Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ave!!! Žal mi ni ratalo, službene obveznosti, ampak vidim, da ste se imeli lepo in da so Triumphatorji spet triumvirali :worship: :worship: :worship:

Ni ratalo ne tebi in ne Loboto.

Ob 12. 30. uri štartali iz MB. V Šentilju prestopili mejo in se podali v smeri Lipnice. Pot smo nadaljevali proti avstrijski G. Radgoni in mejo ponovno prestopili na mejnem prehodu Tišina.

Prvi postanek v Radencih pri Tamari, kjer nas je postregel vsem nam znani natakar. Kljub prošnji, šefica ni imela časa priti iz zgornjih prostorov med nas eskime. Verjetno je iza zavese preverila število mopekov in se zbala, da bo morala dati preveč popusta pri plačilu.

Naročili smo: vroče maline, šarloto, sladoled, vanilijevo tortico, čaj, kavo itd.

Pot smo nadaljevali čez Janžev Vrh, Sv. Jurij ob Ščavnici, Blaguš, Cerkvenjak, mimo Sv. Trojice, Lenarta v Sl. Goricah, Sv. Ane, Rožengrunta, Lokavca, Trat, Zgornje Velke, Svečan, Sladkega Vrha, Vranjega Vrha do gostišča Lovski dom, kjer smo si del Slovenije in Avstrije pogledali s ptičje perspektive. Se nato zapeljali do mejnega prehoda Sladki Vrh - Murski dvor, kjer smo se čez reko Muro v Avstrijo in nazaj zapeljali z brodom. Pred tem smo se na naši strani fotografirali s staro novim županom občine Šentilj.

Po vožnji z brodom čez reko Muro, smo do Šentilja položili še nekaj ovinkov, kjer smo se nekaj po četrti uri v paviljonu pri diskoteki Yucatan ustavili še na pijači.

Današnji plusi +++: Nikomur se ni nič zgodilo, po videzu trebuškov in rdečih ličk smo bili vsi zadovoljni in sklenili, da naslednjo leto zadevo ponovimo, seveda po štajerski avstrijski Toscani, ki jo bosta vodila Gody in XR 800. Turo pa zakjučili na kosilu na enem od naših kmečkih turizmov, kjer znajo pripraviti in kjer pripravljajo Keltsko hrano.

Današnji minusi - - -: Veter je danes brez potebe pihal, kakšnja stopinja več ne bi škodila, sonce bi lahko bilo malo više na nebu, natakarica v Šentilju se ni dovolj potrudila in je bolj slabo segrela naročeni kakav.

Ob 17. uri zaštartali in se odpravili vsak proti svojemu domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da ste včerajšnji dan izkoristili za lep izlet. Gody midva pa imava sedaj pol leta časa, da pripraviva turo. Ni blema (vsaj z moje strani ne). LP Xr800 :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da ste včerajšnji dan izkoristili za lep izlet. Gody midva pa imava sedaj pol leta časa, da pripraviva turo. Ni blema (vsaj z moje strani ne). LP Xr800 :OK: :naughty:

Smo vaju že določili in nimata pravo glasanja in pritožb. Jaz bom organiziral vse ostalo. Mislim na :grupni: :chase: skupno kosilo na enem od kmečkih slo. turizmov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsej stvari je najbolj zanimivo to, da nam je res prišlo bolj pozno, (boljše pozno kot nikoli) in, da se stvari res dogajajo tudi drugače in ne samo ob torkih pri M. lipi. Takšne vas imam najraje. V akciji na motorjih neglede na zunanje temperature.

Šokac hvala, le kaj bi mi brez tebe. :OK:

Upam samo, da bomo tudi čez zimo po dveh letih pauze naredili kakšno nočno sankanje iz vrha Pohorja v dolino, kakšno skupinsko smučanje. Že lep čas nismo bili skupaj v kinu. Nikoli pa v gledališču. Pa seveda kakšen dober rock koncert bi bilo treba tudi obiskat. Pa it na fuzbal v Ljudski vrt bodrit vijoličaste.

To je pač samo nekaj predlogov z moje strani.

