Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

norci...

:yea1: :yea1: :yea1:

To ti misliš. Norc sem bil jaz, ki sem cel popoldan nosil drva po hribu, namesto da bi užival z njimi na furi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj nekdo, ki zna prosim posreduje današnjo furo in slike na sekcijo 03 - Štamperlom.

Hvala.

Daj slike pa sam pripopaj... :yea1:

To ti misliš. Norc sem bil jaz, ki sem cel popoldan nosil drva po hribu, namesto da bi užival z njimi na furi.

Jaz pa nore pse gledal :kva2: pa še Alko čuval, da jo ni kdo napadel.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda! Danes, ne bo Lobota, ne Rockya, ne T - Boja, ne motorista - 76 itd. :hmm: Sami "špilferderberji" ali modri možje?

Hm nisem želel izpast špilferderber, še manj pa da bi bil moder.. moraš imeti vsaj malo pameti, da bi bil normalen. , diham pa čisto normalno, tako da nič od modrega ne bo... bila ena težava, da sem moram popravit en nosilec na mašini od avta, tak da potem mi to vzelo ves dopoldan, ko pa bilo poštimano, pa ste vi že več ali manj bili na 3/4 poti, tako da žal nisem mogel za vami, pa tako kot vem da vozi čelo te skupine, ne bi bilo pogojev da vas dohitim, če bi samo pol ure šel za vami, kaj šele več... No ja pa saj glavno da ste varno prispeli, četudi šokac ni upoštval vlage na cesti in namontiral slicke gume na motor... Šokac, daj malo vreme glej v prihodnje...

No lepo se imejte in se beremo, vidimo, kakorkoli že....

Uživajte

D.

Popravljeno . Popravil Motorist76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ste se meli nesramno dobro...

Očitno imamo pa na Motosvetu kar nekaj skritih pisateljev, ki jih sčasoma odkrivamo. :rolleyes:

Hvala motoristku, da me je čuval. :P

A bo jutr dal kdo poročilo v živo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polivalo nas je enih 5,6 kapljic vsega skupaj.

Totalno popolna zmota.

Saj bomo kaj zapisali, ampak za prvo informacijo, od Vojnika do CE deževalo tako, kot se spodobi in ne rosilo.

Prišel domov moker kot polit cucek.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno popolna zmota.

Saj bomo kaj zapisali, ampak za prvo informacijo, od Vojnika do CE deževalo tako, kot se spodobi in ne rosilo.

Prišel domov moker kot polit cucek.

:)

:grim

Za dodatno informacijo, polivalo je tudi gor grede nekje od Konjic pa do blizu MB in to vsaj tako dobro kot je Brrm zapisal zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Za dodatno informacijo, polivalo je tudi gor grede nekje od Konjic pa do blizu MB in to vsaj tako dobro kot je Brrm zapisal zgoraj.

Ja, drugič bo treba še "transfer" poti pravi čas spisat, da še za te relacije naročim suho vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ne bo Lobota, ne Rockya, ne T - Boja, ne motorista - 76 itd. :hmm: Sami "špilferderberji" ali modri možje?

Mogoče pa bi šel, če bi ti pripeljal s seboj Nušo, da bi jo Rocky lahko varno vozil na svojem Trophy-ju :whistle: Kdo je zdaj špilferderber?!

Sam veš, da sem te zjutraj poklical iz službe in, ker je narava moje službe takšna kot je, je bilo še opoldne v špilu verjetnost, da bom šel v akcijo. Potem se je izkazalo, da temu ne bo tako, vendar ste vi takrat že veselo pičli po Kozjanskem.

Vedno pa tudi ne morem z vami, divjaki. Važno, da ste se imeli fajn. Ampak brez Triumphatorjev pa vam je bilo kar malo dogčas, kaj. :P :yea1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa bi šel, če bi ti pripeljal s seboj Nušo, da bi jo Rocky lahko varno vozil na svojem Trophy-ju :whistle: Kdo je zdaj špilferderber?!

Vedno pa tudi ne morem z vami, divjaki. Važno, da ste se imeli fajn. Ampak brez Triumphatorjev pa vam je bilo kar malo dogčas, kaj. :P :yea1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Citat: Mogoče pa bi šel, če bi ti pripeljal s seboj....? Ja, ja, ti bi jo lahko vozil? :lol1: Prej bo Svizec zavijal v proizvodnji, gorenjkino čokolado. :P :lol1: Sem se danes srečal z njo, pa te je nekaj hvalila. :slap:

Špilferderberji ste napisani pod narekovaji. Reči tvoji dragi, da ti za Božička kupi očala. :eek: :P :yea1:

Kljub "grdim mopekom", ki jih premorete, smo vas vse eno pogrešali. :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Le kaj me še čaka s strani Rockya, T - Boya in Keca. :?

...ni panike, vsaj z moje strani ne (Zelenko nekaj rohni :devil:). Zmagali ste in to v tem primeru šteje :worship: . Po vseh objavah mi ni žal, da sem odpovedal v zadnjem trenutku, ker bi, začetnik kot sem, preveč trpel. Saj bodo še naslednje sezone... :grim

Me je danes ena za kazen preimenovala v Softie-ja :ninja: . Pošteno.

Upam, da danes rečemo kako v živo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ni panike, vsaj z moje strani ne (Zelenko nekaj rohni :devil:).Upam, da danes rečemo kako v živo...

:010 :yes:

Danes verjetno ne bo šlo, ker imam delovno akcijo. ( skupnost naše soseske urejuje pralnico za avtomobile)

Si bom lahko mopeka opral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!