Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

hmmm, kdo pa je pri men nervozen :hmm:

Vsi mi, ki vneto iščemo slovarje, da se bomo lahko s tabo pogovarjali. :kva2:

:P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi mi, ki vneto iščemo slovarje, da se bomo lahko s tabo pogovarjali. :kva2:

:P :lol1:

ge san za sebe gledo, ce moj bicikel ali telige

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš to? Nož od siloreznice?

Meni pa ta dva dela izgledata kot dve spolirani konjski ušesi. :whistle: Važno je, da mopek spet pojeeeeeee. :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

kot smo se menili za nedeljo je predlog sledec:

[attachmentid=85761]

Predviden odhod je tokrat izpred pumpe na tržaški (zadnja velika Petrolova pumpa v smeri Bistrice v Mariboru, za križiščem kjer se nahaja Mercator center) ob 11:30 (lahko preje ali kasneje, povejte).

Predvidena vrnitev okoli 16:00

Predvidena dolžina cca 250km

Predvidena povprečna hitrost cca: 60km/h brutto.

A lahko kdo tole se na Ptujsko sekcijo posreduje, pa eventualno Štamperlom, ker je to bolj v njihovih krajih pa bi se mogoče kdo pridružil.

Če kdo pozna kakšno dobro mesto za hranjenje ob poti kar z besedo na dan ...

Kar se tiče vremena smo ga končno zrihtali. (Saj na accuweather je bil že skoz tak napis, kot so ga danes končno še naši vremenoslovci podali, torej ob 11:30 in naprej bo suho ...)

post-3284-1163229437_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Če kdo pozna kakšno dobro mesto za hranjenje ob poti kar z besedo na dan ...

...

Mogoče pizzerija Cosa Nostra v Ravnah na Koroškem? Je cca. 200m za rondojem v smeri Prevalj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledam vremenkote zvečer pri dnevniku.

Od tega, kaj bodo povedali,

je odvisno, ali pridem jutri ob 10:30 v MB ali ne.

Sporočim zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:? :hmm:? Ne vem, ne vem? :hmm: Vreme, mraz? Mika, pa me kljub temu.

:grim :grim :grim

Danči, Gody, ker mam net samo v službi, pošljita SMS z detajli, če bodo kakšne spremembe glede začetka ture. Brrrm je nekaj pisal o prihodu v MB ob 10.30h (?) :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenko je povdal svoje v smislu rahlih jutranjih padavin tam na vzhodu,

čez dan pa ne bi smelo biti hudega.

Tudi strupenega mraza ne bo.

Jazst bom tam nekje okoli 11:30 na tisti bencinski v MB.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna kakšno dobro mesto za hranjenje ob poti kar z besedo na dan ...

V slaščičarni Polanšek (ob glavni cesti, nasproti TRO, blizu benc. črpalke) v Prevaljah imajo najboljše kremne rezine na svetu! Meni je najbolj všeč rezina KATRA!

Jutri dopoldan sem na vaji. Če bomo pravočasno končali, sem z vami.

Vreme, mraz? Mika, pa me kljub temu.

Ja, te pa pridi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna kakšno dobro mesto za hranjenje ob poti kar z besedo na dan ...

V slaščičarni Polanšek (ob glavni cesti, nasproti TRO, blizu benc. črpalke) v Prevaljah imajo najboljše kremne rezine na svetu! Meni je najbolj všeč rezina KATRA!

Jutri dopoldan sem na vaji. Če bomo pravočasno končali, sem z vami.

Vreme, mraz? Mika, pa me kljub temu.

Ja, te pa pridi!

:grim :grim

Kake vaje? Gasilske?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna kakšno dobro mesto za hranjenje ob poti kar z besedo na dan ...

V slaščičarni Polanšek (ob glavni cesti, nasproti TRO, blizu benc. črpalke) v Prevaljah imajo najboljše kremne rezine na svetu! Meni je najbolj všeč rezina KATRA!

Kak te ti lahko tak tanki ostaneš, če pa poznaš vsako slaščičarsko beznico v Sloveniji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat po vsej vrjetnosti ne bo šlo. :cry: Mogoče vas pridem pospremit na benz pumpo.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te ti lahko tak tanki ostaneš, če pa poznaš vsako slaščičarsko beznico v Sloveniji ?

Naš Star je v SLO Gorski Reševalni Službi . In ko nastopijo pri reševanju krizne situacije, mu adrenalin tako naraste, da pokuri vse kalorije.

Danes imajo vajo reševanja iz gondole oz. Pohorske vzpenjače.

Vsaka čast Staru in njegovim kolegom. :worship: :worship: :worship:

V severovzhodnem delu SLO, pravkar nehalo deževati. Zgodaj zjutraj je sijalo še sonce.

Včeraj sem Svetega Martina, O:-) pravočasno poslal domov! Takšnega stanja ni bilo. :drunk:

Brrrm, vidim, da brskaš na tej strani. Kakšno je vreme pri vas?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...šesterici veličastnih :worship: :worship: :worship: še tukaj. Trenutno še "šihtajo"...

