Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jaz pridem ob sedmih, pa če vam je prav al pa ne! :grim

Mislim da bo boljše, da vama tortice kr k ML prinesem. Veš kak je, potem bom pa jaz kriv, ko bi vaju najdli čez par let nekje pri Kočevju.

Ja ja, ziher je ziher.

Stari, ti samo sledi belo želvo :grim , TAM je Pohorska kavarna :grim. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ti samo sledi belo želvo :grim , TAM je Pohorska kavarna :grim. :blush:

Stari, ki te mam jaz cajt za želvo hodit. Te rabim vsaj 1 tedn dopusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na zrtje mislite :angry2:

Kaj zdaj? Pohorska kavarna ali junge lipa? :?

Pohorsko kavarno bom ze nasel, ni panike... Razn ce bota T in Alka za mano, pol zna bit problem... :P

@Alka: avta (se) nisem prodal, Daytone (se) tudi nisem kupil, stanovanje pa (se) tudi ne... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na drastično slabšanje vremenskih neprilik iz sekunde v sekundo bo treba danes na pot verjetno z avtom.

Predlog: Dobimo se v ML ob 19. (pa malo čez) in pol dodelamo umazane podrobnosti v obliki mesenih in sladkobnih užitkov.

Wind - Očitno ne bo šlo dans z motorjem, zato napadi T-ja, da te zravn prpele. Saj veš, on se lahko še do lipe zgubi ... (sorči T, bela želva tud ni vedno rešitev, sploh ne, če je na tvojem hrbtu :lol: )

Na heba - zdaj pa že tudi pri nas dežuje! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, doma! Kdo pravi, da ni slo z motorjem? :devil:

Lepo stevilo, nekaj znanih, nekaj novih obrazov, glavno da so bile tortice iz Pohorske kavarne.. v drugem poizkusu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Wind še vedno ne ve, kje je PK, gremo po naslednji furi tja. Mogoče nam bojo celo s prve prave tortice prnesli. :slap:

In

:OK: dvema herojema

pa seveda še

:OK: enemu tortičarju!!!

Pa itak vsem ostalim od včeraj! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog za torkovo srečanje 31. 10. 2006, malo drugače. ( praznik - dan reformacije) Vreme za praznik na dan 31. 10. 06, kaže suho in toplo. Dovolj časa, da si za ta dan splanirate prosto popoldne, če že niste zasedeni.

Ob 14. uri se dobimo na bencinski črpalki v MB, takoj za pošto v smeri Šentilja. Pot nadaljujemo po stari cesti za Šentilj.

Prestopimo mejo in se podamo v smeri mesta Leibnitz (Lipnica), na pol poti zavijemo desno v smeri Murecka ( Cmurek), nato v smeri Bad Radkersburga, (avstrijska Radgona) ter nato po avstrijski strani v smeri Murske Sobote. Mejo ponovno prestopimo na mejnem prehodu Tišina, zavijemo desno v Radence in se ustavimo v slaščičarni TAMARA. Imajo dobre tortice, domač sladoled, vročo ljubezen itd. Večkrat preverjeno. :yes: Po okrepčilu stvar dogovora za naprej.

V nasprotnem primeru ga z Lumpo pičiva sama! Ajde junaki, da vas vidim in čujem kdo je za... :chase:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...šlo, šlo :grim . Aqualuna, pa to :naughty: .

Aqua že :grim ...luna pa je bla bol boga :P

Vi kr idite, pridem jaz peš za vami.

Te pa jo lahko mi "pešaki" skup šibnemo :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog za torkovo srečanje 31. 10. 2006, malo drugače. ( praznik - dan reformacije) Vreme za praznik na dan 31. 10. 06, kaže suho in toplo. Dovolj časa, da si za ta dan splanirate prosto popoldne, če že niste zasedeni.

Ob 14. uri se dobimo na bencinski črpalki v MB, takoj za pošto v smeri Šentilja. Pot nadaljujemo po stari cesti za Šentilj.

Prestopimo mejo in se podamo v smeri mesta Leibnitz (Lipnica), na pol poti zavijemo desno v smeri Murecka ( Cmurek), nato v smeri Bad Radkersburga, (avstrijska Radgona) ter nato po avstrijski strani v smeri Murske Sobote. Mejo ponovno prestopimo na mejnem prehodu Tišina, zavijemo desno v Radence in se ustavimo v slaščičarni TAMARA. Imajo dobre tortice, domač sladoled, vročo ljubezen itd. Večkrat preverjeno. :yes: Po okrepčilu stvar dogovora za naprej.

