Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Zaenkrat: T-Boy, Wind, danci1973 in jaz.

Fantje so se v Lenartu na črpalki zbrali

in še eni motoristki prostor dali.

A ko se je Alka pripeljala,

je družba raje motorje držala.

Prekmurska ravnina je pred nami ležala,

požirala gume, adrenalin dvigovala.

Na madžarski meji so se nam lepo nasmejali,

zato smo se še na avstrijsko podali.

Ko smo želodce napolnili,

smo se nazaj proti Mariboru odkotalili.

Končno je Wind Pohorsko kavarno spoznal,

kjer se je vsak malo posladkal.

Samo Danči ni mogel več,

saj je prej pojedel krožnik, ki očitno je bil preveč.

Vsak na svoj konec smo oddrveli,

malo premraženi, a zelo veseli.

Fantom še enkrat HVALA,

da sem lahko z njimi ropotala.

post-1658-1163958868_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka :OK:

Če je dobra rima,

bo dosti krajša zima. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje so se v Lenartu na črpalki zbrali

in še eni motoristki prostor dali.

A ko se je Alka pripeljala,

je družba raje motorje držala.

Prekmurska ravnina je pred nami ležala,

požirala gume, adrenalin dvigovala.

Na madžarski meji so se nam lepo nasmejali,

zato smo se še na avstrijsko podali.

Ko smo želodce napolnili,

smo se nazaj proti Mariboru odkotalili.

Končno je Wind Pohorsko kavarno spoznal,

kjer se je vsak malo posladkal.

Samo Danči ni mogel več,

saj je prej pojedel krožnik, ki očitno je bil preveč.

Vsak na svoj konec smo oddrveli,

malo premraženi, a zelo veseli.

Fantom še enkrat HVALA,

da sem lahko z njimi ropotala.

Alka Prešeren, vi poleg vseh motorjev, ki ste jih imeli na voljo ste se slikali ravno ob Windovem "mopeku". ;) :whistle:

Kaj niste mogli ob :photo: Yamahinem :photo: motorju narediti ene fotke. :photo:

Kdo je pa oni osamljeni zadaj levo?

Danes!

Po kosilu sem se odločil in zajahal svojo enosledno vozilo in se vprašal kje ste v tem trenutku.

Počasi se zapeljem proti zahodu. Po nekaj sto metrih se je agregat segrel na svojo delovno temperaturo. Začel sem pospeševati, agregat pa je vse bolj izgubljal svojo moč, kljub dolgi ravnini pred menoj? :?

Prestavim v nižjo prestavo. Nič? Še nižje in nižje. Nič, vedno težje se suče. Še nižja prestava in agregat ponovno zadiha. Avtomobile, ki pripeljejo iz moje nasprotne strani, želim pogledati še v zadnji del in ne vidim nič.

Kako, da nič ne vidim nazaj? Ni stranskih ogledal. Kako jih ni? :hmm: Seveda jih ni! :slap: PA JAZ SE DANES VOZIM S SVOJIM ROGOVIM KOLESOM.

Nabralo se je lepih, na začetku malo te

žkih 16. km.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka Prešeren, vi poleg vseh motorjev, ki ste jih imeli na voljo ste se slikali ravno ob Windovem "mopeku". ;) :whistle:

Aufbix!!! :fight1:

:evilgrin:

.)

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, fajn vas je blo videt... sem se prav :eek: in :D ko sem videl mopede parkirane pred Pohorsko kavarno;so mi pa hitro povedali kje se skrivate,da sem vas našel.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, fajn vas je blo videt... sem se prav :eek: in :D ko sem videl mopede parkirane pred Pohorsko kavarno;so mi pa hitro povedali kje se skrivate,da sem vas našel.

lp vuk

Ja hudiča, a nisi mogel pri ML povedat, da kamikaze taborijo v Kavarni, da bi jih še jaz šel pozdravit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudiča, a nisi mogel pri ML povedat, da kamikaze taborijo v Kavarni, da bi jih še jaz šel pozdravit?

Takrat,ko sva se srečala še nisem vedel,da so tam...saj sem ti prišepnil,da šibava po tortice za čakajoče v ML.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat,ko sva se srečala še nisem vedel,da so tam...saj sem ti prišepnil,da šibava po tortice za čakajoče v ML.

Sem mislil potem, ko sem šel domov.

A v torek pride kdo na svetlo k ML? Da kakšno rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil potem, ko sem šel domov.

A v torek pride kdo na svetlo k ML? Da kakšno rečemo.

Ti bom v torek razložil kdaj sem komaj pogruntal,kdo je šel skozi vrata :slap:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa oni osamljeni zadaj levo?

To je en od Gronske strejle, ki se je tam ustavil, da se je kolega natankal. Pa se je ponudil, da nas slika, zato sem še jaz enkrat na sliki. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat,ko sva se srečala še nisem vedel,da so tam...saj sem ti prišepnil,da šibava po tortice za čakajoče v ML.

Ja seveda, vi ga kar tako redno šibajte v Pohorsko na tortice čez celo zimo. Jaz se bom pa drugo leto "s svojimi utrjenimi ploščicami na trebuhu, šlang postavo" in novimi gumami "sam naokoli vozil"! :lol1: :P :whistle:

Če pridem ali prideva v torek k ML na svetlo, da kako rečemo, bi bilo ok ob 19. uri.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima:

pri +8stopinjahC smo se vozili okoli,

pri +18stopin.C pa se NE bomo???

:? :naughty:

...če se voziš z(a) Dančijem, ti je vedno vroče. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka Prešeren, vi poleg vseh motorjev, ki ste jih imeli na voljo ste se slikali ravno ob Windovem "mopeku". ;) :whistle:

Kaj niste mogli ob :photo: Yamahinem :photo: motorju narediti ene fotke. :photo:

...korekšn kolega, Alka Prešernova :worship: :worship: :worship: .

