Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Evo banda, zadeva je sledeca: vceraj je pri Maratonu padla ideja o zadnji voznji v letosnji sezoni.

- start v nedeljo 5.11. izpred bencinske crpalke na Ormoski cesti na Ptuju ob 12.30

- nato Ormoz - Ljutomer - Murska Sobota (v Bakovcih se ustavimo na bogracu)

- po kosilu: Radenci - Gornja Radgona - Lenart - Ptuj

Skupna tura je dolzine cca. 140 km (od oka), nazaj bi bili okrog 16:30 ure (predvidoma)

Vsi zainteresirani kontaktirajte T-boya ali mene, midva startama ob predvideni uri v vsakem primeru.

:yes:

Lep pozdrav od Kluba motosvetovcev of Ptuj

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo banda, zadeva je sledeca: vceraj je pri Maratonu padla ideja o zadnji voznji v letosnji sezoni.

- start v nedeljo 5.11. izpred bencinske crpalke na Ormoski cesti na Ptuju ob 12.30

- nato Ormoz - Ljutomer - Murska Sobota (v Bakovcih se ustavimo na bogracu)

- po kosilu: Radenci - Gornja Radgona - Lenart - Ptuj

Skupna tura je dolzine cca. 140 km (od oka), nazaj bi bili okrog 16:30 ure (predvidoma)

Vsi zainteresirani kontaktirajte T-boya ali mene, midva startama ob predvideni uri v vsakem primeru.

:yes:

Lep pozdrav od Kluba motosvetovcev of Ptuj

:kva2: :kva2: :kva2: :worship: :worship: :010 :010 :010

Pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :worship: :worship: :010 :010 :010

Pridem...

A je možno ob 12:00?

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno ob 12:00?

Rocky B)

Mozno! Varianta je, da se vidva s šokcem dobita v MB ob 12.00 (pa se kdo, ce bo zainteresiran), kreneta proti Ptuju itd.. Povezita se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno ob 12:00?

Rocky B)

Z moje strani je možno. Se dobiva - mo, ob 11.30 uri na zadnji Petrolovi črpalki v smeri Ptuja.

Bova videla kaj bodo rekli ostali. Te pokličem po navigaciji GSM (gdje si mujo). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas lahk pridem v torek kaj pogledat ?

Bil bi že čas...

hmnmmm se vidi, da moški minimalno preživite pri frizerju.... gospodične se moramo naročiti in povedati, kaj hočemo, da se nam počne..... kar pomeni, da si na nek način frizuro naročiš preko telefona .)

mal heca.......

Mal heca nikoli ne škodi. :D

Za frizerja ne zapravljaj, ker boš sedaj vsak dan imela na glavi smučarsko čelado ali kapo.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z moje strani je možno. Se dobiva - mo, ob 11.30 uri na zadnji Petrolovi črpalki v smeri Ptuja.

Bova videla kaj bodo rekli ostali. Te pokličem po navigaciji GSM (gdje si mujo). :P

Kaj pa če gremo čez Vurberg?

(poglej emajl)

Jaz sem za odhod iz Ptuja ob 12h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem zraven,moped je že odjavljen...lepo se mejte.

Vuk, jebemti gate! :angry: Še nisi mogel malo počakati z zimskim spanjem :zzz: ? :

WIND sporoča, da se dobimo jutri na Ptuju ob dvanajsti uri.

"Jaz grem na pot že zgodaj zjutraj", da me pri teh nizkih zunananjih temperaturah ne vidijo sosedje.

Konec septembra sva se s sodelavcem srečala na bencinski črpalki. Vprašal me je, če že ni malo premrzlo za motor. :slap: :hmm: Le kaj bi rekel, če bi me srečal jutri?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če gremo čez Vurberg?

(poglej emajl)

Jaz sem za odhod iz Ptuja ob 12h.

Ok, se dobimo mariborčani in okoličani jutri ob 11.15 pri dvoetažnem mostu v bližini Henkla, kot je predlagal Star.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, se dobimo mariborčani in okoličani jutri ob 11.15 pri dvoetažnem mostu v bližini Henkla, kot je predlagal Star.

Šokac... si že montiral zimske pnevmatike...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdaj pa konec heca!

Se vidimo ob 11:15 pod dvoetažnim mostom med Livarno in Henklom.

In da mi nihče ne manjka!

:OK: :cry: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Mi zna kdo od vas Mariborčanov povedati, kaj so tam pod prvim(vsaj zdi se mi da je prvi) mostom čez Dravo tisto za ene Blok-Vile. Ime kraja, investitorja. Take rdeče-angleški stil kock.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Mi zna kdo od vas Mariborčanov povedati, kaj so tam pod prvim(vsaj zdi se mi da je prvi) mostom čez Dravo tisto za ene Blok-Vile. Ime kraja, investitorja. Take rdeče-angleški stil kock.

Kaj zdaj MB - jeki? Bo kdo odgovoril Sheriffu. :hmm: Mislim, da Sheriff govori o študentskem naselju, oz. bivalnem naselju pri Fontani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Mi zna kdo od vas Mariborčanov povedati, kaj so tam pod prvim(vsaj zdi se mi da je prvi) mostom čez Dravo tisto za ene Blok-Vile. Ime kraja, investitorja. Take rdeče-angleški stil kock.

Če misliš tiste 1-nadstropne kockaste vile ob Dravi pri Koroškem mostu, potem je bil izvajalec Kograd, prodajalec pa KBM infond in mislim, da je kakšna še fraj. Drugače je pa to Koroška cesta in naselje se imenuje Mirni zaliv.

Upam, da si mislil to, drugače pa natančneje povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me prehlad daje... Ce se porihtam do vecera, pridem

.. z Triumphom, seveda B)

Pusti Trimphatora doma in šparaj zdravje za v nedeljo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!