Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kdo pravi, da ni bilo pira? Bil je bil, vsaj jaz sem ga pil..... :kva2:

In to kar dva :naughty:! Sem dobro slišal ko si naročil. :P

Jaz pa sem samo enega temnega dol potočil. Za šankom so mi ga pomešali z veliko ore. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to kar dva :naughty:! Sem dobro slišal ko si naročil. :P

Jaz pa sem samo enega temnega dol potočil. Za šankom so mi ga pomešali z veliko ore. :angry2:

Ali nisi naročil pol litra ore z 0,3 temnega piva? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem samo enega temnega dol potočil. Za šankom so mi ga pomešali z veliko ore. :angry2:

Ja barva je bila res bolj švoh .) Boš naslednjič pač "čistega" ruknil. :D

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali nisi naročil pol litra ore z 0,3 temnega piva? :hmm:

Naročil sem 0,2 temnega, ostalo je bila ora. Zato pa je barva izgledala bolj švoh.

Mogoče so pa brez moje vednosti dali samo 0,1 temnega piva.

Vidiš, vidiš meni pa ni bilo nič jasno, da sem tako trezen prišel domov. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to kar dva :naughty:! Sem dobro slišal ko si naročil. :P

Jaz pa sem samo enega temnega dol potočil. Za šankom so mi ga pomešali z veliko ore. :angry2:

Če sn bil pa žaaaaaajn..... :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr JAZ DANES NJET MARBURG. :grrr

Prisrčno pa pozdravljam vse kelnarce tam pa vse kelnarje pa obiskovalce pa tiste, ki se bojo po ekranih danes podili na zeleni podlagi pa vse, ki bojo le-te gledali pa.. Hej, :hmm: tole pa je zvenelo kot oni ko kličejo na radio pa jih radijec po izraženi glasbeni želji vpraša, če koga pozdravijo... :slap: )

No, naj vam bo pir hladen pa usnje ne smrdi. .)

GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa tam je TV .)

:grrr Ne bi bilo fer, da pridem v družbo, potem pa gledam :eek: TV! In v primeru, da makaronarji zmagajo, lahko od "neobvladljive jeze :fight2: :fight1: razbijem oštarijo, vse prisotne motoriste, s kelneri in kelnercami vkup".

:hmm: Kje bi se pa potem ob torkih zbirali?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v primeru, da makaronarji zmagajo, lahko od "neobvladljive jeze :fight2: :fight1: razbijem oštarijo, vse prisotne motoriste, s kelneri in kelnercami vkup".

uf šokac, mislim da si pametno naredil, da si ostal doma. verjetno je to v tem primeru bolj zdravo za vse obiskovalce mlade lipe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Ne bi bilo fer, da pridem v družbo, potem pa gledam :eek: TV! In v primeru, da makaronarji zmagajo, lahko od "neobvladljive jeze :fight2: :fight1: razbijem oštarijo, vse prisotne motoriste, s kelneri in kelnercami vkup".

:hmm: Kje bi se pa potem ob torkih zbirali?

Hura Makaronari šli zasluženo naprej.... :devil: ...

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac zasluženo, celo prvenstvo se že šlepdienst igrajo...kdaj so resnično PREMAGALi nasprotnika, ne pa da so imeli kanček sreče več??? morali bi izpasti že v kvalifikacijah...

Razen danes, ko jim je bog dal roko, pol pa sta 2 navalila na golmana...

buuuuuuu......

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res nimate kaj boljšega za počet, ko pa o fuzbalu razglablat :?

Edina dobra stvar na vsem tem prvenstvu je, da so ceste prazne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac zasluženo, celo prvenstvo se že šlepdienst igrajo...kdaj so resnično PREMAGALi nasprotnika, ne pa da so imeli kanček sreče več??? morali bi izpasti že v kvalifikacijah...

Razen danes, ko jim je bog dal roko, pol pa sta 2 navalila na golmana...

buuuuuuu......

LP, El B.

Točno tako, je kot praviš. Že leta in leta se šlepajo z enim golom. Sedaj se jim pa po dolgem času vsere in dajo dva gola. Jaka muda, da so si prav oni zaslužili igrati v finalu. :slap: :angry2: To je nepravda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, lepo se imejte preko poletja. Jaz sem gumo zamenjal, moped poservisiral, ga natankal. Jutri pa ....NA MORJE..... :kva2: (mesec dni :naughty: )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, lepo se imejte preko poletja. Jaz sem gumo zamenjal, moped poservisiral, ga natankal. Jutri pa ....NA MORJE..... :kva2: (mesec dni :naughty: )...

:o Kaj, meseccccccccccccccccc dni? Sem prav prebral? "Halo xr, odakle ti lova"? :P Se hecam!

Lepo se imejte, ter varno in prijetno vožnjo vam želim. .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!