Slikali :photo: smo se poleg Motorja! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo samo v primeru, da si želvo namontiraš namesto na hrbet, na trebuh.

.) :) :P

:hmm: :( Kaj pa, če bo res tako?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...korekšn kolega, Alka Prešernova :worship: :worship: :worship: .

Slikali :photo: smo se poleg Motorja! :grim

T-boy, tak kak si reko, tak tudi je! :OK: Ave Triumphator :worship:

Mater, en dan ne pogledam na te strani pa že zgrešim vožnjo.

Zato pa sem v soboto popoldan zaokrožil kot pravi Solo raider v smeri Poljčan, Majšperka, Ptujske gore, čez Dravsko polje nazaj v MB.

Pohorska kavarna je le dobrih 100 m od mojega doma. Pa kaj nobeden se ni spomnil na dobrega Rocky-ja. Vam povem žal vam je lahko! :slap: :P

Se vidimo jutri. Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave, Rocky B) . Ti pa spet na Ptujsko goro. A maš preširoke in predolge tačke, hehehe :devil: ? Zamujeno bomo zgleda popravili ta vikend. Vreme bo! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamujeno bomo zgleda popravili ta vikend. Vreme bo! :rolleyes:

O jebemti gate. Za v nedeljo 26. 11. 06 kaže sončno vreme in celih 16 stopinj +. Jaz pa odjavil mopek. :( :headbang:

Ima kdo mogoče kašno tablico v "rezervi"? :whistle:

:hmm: Ko tako razmišlajm, sem prišel do zaključka, da bi od vas človek pričakoval nekakšno kolegionalnost. Moj predlog je, (saj mi ni vseeno za vas, kaj če se prehladite), da bi do petka 24. 11. 06. vsi odjavili svoje mopeke. :P

Če razmislite praktično res ne vem, če vam se še splača sedaj voziti naokoli.

V primeru, da odjavite, kar bi bilo najpametnejše in najbolj racionalno, se vam ne bo več potrebno izpostavljati šestnajstim stopinjam, vsem nevarnostim, ki na cesti prežijo na vas, doma se boste lahko posvetili svojim najdražjim, ne boste zapravljali denarja za gorivo, pijačo in tortice, ne boste se redili, obrabljali zelo dragih pnevmatik in med vožnjo z mopekom vam ne bo potrebno gledati s takšnimi :eek: , kje je mogoče kakšen radar.

Čas, boste lahko porabili tudi za branje kakšne dobre knjige, ki ste jo želeli prebrati poleti pa zaradi mopeka ni bilo časa. Lahko pa porihtate po bajti in okoli nje tudi kašno jesensko opravilo.

Ni kaj za razmišljati, v petek vsi na upravno enoto odjaviti, pripraviti in pospraviti mopeke za zimsko :zzz: spanje.

:doze: Kaj ima kdo mogoče kakšno tablico v rezervi ali kakšen registriran mopek, ki ga ne bo pogrešal v nedeljo 26. 11. 06? :trance_33_sleep: :whistle:

Kaj danes pride kdo, al bom moral sam pir spit?

Bi že bil čas, da te spoznam in ti povem, da ima moj ata največjega od vseh atejev sploh. :P

Pridem ob 7. AM.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jebemti gate. Za v nedeljo 26. 11. 06 kaže sončno vreme in celih 16 stopinj +. Jaz pa odjavil mopek. :( :headbang:

Ima kdo mogoče kašno tablico v "rezervi"? :whistle:

:hmm: Ko tako razmišlajm, sem prišel do zaključka, da bi od vas človek pričakoval nekakšno kolegionalnost. Moj predlog je, (saj mi ni vseeno za vas, kaj če se prehladite), da bi do petka 24. 11. 06. vsi odjavili svoje mopeke. :P

Če razmislite praktično res ne vem, če vam se še splača sedaj voziti naokoli.

V primeru, da odjavite, kar bi bilo najpametnejše in najbolj racionalno, se vam ne bo več potrebno izpostavljati šestnajstim stopinjam, vsem nevarnostim, ki na cesti prežijo na vas, doma se boste lahko posvetili svojim najdražjim, ne boste zapravljali denarja za gorivo, pijačo in tortice, ne boste se redili, obrabljali zelo dragih pnevmatik in med vožnjo z mopekom vam ne bo potrebno gledati s takšnimi :eek: , kje je mogoče kakšen radar.

Čas, boste lahko porabili tudi za branje kakšne dobre knjige, ki ste jo želeli prebrati poleti pa zaradi mopeka ni bilo časa. Lahko pa porihtate po bajti in okoli nje tudi kašno jesensko opravilo.

Ni kaj za razmišljati, v petek vsi na upravno enoto odjaviti, pripraviti in pospraviti mopeke za zimsko :zzz: spanje.

:doze: Kaj ima kdo mogoče kakšno tablico v rezervi ali kakšen registriran mopek, ki ga ne bo pogrešal v nedeljo 26. 11. 06? :trance_33_sleep: :whistle:

Bi že bil čas, da te spoznam in ti povem, da ima moj ata največjega od vseh atejev sploh. :P

Pridem ob 7. AM.

Jaz mam eno v rezervi,če bi slučajno rabil. :grim

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam eno v rezervi,če bi slučajno rabil. :grim

lp vuk

:hmm: Vuk76, to pa ni slabo, ni slabo, ni slabo...

Imam v planu ML od 19.00 dalje. Da ne boš rabil trpet in se sam mučit s pivom.

Kaj si te ti misliš, da bota samo vija dva pir pila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!