Če se povrnem na včerajšnje potepanje je treba omeniti tudi obisk iz druge strani Trojan. Štef, res si faca, pa ne samo takrat, ko imaš zastrašujočo podkapo :OK: Pozdrav tudi obema, fantu in dekletu iz Postojne (sorry, sem pozabil imena).

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da so fotke uspele, pa še jaz na T-boyovem "zelencu", da bom lahko sanjala o nakupu.. O:-).

...nič sanjat :grrr , KUPIIIIIIT :grim ! Pa tak si lepo gor pasala. Edino Šokac bo malce mulo kuhal, ker mu bo pihalo po hrbtu :naughty: in ker bo lahko občudoval tvoj hrbet v daljavi :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Naročili smo: vroče maline, šarloto, sladoled, vanilijevo tortico, čaj, kavo itd.

2. Po vožnji z brodom čez reko Muro, smo do Šentilja položili še nekaj ovinkov, kjer smo se nekaj po četrti uri v paviljonu pri diskoteki Yucatan ustavili še na pijači.

3. Današnji plusi +++: Nikomur se ni nič zgodilo, po videzu trebuškov in rdečih ličk smo bili vsi zadovoljni in sklenili, da naslednjo leto zadevo ponovimo,

4. Današnji minusi - - -: Veter je danes brez potebe pihal, kakšnja stopinja več ne bi škodila, sonce bi lahko bilo malo više na nebu, natakarica v Šentilju se ni dovolj potrudila in je bolj slabo segrela naročeni kakav.

5. Ob 17. uri zaštartali in se odpravili vsak proti svojemu domu.

1. ...vroče maline :D . Saj bi rukno še kako tortico, pa mi je blo malce nerodno :blush: .

2. ...brod je bil ful finta. Smo švignli preko Mure in nazaj, kot bi mignil. Enako se je dogajalo do Šentilja, kot bi mignil. Cesta in ovinki odlični. Še bolje bo polagat na vročem asfaltu. :yea1: B) :yea1:

3. ...Šokac (+ Lumpa), hvala za idejo in vodenje. :worship: :worship: :worship:

4. ...saj bi šlo, če bi meu kake podrokavice :hmm: . Kelnarca pa jih itak dobi po riti :grim , sn si na Ptuju privoščil en resen, vroooooči kakav :lol: .

5. ...v Mariboru, kot bi mignil. Spet. Še dobro, da je bla že tema in smo vklopili modus "(skoraj) sneta sekira" :o . Ni blo časa za prezeble roke, pol pa še samo iztek do Ptuja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nič sanjat :grrr , KUPIIIIIIT :grim ! Pa tak si lepo gor pasala.

:blush:

..takoj bi ga kupila, samo o tem še sanjam....(samo denarci, denarci... :cry: )...hja, je lepo pasal motor na mene,kajne? :naughty:

Edino Šokac bo malce mulo kuhal, ker mu bo pihalo po hrbtu :naughty: in ker bo lahko občudoval tvoj hrbet v daljavi :whistle: .

..lahko kuha tudi za štedilnikom, če hoče, :whistle: , ker ko bom/če bom jaz vozila, me tako ali tako ne bo nič doma... O:-) :OK: :P

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ...vroče maline :D . Saj bi rukno še kako tortico, pa mi je blo malce nerodno :blush: .

:kva2: ..kaj nisi rekel, jaz bi tudi še kakšen kos... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ..kaj nisi rekel, jaz bi tudi še kakšen kos... :rolleyes:

Še eno tako, pa v nedeljo ponavljamo obisk Tamare!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

..takoj bi ga kupila, samo o tem še sanjam....(samo denarci, denarci... :cry: )...hja, je lepo pasal motor na mene,kajne? :naughty:

..lahko kuha tudi za štedilnikom, če hoče, :whistle: , ker ko bom/če bom jaz vozila, me tako ali tako ne bo nič doma... O:-) :OK: :P

...itak, ampak še lepše bi pasal oni zeleni :grim iz trgovine S****T, hehehe.