V nasprotnem primeru ga z Lumpo pičiva sama! Ajde junaki, da vas vidim in čujem kdo je za... :chase:

Kolko km približno? Drgač sem/sva zainteresirana ob primernem vremenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa jo lahko mi "pešaki" skup šibnemo :whistle:

Važi, se pešaki dobimo 29. pri 3 palmah na piru, pol pa hrabro proti omenjeni slaščičarni.

Po mojem izračunu bomo tam ob približno enakem času. :grim

Razen če bo T-boy vodil, potem jih bomo pač kak dan (teden) počakali. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važi, se pešaki dobimo 29. pri 3 palmah na piru, pol pa hrabro proti omenjeni slaščičarni.

Po mojem izračunu bomo tam ob približno enakem času. :grim

Razen če bo T-boy vodil, potem jih bomo pač kak dan (teden) počakali. :P

Glede na to, da imam v svoji denarnici še 500 SIT tvojega denarja, ker ti je gospodična Alka plačala pivo (joj, niti ne vem, če ti smem to povedati), imaš pri meni en pir v dobrem :naughty: :naughty: :naughty: :devil:

Ti samo povej kje in kdaj se točno dobimo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko km približno? Drgač sem/sva zainteresirana ob primernem vremenu.

:hmm: Vuk, ne vem koliko km. ti naj napišem, da bosta šla zraven. Okoli 70. do 80. km iz MB do Radencev po avstrijski strani. Mogoče kakšen kilometer več ali manj. Cesta je lepo urejena, omejitve pa bolj ugodne kot pri nas. Pa to itak vsi veste. Za ta dan napovedujejo 19. stopinj plusa. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Vuk, ne vem koliko km. ti naj napišem, da bosta šla zraven. Okoli 70. do 80. km iz MB do Radencev po avstrijski strani. Mogoče kakšen kilometer več ali manj. Cesta je lepo urejena, omejitve pa bolj ugodne kot pri nas. Pa to itak vsi veste. Za ta dan napovedujejo 19. stopinj plusa. .)

Eh tak malo km ni panike;bil sem malo v skrbeh zaradi gume....enih 200-300 km bi še mogla vzdržat.

Sva v kontaktu glede fure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh tak malo km ni panike;bil sem malo v skrbeh zaradi gume....enih 200-300 km bi še mogla vzdržat.

Sva v kontaktu glede fure.

Ufff, sem se že bal, da bo to preveč. Ne skrbi moja je spredaj fuč, zadnja pa zakrpana z klobučkom, pa sem se podal okoli kure. No, do Broda na Kolpi in nazaj. Pa še tak hiter tempo je bil. Spomladi dobi novo obutev.

OK Zgučano... :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko potrdim Šokacove besede kar se slaščičarne tiče. Če bo šel zraven Rocky vam zagotavljam vsaj 20% popust. Zakaj? To pa vam ne povem. :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko potrdim Šokacove besede kar se slaščičarne tiče. Če bo šel zraven Rocky vam zagotavljam vsaj 20% popust. Zakaj? To pa vam ne povem. :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Popust na cuker al na pivo? Ker če opcija dva, grem jaz tudi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mogoče pa se vam na tej turi še jaz pridružim, če bo lepo vreme in bo čas dopuščal. samo se vam bom verjetno pridružil v šentilju na meji.

glede slaščičarne ša je še ena možnost v radencih. pri džemotu majo tudi dober sladoled in tortice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno dobra tura (poznojesenska). Predlagam vam, da ga od Lipnice ruknete preko Ragnitza, Wolsfberga, Jagerberga, nato do Gnasa, Bad Gleichenberga, ter nato mimo Stradna do Radgone. Lepa gričevnata pokrajina (Steirische Toskana). Drugače smo pa mi že spucani, namazani, odjavljeni, skratka spimo in se pripravljamo na zimo...... :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno dobra tura (poznojesenska). Predlagam vam, da ga od Lipnice ruknete preko Ragnitza, Wolsfberga, Jagerberga, nato do Gnasa, Bad Gleichenberga, ter nato mimo Stradna do Radgone. Lepa gričevnata pokrajina (Steirische Toskana). Drugače smo pa mi že spucani, namazani, odjavljeni, skratka spimo in se pripravljamo na zimo...... :kva2: :naughty:

Te ponovno umažemo, namažemo, prijavimo, zbudimo, zrihtamo tablico in greš zraven kot vodja puta. :yes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!