Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Šokac, definitivno se lahko zmenimo za spomladi....Bom vodil turo Po poteh vaških nogometnih igrišč v sosednji Avstriji (fuzbal je zaslužen, da poznam te kraje). Lepa tura je tudi: Strass-Weinburg-St.Peter-Jagerberg-Gnas-Feldbach-Fehring-Bad Gleichenberg-Straden-Deutsch Goritz-Mureck. Pa saj si to že sigurno prevozil (glede na to, da si iz Zuckerspitza.. :whistle:) Tudi kolegi imajo svoje že odjavljene tako, da si še sposodit ne morem kakšnega....... :hmm: Ej, lepo se imejte in uživajte maksimalno..... Jaz pa nazaj spat :zzz: :yea1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, definitivno se lahko zmenimo za spomladi....Bom vodil turo Po poteh vaških nogometnih igrišč v sosednji Avstriji (fuzbal je zaslužen, da poznam te kraje). Lepa tura je tudi: Strass-Weinburg-St.Peter-Jagerberg-Gnas-Feldbach-Fehring-Bad Gleichenberg-Straden-Deutsch Goritz-Mureck. Pa saj si to že sigurno prevozil (glede na to, da si iz Zuckerspitza.. :whistle:) Tudi kolegi imajo svoje že odjavljene tako, da si še sposodit ne morem kakšnega....... :hmm: Ej, lepo se imejte in uživajte maksimalno..... Jaz pa nazaj spat :zzz: :yea1:

OK. Dobro se naspi :zzz: in glej, da se boš do spomladi zbudil. Te držim za besedo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kako kaže za jutri motoristične "modelke in modeli"? Se dobimo jutri ob 14. uri na Petrolovi črpalki v MB za pošto na Partizanski cesti za furo preko Avstrije do Radencev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kako kaže za jutri motoristične "modelke in modeli"? Se dobimo jutri ob 14. uri na Petrolovi črpalki v MB za pošto na Partizanski cesti za furo preko Avstrije do Radencev?

Čuj kaj praviš na vsaj na 13 uro ali 12:30. Saj vem, da ni toliko km in ne bo mokre ceste tako kot včeraj, ko naju je dobila noč. Ampak morebiti še naredimo kakšen km gor,dol levo ali desno. Morda obisk čarovnic na grad Grad.

Pa folk, ne pozabit potnega lista ali osebne. .)

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj kaj praviš na vsaj na 13 uro ali 12:30. Saj vem, da ni toliko km in ne bo mokre ceste tako kot včeraj, ko naju je dobila noč. Ampak morebiti še naredimo kakšen km gor,dol levo ali desno. Morda obisk čarovnic na grad Grad.

Pa folk, ne pozabit potnega lista ali osebne. .)

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Midva z Lumpo se bova prilagodila. Predlagajte uro...

Ja, na potni list ali osebno pa ne pozabiti. :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kako kaže za jutri motoristične "modelke in modeli"? Se dobimo jutri ob 14. uri na Petrolovi črpalki v MB za pošto na Partizanski cesti za furo preko Avstrije do Radencev?

No, no :( :( :(

Jutri kliče Panonia :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no :( :( :(

Jutri kliče Panonia :devil: :devil:

Ico, ne kliči "hudiča"! Za Panonio je že prehladen asfalt. :grim Pa še gume si boš skuro.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj kaj praviš na vsaj na 13 uro ali 12:30. Ampak morebiti še naredimo kakšen km gor,dol levo ali desno. Morda obisk čarovnic na grad Grad.

Pa folk, ne pozabit potnega lista ali osebne. .)

...šele zdaj videl za kaj sploh gre (bio kod Srba). Pridem! :grim

Rocky ma praf, čepraf nima osebne :lol1: . Tudi jaz sem za začetek okrog 12.30, ker je 17.30 že tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...šele zdaj videl za kaj sploh gre (bio kod Srba). Pridem! :grim

Rocky ma praf, čepraf nima osebne :lol1: . Tudi jaz sem za začetek okrog 12.30, ker je 17.30 že tema.

