Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja, samo luč so vgasnili pa IHHAAAAHAHAA! :D :P

Ne vem če vrjameš ali ne, res smo luč vgasnili in potem videli marsikaj... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Furiosotu za včerajšnjo pijačko...

Zgleda pa, da se je bal množičnega slinjenja in je bil glede današnjega r.d. tiho kot miška... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš leila, kaj pa hodiš tak hitro domov. Mi smo se na koncu celo slinili ... :whistle:

nah ja... zdej mi je jasno zakaj me je moj kar preusmeril proti domu z izgovorom, da grejo že vsi domov .)

btw hvala za CD... nisi pa povedala, koliko sva ti dolžna za to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš leila, kaj pa hodiš tak hitro domov. Mi smo se na koncu celo slinili ... :whistle:

Pikola, pa sem imela filing, da bi še bilo dobro malo ostati... le zakaj se nikoli ne poslušam? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabili pa ste povedati, da nas je s svojim obiskom počastil Ice, ki se je prifural iz Gradca.

Naročil je pico, polovico pojedel in se odpravil telefonirat. :hmm: Jaz pa sem mislil, da mu jo ta čas zmažem do konca. Pa sem si premislil, ker je precej velik in močan. Če bi pa vedel, da me bo Lobo branil pa bi jo zmazal. :whistle:

Ja, samo luč so vgasnili pa IHHAAAAHAHAA! :D :P

Tvoje pir dekle ima T - Boj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mi smo vedeli, da te ne bo - bogi revež, spet trugle nisi mogu prižgati

:P :devil:

Mofa je na zdravljenju in se počuti precej dobro. Kar se pa prižiganja tiče, pa bo kmalu prižgana, kar za luč razuma v tvoji buči izredno težko rečemo. :P :devil:

Tvoje pir dekle ima T - Boj.

Hvala lepa. Cenim tole tvoje dejanje. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crkao ti je najverjetneje start rele... in niso zajebali Italijani ampak kosooki ( rele je made by Denso :) )

Če maš moped doma, mali črni okrogli, poleg akumulatorja

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš to lahko dokazal kakšen petek pri Mirku ob Dravi. :grim

Jasna stvar! :grim B)

Crkao ti je najverjetneje start rele... in niso zajebali Italijani ampak kosooki ( rele je made by Denso :) )

Če maš moped doma, mali črni okrogli, poleg akumulatorja

Mali črni okrogli je v dobrem stanju. Hvala za skrb. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem vse. B)

........razen cesar ne ves......

n.pr. da bos en mesec "suh" motosveta, ker se nisi "nariso" pri lipi; kljub nekim obetom in obljubam. :devil:

potem se prikotalim ekstra iz gradeca, da vidim toto porivano cudo, tebe pa od nikjer.

e, tako se ne dela. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........razen cesar ne ves......

n.pr. da bos en mesec "suh" motosveta, ker se nisi "nariso" pri lipi; kljub nekim obetom in obljubam. :devil:

potem se prikotalim ekstra iz gradeca, da vidim toto porivano cudo, tebe pa od nikjer.

e, tako se ne dela. :grrr

sej res.. ti si bil tudi....... kaj si prebral, da me ne bo, pa izbral dan :devil: .)

ej njega pa ne more biti, če nima nas, da bi ga porivali naokoli....... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ob 21:30 je ze kar hladno. vsaj pri 130 na AC. :)

sej res.. ti si bil tudi....... kaj si prebral, da me ne bo, pa izbral dan :devil: .)

da citiram pirrceka: "jaz vem vse". B)

mogoce to v mojem primeru celo drzi. :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........razen cesar ne ves......

n.pr. da bos en mesec "suh" motosveta, ker se nisi "nariso" pri lipi; kljub nekim obetom in obljubam. :devil:

potem se prikotalim ekstra iz gradeca, da vidim toto porivano cudo, tebe pa od nikjer.

e, tako se ne dela. :grrr

ja jebenti če sem mel še neki biznis. :fredy: Chudo pa itaq nebi vido, ker je pri dohtarju. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!