Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja, ker ga za več nimajo. :grrr

Na vprašanje ste odgovorili točno! :grim

Lobo tak ne :grrr pije pira, ampak tisti njegov Cigo Migo s Pepsi in kislo vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Lobo tak ne :grrr pije pira, ampak tisti njegov Cigo Migo s Pepsi in kislo vodo.

Dvakrat si grešil. Prvič ne pijem pira(Laško) ampak pivo (Union), drugič ne pijem Pepsi z ampak Coca Colo z radensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat si grešil. Prvič ne pijem pira(Laško) ampak pivo (Union), drugič ne pijem Pepsi z ampak Coca Colo z radensko.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj danes pride kdo, al bom moral sam pir spit?

Tako čisto informativno. Tisto kar ti piješ ni pir ampak Ljubljanica, kao z okusom hmelja. :whistle: :kva2: :kva1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom se mogoče oglaso, da vas vidim tote face ki ste šli mopeke odjavit, v najlepši jeseni zadnjih 30 let!

Dans sn se vozo, jutri se bom tui, razn če bom dan fejst zarezan, te grem jutri rajši pejš.

Živelo globalno segrevanje, še sam bom dvakrat prdno, samo da nebo snejga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam :closedeyes: , ko sem včeraj s svežim ajdovim kruhom z bučnicami pomazal bakreni kotliček s prekmursko mojstrovino, nisem mislil na vas, spljoh :devil: .

Baje bo friška runda perajt za v nedeljo. Enosledci, v napaaad... :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOBO, še od mene res vse najboljše in najlepše. Pa še mnogo varnih in prijetnih ur na motorju... :004 :004

p.s.

pecivo tudi dobiš (najbrž želiš čokoladno .) )

post-9953-1164209093.gif

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše, še jaz!

Pa da bi dočakal tolko ko zgledaš!

Sn mislo prit pa sn se spotoma pri Simoni (250m od Lipe) vstavo, pol pa zopet ne vem kak sn domu prišo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikola, če bi vedela, da imamo slavljenca, bi se včeraj tudi jaz primigala k ML in mu priheftala enega slinastega :)

LOBO, zdaj se boš pač moral s temle zadovoljit, izvoli: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikola, če bi vedela, da imamo slavljenca, bi se včeraj tudi jaz primigala k ML in mu priheftala enega slinastega :)

LOBO, zdaj se boš pač moral s temle zadovoljit, izvoli: :004

Hvala! :blush:

Tvoji zelo pašejo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, nič bat! Vsi prihajamo 100% za teboj. Vse naj, naj!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

[

p.s.

pecivo tudi dobiš (najbrž želiš čokoladno .) )

Saj sem vedel Lumpa. Zopet sem izvisel. Ti mene nimaš rada več nič, spljoh. Jaz pa tako in to javno hvalim tvojo nadarjenost, pridnost ter ustrežljivost. Tak zdaj pa mam kar nimam. Joj, pa čokoladno pecivo je omenila. :eek: :kva2: :kva1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekline in pubeci!

Malo sem razmišljal in prišel do ideje, da mogoče ne bi bilo slabo, da bi se dobili (stalni in občasni udeleženci sestankov pri ML) en torek v mesecu decembru, da potegnemo en konkreten rezime celotne sezone, malo čvekamo, si nazdravimo ob prihajajočem novem letu, skratka se v čimvečjem številu malo poveselimo......

Pride kdor lahko (upam da čim več). Sam bom v ta namen en torek reskiral z neupravičenimi urami pri nogometu :lol1: Mislim, da za petke ni šans (zaradi ostalih sindikalnih ipd zabav), tako da nam ostane torek. Sicer pa malo pokomentirajte idejo, predlagajte datume in to je to... :naughty: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekline in pubeci!

Malo sem razmišljal in prišel do ideje, da mogoče ne bi bilo slabo, da bi se dobili (stalni in občasni udeleženci sestankov pri ML) en torek v mesecu decembru, da potegnemo en konkreten rezime celotne sezone, malo čvekamo, si nazdravimo ob prihajajočem novem letu, skratka se v čimvečjem številu malo poveselimo......

Pride kdor lahko (upam da čim več). Sam bom v ta namen en torek reskiral z neupravičenimi urami pri nogometu :lol1: Mislim, da za petke ni šans (zaradi ostalih sindikalnih ipd zabav), tako da nam ostane torek. Sicer pa malo pokomentirajte idejo, predlagajte datume in to je to... :naughty: :kva2:

Najboljša ideja toti tedn!

5.12 ni primerno ;Miklavž

12.12 zelo primerno :yes:

19.12 pojma nimam kje in kaki bom

pol pa je že tak Božič in NL..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOBO, še od mene res vse najboljše in najlepše. Pa še mnogo varnih in prijetnih ur na motorju... :004 :004

p.s.

pecivo tudi dobiš (najbrž želiš čokoladno .) )

Hvala!

B) Logično, čokolada je zakon :P

Lobo, nič bat! Vsi prihajamo 100% za teboj. Vse naj, naj!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Saj sem vedel Lumpa. Zopet sem izvisel. Ti mene nimaš rada več nič, spljoh. Jaz pa tako in to javno hvalim tvojo nadarjenost, pridnost ter ustrežljivost. Tak zdaj pa mam kar nimam. Joj, pa čokoladno pecivo je omenila. :eek: :kva2: :kva1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Si bova bratsko razdelila. Jaz bom pecivo pospravil, ti boš pa krožnik pomil.

Kaj morem vzet opremo sabo?

Spalka, šotor, sekira, flašo šnopsa....

Nič od tega. Samo kravji krpmaul, da ne boš preveč spil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekline in pubeci!

Malo sem razmišljal in prišel do ideje, da mogoče ne bi bilo slabo, da bi se dobili (stalni in občasni udeleženci sestankov pri ML) en torek v mesecu decembru, da potegnemo en konkreten rezime celotne sezone, malo čvekamo, si nazdravimo ob prihajajočem novem letu, skratka se v čimvečjem številu malo poveselimo......

Pride kdor lahko (upam da čim več). Sam bom v ta namen en torek reskiral z neupravičenimi urami pri nogometu :lol1: Mislim, da za petke ni šans (zaradi ostalih sindikalnih ipd zabav), tako da nam ostane torek. Sicer pa malo pokomentirajte idejo, predlagajte datume in to je to... :naughty: :kva2:

Dobra ideja! Jaz bi bil za 12. 12, ker na Miklavža zvečer ne bi rad naokoli hodil. Se tak Parklja bojim, da bi ga srečal. :lol1:

Ko bo te rekli, te pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za (predlog o novoletnem srečanju :whistle: ), ampak a bi premislili o lokaciji, pri lipi nas lahko dokaj hitro ven mečejo .)

12.12. je OK :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!