Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

:fight1:

Aha, zdej bi rad pa bil še Wild man :rolleyes:

Ne bo šlo :nono: ... vsaj dokler kozlaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zdej bi rad pa bil še Wild man :rolleyes:

Ne bo šlo :nono: ... vsaj dokler kozlaš :P

Zgleda bom se kar nekaj cajta... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj, tudi mene danes ne bo......sem fuuulll zmatrana, da se mi še pisati ne da..... :cry:

Mogoče naslednji teden...čao.. .)

LP D

mogoče se bo moj stari kaj prikotal naokoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bil :grim pri ML do 19.15, nikogar, pol pa sem zbrisal proti Ptuju, ker je na motorju zvečer že malce frišno. Ob osmih pa mi je z motorjem malce prepozno. Se vidimo kdaj drugič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bil pri ML do 19.15, nikogar, pol pa sem zbrisal ...

... prišel ob 21:07, smo bili sami motoristi (brez motoristke) ... in to taki "luštni", da nas je punca od sosednje mize nagovarjala ...

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Spomni me,da mam nekaj za vaju s Petrom.

JJOOOOOJJJJJ Sid-a imaš :OK: :OK: :OK: kolk je pa ta živalca srčkana.......

hmmmm aja, spominjam te, da imaš nekaj za naju :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJOOOOOJJJJJ Sid-a imaš :OK: :OK: :OK: kolk je pa ta živalca srčkana.......

hmmmm aja, spominjam te, da imaš nekaj za naju :OK: .)

Hmmm......podnapise prosim?Ciljaš na Ice-Age? Mam DVD doma-prvi del. Drgač pa bi Peter moral vedeti kar mam za vaju,no bolj zanj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm......podnapise prosim?Ciljaš na Ice-Age? Mam DVD doma-prvi del. Drgač pa bi Peter moral vedeti kar mam za vaju,no bolj zanj. ;)

ja ja.. tvoj avatar mi je všeč......... sicer pa sem že oba dela videla... ampak bi lahko to risanko gledala over and over again... hehehe :OK: :OK: :OK:

aja, Peter ve, pa mi ni nič povedal <_< :hmm: aja, zame pa nič nimaš?? :eek: :cry:

.)

no, saj bomo čez par ur videli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je okoli ML razkopana cesta. Ali kdo ve kako je z dostopom do park placa?

Prejšnji teden je dostop bil nemoten - zapora ceste oz. razkopavanje se je začelo par metrov naprej proti Pekram. Je pa res, da je zaprta cesta proti Pekram, tako da je treba it okoli čez Pekre in Razvanje ali še bolj okoli čez Studence ali pa še bolj okoli po drugem bregu Drave... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je okoli ML razkopana cesta. Ali kdo ve kako je z dostopom do park placa?

Če sem včeraj prav videl se da bp priti do parkplaca...obvoz je urejen mimo Pekrske trgovine v smeri proti obrambnemu domu in nato spust proti Pohorski kavarni, na tej poti pa je 7 :eek: ležečih policajev poleg že dokaj zjebane ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme - a bo jutr kdo kaj prej tam. Po možnosti na dveh?!

...za danes popoldne so napovedali padavine tudi v SV Sloveniji :BUA: . V tem primeru pridem na štirih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem se mimo peljala in je bilo prevozno (saj menda mora to tudi biti urejeno, če ne bi lahko ML prijavila izpad prometa zaradi onemogočanja dostopa do parkplacov.

Danes pa s Petrom prideva (čeprav sem na bolniški, ampak mi bo pasalo, da pridem med ljudi), samo povejte ob kateri uri se boste začeli zbirati. Zaradi naju lahko tudi že ob sedmih......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem ob sedmih, pa če vam je prav al pa ne! :grim

Ej T, a gremo dans v tapravo kavarno - naju bo Vapotek pelal, da se ne zgubiva. :lol1:

Mislim da bo boljše, da vama tortice kr k ML prinesem. Veš kak je, potem bom pa jaz kriv, ko bi vaju najdli čez par let nekje pri Kočevju.

Ja ja, ziher je ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem z motorjem ce bo suho. V nasprotnem primeru me zal ne bo.

Lahko gremo pol vsi skupaj na tortice v Pohorsko kavarno, da vidim, kje to je... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si avto že prodal??? A pol dans pijemo. :D

A gremo vsi skup v kavarno, da vidimo, kje to sploh je in da se ne zgubimo v kočevskih gozdovih in odnesemo pol tortice k ML.

No, zej se mi je pa tortice zluštalo ......... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi imel popoldanskih opravkov, ki se bodo raztegnili še v večerne ure bi se vam z veseljem pridružil v nabijanju kilogramov in poviševanju holesterola.

Pridem naslednji torek.

lp :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!