Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Opa, še ena ljubiteljica najdražjih hobijev. No bomo morali kako srečanje (tako kot je preldagal Rocky) tudi na smučeh (oz.sankah) naredit........Mislim, da na kakšni nočni to sploh ne bi smel biti problem (npr. od 18.00-20.00 ure smučanje, nato pizza, pir, čaj z rumom pri M.L.) :whistle: :whistle:

Jaz sem za.

Je pa res, da vse kar je luštno je tako drago in vse kar je dobro, pa velikokrat ni zdravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tortice in kaj se bo zgodilo posledično za veliko količino zmazanih tortic. (kile, kile si boš pridobila draga) Potem pa boš stokala in moledovala. Stari, prosim :wub: :friend1: mi namontiraš pomožna kolesca. :whistle:

... :hmm: :angry2: ...se mi ni in se mi ne bo to zgodilo....ti pa boš počasi že moral namontirati pomožna kolesca..... :devil: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac se še vedno boriš z razvadami? :hmm: :hmm:Saj tudi mene še vedno zvija ( pa je že mesec in pol mimo). Abstinenčna kriza pač :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, še ena ljubiteljica najdražjih hobijev. No bomo morali kako srečanje (tako kot je preldagal Rocky) tudi na smučeh (oz.sankah) naredit........Mislim, da na kakšni nočni to sploh ne bi smel biti problem (npr. od 18.00-20.00 ure smučanje, nato pizza, pir, čaj z rumom pri M.L.) :whistle: :whistle:

Še malo zimskih radosti:

Ravno zadnjič sva se pogovarjala, da sva pomoje največja obsedenca s smučanjem tu, potem sva se pa spomnla, da moraš biti ti tudi, ker si imel čez celo poletje zimsko slikico v avatarju.

Sicer pa, midva letos zopet (Peter 25x, jaz prvič) kupujeva letne karte, tako da bova veliko vidna na smučiščih Pohorja.

Ta ideja je pa več kot odlična......... :OK:

joj, zdej me še bolj daje želja po smučanju :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zadnjič sva se pogovarjala, da sva pomoje največja obsedenca s smučanjem tu, potem sva se pa spomnla, da moraš biti ti tudi, ker si imel čez celo poletje zimsko slikico v avatarju.

Sicer pa, midva letos zopet (Peter 25x, jaz prvič) kupujeva letne karte, tako da bova veliko vidna na smučiščih Pohorja.

Ta ideja je pa več kot odlična......... :OK:

joj, zdej me še bolj daje želja po smučanju :cry:

Avatarja sploh ne mislim menjat (razen če bom dobil kakšno boljšo fotko). Mi ta slikca najbolj pritiče(jebi ga po kolenu mi ne gre najbolje, zato pa toliko bolj z ritjo po snegu :lol1: :lol1: ). Pocukam za rokav na Pohorju ob priliki....... :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac se še vedno boriš z razvadami? :hmm: :hmm:Saj tudi mene še vedno zvija ( pa je že mesec in pol mimo). Abstinenčna kriza pač :whistle: :whistle:

Na žalost ti moram sporočiti, da še vedno počnem to grdo in nezdravo razvado. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ti moram sporočiti, da še vedno počnem to grdo in nezdravo razvado. :slap:

Jep, saj enkrat bo.......dokler pa ni je pa hudo..... :yea1:Opa, pa jaz sn ratal majster......Ni slabo, ni slabo.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, saj enkrat bo.......dokler pa ni je pa hudo..... :yea1:Opa, pa jaz sn ratal majster......Ni slabo, ni slabo.....

Čestitam mojster foruma Motosveta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrihtaj vreme pa gremo.

Vreme je naročeno, in to toplo (okoli 10st.) :blink:

Če mi ne bo treba v Koper, se dobimo v nedeljo ob xx:xx pod mostom (med Henklom in Livarno)!

:yea1:

Popravljeno . Popravil STAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo najprej na Ptuj pa pol na Štuka?!

Predlagam doštukanje Alke ... par centimetrov bo ji preprečilo konstantno padanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tem jaz tak tresnala, da boš ti nekam padla. :lol1: :wub: :yea1:

Lahko me sam po kolenih, ker do buče ne sežeš :lol1: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda..... dobro, da si povedal, bom pri frizerju naročila novo pričesko .)

:hmm: Naročila! A se to tudi da? Zmontiraš pa si jo potem sam doma? :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Naročila! A se to tudi da? Zmontiraš pa si jo potem sam doma? :D :whistle:

hmnmmm se vidi, da moški minimalno preživite pri frizerju.... gospodične se moramo naročiti in povedati, kaj hočemo, da se nam počne..... kar pomeni, da si na nek način frizuro naročiš preko telefona .)

mal heca.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni mamo na srečo frizerja vedno pri roki. :D .) in se ne rabimo naročat. Si vedno vzame čas. :grim

vem ja.... jaz mojega še sama naročim, da bo šel pod mašinco hehehehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni mamo na srečo frizerja vedno pri roki. :D .) in se ne rabimo naročat. Si vedno vzame čas. :grim

Mr. Gillette? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja.... jaz mojega še sama naročim, da bo šel pod mašinco hehehehe .)

Bolja rešitev,nabavi mašinco in ga kar sama ' porihtaj'.

Mr. Gillette? :)

Naturlich... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!