Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

da boš imela še en izgovor več, da ne prideš.... :P

LP D

evo tudi jaz bom uporabil ta izgovor, neda se mi po mokrem v MB vozit avto pa itak ne pride v poštev :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če bom imel do jutri zrihtan motor, pa vas še jaz mogoče pridem pozdravit.

no sicer se še ne poznamo, zato upam, da sem vseeno dobrodošel in še eden mlajših bom .)

edini, ki ga poznam je šokac, ki pa je žal na dopustu

Nič več, sva z Lumpo že doma!

Lep pozdrav vsem skupaj... :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel kdo do Lujza oz. HG danes :? .

Štartam iz S.B. ob cca 16.00, nazajgrede se pridružim vseobčemu lizanju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa - včasih smo šli prej lizat - pol pa k Lipi. Itak, da bomo pr Lipi! No, očitno bomo dans tud lizali pr Lipi, ker ni nobenega drugega interesa. Komaj čakam ....... (pa karkoli že čakam :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa - včasih smo šli prej lizat - pol pa k Lipi. Itak, da bomo pr Lipi! No, očitno bomo dans tud lizali pr Lipi, ker ni nobenega drugega interesa. Komaj čakam ....... (pa karkoli že čakam :kva2: )

A te lahko pridem pojahat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa - včasih smo šli prej lizat - pol pa k Lipi. Itak, da bomo pr Lipi! No, očitno bomo dans tud lizali pr Lipi, ker ni nobenega drugega interesa. Komaj čakam ....... (pa karkoli že čakam :kva2: )

No a viš.. tega pa nisem vedela. No, glede na to, da bom prej že v Promenadi, se bom jaz tam nalizala, potem pa pridem še k Lipi......... :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A majo tam dober sladoled? Me je Lobo tam porival zadnjič, pa nisva mela cajta lizat. Bi lahko danes nadoknadili. Kdaj pa bota tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A majo tam dober sladoled? Me je Lobo tam porival zadnjič, pa nisva mela cajta lizat. Bi lahko danes nadoknadili. Kdaj pa bota tam?

Ne vem, ker ga še nisem jedla. Zdi se mi, da se ga da tam lizat.

Zmenjeni smo ob petih s kolegom, da malo počvekamo, potem gre moj dragi v službo, jaz pa pridem še v Lipo pogledat.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa - če boš pa dva mela, pol te pa ne bomo motli. .)

Lobo me bo menda čakal ob 18.00 v Selnici na črpalki, greva pred Pikapolonco sedet in lizat (nič porivanja), mimo Promenade pohupava pupi, da ne bo pozabla na nas in do Lipe.

Če se nama kdo pridruži ... več nas je, bolše je. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa - včasih smo šli prej lizat - pol pa k Lipi. Itak, da bomo pr Lipi! No, očitno bomo dans tud lizali pr Lipi, ker ni nobenega drugega interesa. Komaj čakam ....... (pa karkoli že čakam :kva2: )

Pri Lipi... se vam pridruzimo iz sekcije "Stamperl 03"... dons smo v MB namenjeni... okol 18.45 bomo pr Lipi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa - če boš pa dva mela, pol te pa ne bomo motli. .)

Lobo me bo menda čakal ob 18.00 v Selnici na črpalki, greva pred Pikapolonco sedet in lizat (nič porivanja), mimo Promenade pohupava pupi, da ne bo pozabla na nas in do Lipe.

Če se nama kdo pridruži ... več nas je, bolše je. :OK:

No ja tako je to ja.... eni boste lizali, drugi pa se bomo cijazili iz lj. Pred 8 zvecer me ne bo... ce bom sploh uspel prit...

No pa lep pozdrav želim vsem ki boste ali ne boste lizali

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je blo prav lušno videti 03 v 02 in kljub nekemu vikanju počvekati z njimi. :yea1:

Če se pa ne bi naši zbirali tako pozno, bi jaz mogoče celo po svetlem domov prišla. Pa saj se je treba tud nočne vožnje navaditi ane?! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je blo prav lušno videti 03 v 02 in kljub nekemu vikanju počvekati z njimi. :yea1:

Če se pa ne bi naši zbirali tako pozno, bi jaz mogoče celo po svetlem domov prišla. Pa saj se je treba tud nočne vožnje navaditi ane?! .)

Sekcija 02, super ste :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!