržem?

Ma majo TV, ni blema. V zgradbi. Ti samo poj gledat fuzbal. Tudi ostali frajeri lahko greste ga gledat. Bom tačas jaz pazil na pupike. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja... obvezno zunaj!

nema TV-ja....... ob pogledu na brhke dekline se ti bodo oči tako rosile, da do ekrana videl ne boš :devil:

Sanje se mi bojo uresničle :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zgodi ja. Te si pa se bol moker, ker se matraš, vse se pa lepi po tebi......Pol pa je tak fajn..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pokvari zaj vsega z nekim snegom :? Bolj je vroče bolj so ........... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si vlažen....

....od tuša.... :grim

Ne pokvari zaj vsega z nekim snegom :? Bolj je vroče bolj so ........... :D

.....žgeče??..... :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRAVA KURBARIJA RATALA S PIRA... :slap:

kdo pa je omeno usnje??????? :? :blink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRAVA KURBARIJA RATALA S PIRA... :slap:

Pir+fuzbal+kurbarija=?? Ne morm več....je preveč vroče..... :wacko: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!