Večina kandidatov je za to, da se jutri dobimo ob 12. 30. uri. In v praksi večina vedno zmaga.

12.30. uro je predlagal King Artur Rocky Triumfator. In, če tako reče KING, potem mi tlačani itak nimamo pravo glasanja.

Zgučano! Jutri ob 12. 30. uri, na bencin pumpi v MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvečer pa pridete v ML, ne?? no, ker bomo nemotorizirani takrat že lepo udomačeni s pivom v roki in uživali v čveku, ko boste vi še zmrzovali na motorjih :devil: :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ena blond čarovnica gre z vami.... :lol1: :kva2:

..samo metlo si še moram oprati, verigo namazati, natankati in gremo ...akcija...vijaaaaa.. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..samo metlo si še moram oprati, verigo namazati, natankati in gremo ...akcija...vijaaaaa.. :lol1: :lol1: :lol1:

Misliš na tvojem Vorwerku VK 1200. Sem ti že večkrat povedal, da na svojem motorinu nimaš verige temveč pogonski kardan, ki ga ni potrebno mazati. :whistle:

Zvečer pa pridete v ML, ne?? no, ker bomo nemotorizirani takrat že lepo udomačeni s pivom v roki in uživali v čveku, ko boste vi še zmrzovali na motorjih :devil: :devil: .)

Navlekli bomo vsi dolge gate. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš na tvojem Vorwerku VK 1200.

:angry2: :angry2: ..čuj ti, da ne boš jutri ti na mojem Vorwerku..... :devil: :P

Navlekli bomo vsi dolge gate.

..jaz pa nimam dolgih gat..... :kva2: :P

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz & boljša polovica potrjujeva prisotnost na tejle turci.

lp vuk

Lepo! Kaj pa ti Dr. Big, ki pravkar brskaš po straneh MB krožka? ;)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo! Kaj pa ti Dr. Big, ki pravkar brskaš po straneh MB krožka? ;)

Pusti se presenetit... :hmm: ...

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nu tak, moj gre v službo :BUA: meni je pa čisto preveč toplo doma (sami :naughty: ) in se mi ne da nikam it.........

Vem, da me boste noro pogrešali, ampak mene žal ne bo.........

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ujel na uho, da v petek zvečer nimate kej delat: :OK: :yea2:

ps: Ostale podrobnosti pa na zgornjem linku. .)

post-2682-1162314426_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ujel na uho, da v petek zvečer nimate kej delat: :OK: :yea2:

ps: Ostale podrobnosti pa na zgornjem linku. .)

Hm, tole bi pa znalo biti zanimivo... :)

Sicer pa upam, da se je današnja ekipa, ki se je sladkala pri Tamari, dobro pripeljala domov...jaz se ravnokar odtajam pri radiatorju B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB tura je uspela,bilo je super,predvsem pa odlična družba. Treba zadevo ponovit,ko bo malo topleje. Udeleženci: Šokac (hvala za vodenje...), Lumpa,Mačica,Rocky,Leila,STAR,T-Boy, Dr-Big & boljša polovica,Gody in jaz z boljšo polovico. Kje smo se točno vozili bo pa Šokac povedal.

post-5882-1162315750_thumb.jpg

post-5882-1162315763_thumb.jpg

post-5882-1162315776_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da so fotke uspele, pa še jaz na T-boyovem "zelencu", da bom lahko sanjala o nakupu.. O:-).

Res ja bilo fajn, pot super, družba pa zelo prijetna :OK: . Ponovitev obvezna (novembra bo baje 28 stopinj :kva2: - pa svizec bo zavijal čokolado :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave!!! Žal mi ni ratalo, službene obveznosti, ampak vidim, da ste se imeli lepo in da so Triumphatorji spet triumvirali :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!