Eto, doma.

Napravili 40km več kot planirano.

Polivalo nas je enih 5,6 kapljic vsega skupaj.

Upam, da bojo bolj pismeni kaj napisali.

Prisotni pa: šokac, bmwslo, brrrm, STAR, danci1973 ni jaz.

Potka: Mb - Mestinje - Bistirca ob Sotli, Kozje, Celje, Velenje, Črna, Ravne, Mislinja, Vitanje, Stranice; tukaj smo se ločili in odpeketali domov.

Najvišja temperatura: 16, najnižja temperatura 5. Ceste od suhih do mokrih.

V glavnem fino ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke :OK:

Žal mi ni časovno šlo skozi, da bi se vam pridružil. Sem komaj ob dvanajstih šel z avtom iz Mbja proti domu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T Boy, govori o đombah, jaz bi rekel, da smo norci, ki se vozijo naokoli v takšnem "toplem vremenu"!

Odpravili smo se v mokrem, prispeli domov v mrzli temi. Pred garažo, se mi je števec zaustavil na 344 km.

Do zadnjega nisem vedel ali se naj podam na to pot ali ne? Prepričal me je Gody, ki je zatrdil, da je porihtal vreme! Pa še prav je imel. Po klicu, ki sem ga prejel s strani T Boya, sem taktiko Godya želel prenesti še na njega in ga hitel prepričevati, da se nam naj pridruži. Bom je bil kratek in jasen. :grim

Danči mi je na zbirnem mestu malo vzel voljo do vožnje in pognal strah v kosti, ko je na podlagi moje celotne zlizane gume komentiral naslednje: S takšno gumo si boš ti danes upal voziti po mokrih cestah?

:? To vem že sam, nehaj me še ti strašiti s temi mojimi zlizanimi gumami sem si mislil v sebi. Pa na čelu kolone vozi počasi, sem bil glasno pogumen, če želite, da se živ vrnem v MB oz. domov. :P

Posledično smo začeli vsi :eek: "zijati" v svoje gume in razvila se je prava debata o gumah, medtem ko smo čakali na Stara in T Boya. Tudi pri BMW SLO, smo ugotovili, da je njegova guma še slabša od moje.

Vsaj nekaj v mojo tolažbo. Če bo on bom pa še jaz prevozil to furo. Dančiju zazvoni GSM in T Boy sporoči, da ga ne bo. Škoda! Danes, ne bo Lobota, ne Rockya, ne T - Boja, ne motorista - 76 itd. :hmm: Sami "špilferderberji" ali modri možje?

Pride Star in se odpravimo na pot. Brrrm me je želel spustiti pred njega pa nisem želel.

Brrrm je človek izkušenj in v takih razmerah ne bo hitro vozil, jaz pa bom tako lepo varno šibal za njim, sem sklenil svojo taktiko.

Vse do Slivnice sta me preganjali moji dve zlizani gumi, ki sem ju nato miselno pustil v Poljčanah. Ves čas pa gledal v Brrrmovo skoraj novo Dunlopko, ki jo je kupil na Hrvaškem in si misli, le kdaj bom jaz te sreče, da si kupim takšno novo gumo? :whistle:

Mokri ovinki so mi že šli močno na živce in želel sem si suhe ceste.

Ko smo prispeli v dolino Kozje oz. Lesično se nam je v daljavi nad cerkvijo prikazala sama Mati Marija Božja, v obliki sonca, suhih cest in primernih temperatur za vožnjo z motorjem.

Prsteki na moji roki so kljub podrokavicam oživeli in takoj sem lažje stiskal sklopko in tako lahkotnoooo vijugal med ovinki. Spomnil sem se na T - Boya, ki ima enake težave s stiskanjem sklopke kot jaz.

Danes pa valjda bo čas, da nekaj pojemo in si napolnimo želodčke. Vraga je bil! Samo smo ga šibali in vse pozornosti, ki sva je z Brrrmmom bila deležna od najine bande, so bile kratke čik pavze.

No v Prevaljah pa bo, sem si mislil ko sem že od mraza vsemogočne gore Pece, po prevoženi cesti Sleme, skoraj kot ledena kocka padel iz motorja. Star nas je vodil vse do slaščičarne, kjer smo si vsi enotno naročili Katro.

Ne bom v podrobnosti razlagal, da govorim o popularnem francoskem Renult 4. :whistle:

Odločil sem se, da bom jutri odjavil mopek. "Upam, da bo od jutri vsak dan dež ali sneg"? :whistle:

Vsi, ki bi si še želeli z menoj oz. z nami norci na pot, pa boste to lahko storili drugo leto. Žal ste za letos prepozni.

Hvala vsem prisotnim za prijetno družbo. :yea1:

post-9142-1163359223_thumb.jpg

post-9142-1163359319_thumb.jpg

post-9142-1163359390_thumb.jpg

post-9142-1163359470_thumb.jpg

post-9142-1163359536_thumb.jpg

post-9142-1163359616_thumb.jpg

post-9142-1163359680_thumb.jpg

post-9142-1163359736_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!