ŠOKCA ZA ŠPARHET :lol1: , PENEZE LUMPI :grim , pol pa WRUUUUM, WRUUUUM :devil: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

..takoj bi ga kupila, samo o tem še sanjam....(samo denarci, denarci... :cry: )...hja, je lepo pasal motor na mene,kajne? :naughty:

..lahko kuha tudi za štedilnikom, če hoče, :whistle: , ker ko bom/če bom jaz vozila, me tako ali tako ne bo nič doma... O:-) :OK: :P

:eek: :nono: :angry2: Ni blema, boš vsak dan jedla šmorn pa kompot. :lol1:

ŠOKCA ZA ŠPARHET :lol1: , PENEZE LUMPI :grim , pol pa WRUUUUM, WRUUUUM :devil: ...

Vama bom jaz dal šporhet. :fight1: :yea2:

:kva2: Pri nas so padle prve snežinke! Že mažem smuči ... :whistle:

Zadrži snežinke na Koroškem...

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno tako, pa v nedeljo ponavljamo obisk Tamare!

...ko mi tebe uze Tortica (ups, Tamara),... :whistle:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Pri nas so padle prve snežinke! Že mažem smuči ... :whistle:

Ne se no za..... . Mi mamo namen še vozit in to brez ketn (mi smo pač na kardanih) . :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :nono: :angry2: Ni blema, boš vsak dan jedla šmorn pa kompot. :lol1:

mnjami....samo da bo "zelenko", se bom že vozila na tortice... :lol1: :lol1:

ŠOKCA ZA ŠPARHET :lol1: , PENEZE LUMPI :grim , pol pa WRUUUUM, WRUUUUM :devil: ...

...danes je pa res en lep dan.... :beer2: ..na to se pije T-boy... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uzet, če tebe MAGLA. :D :whistle:

Stari štajerski pregovor pravi: Bolje z Zelenkotom v megli :grim , kot s kuhlo za šparhetom :P . Al tak nekak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari štajerski pregovor pravi: Bolje z Zelenkotom v megli :grim , kot s kuhlo za šparhetom :P . Al tak nekak...

"Cotl, cotasti", ko te dobim v roke dobiš s štajerskim perunglom po buči. :P

Sedaj pa še samo (druge vrste) Gaaaas pa dolge luči....... :naughty:

Gledam in vse bolj gledam. Bela podlaga na njej pa nekaj črnega z rumenimi pancarji. Pa to je ja naš xr 800 - močerad. :kva2:

Pri vsej stvari je najbolj zanimivo to, da nam je res prišlo bolj pozno, (boljše pozno kot nikoli) in, da se stvari res dogajajo tudi drugače in ne samo ob torkih pri M. lipi. Takšne vas imam najraje. V akciji na motorjih neglede na zunanje temperature.

Šokac hvala, le kaj bi mi brez tebe. :OK:

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

King Artur, ti ostaneš! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa še samo (druge vrste) Gaaaas pa dolge luči....... :naughty:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: yeaaaaa :010 :010 :010 :010 :010

:yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

midva z mojim že prav težko čakava..... v bistvu se samo še o smučeriji in snegu itd pogovarjava......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnjami....samo da bo "zelenko", se bom že vozila na tortice... :lol1: :lol1:

...danes je pa res en lep dan.... :beer2: ..na to se pije T-boy... :beer2:

Zelenko praviš! Kaj pa tortice in kaj se bo zgodilo posledično za veliko količino zmazanih tortic. (kile, kile si boš pridobila draga) Potem pa boš stokala in moledovala. Stari, prosim :wub: :friend1: mi namontiraš pomožna kolesca. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, še ena ljubiteljica najdražjih hobijev. No bomo morali kako srečanje (tako kot je preldagal Rocky) tudi na smučeh (oz.sankah) naredit........Mislim, da na kakšni nočni to sploh ne bi smel biti problem (npr. od 18.00-20.00 ure smučanje, nato pizza, pir, čaj z rumom pri M.L.) :whistle: :whistle:

Še malo zimskih radosti:

post-6744-1162468435_thumb.jpg

post-6744-1162468466_thumb.jpg

post-6744-1162468495_thumb.jpg

post-6744-1162468539_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!