Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobra ideja! Jaz bi bil za 12. 12, ker na Miklavža zvečer ne bi rad naokoli hodil. Se tak Parklja bojim, da bi ga srečal. :lol1:

Ko bo te rekli, te pridem.

Parklja bom jaz sebo preipelo :devil: bo mogo za rundo dat!

sem za (predlog o novoletnem srečanju :whistle: ), ampak a bi premislili o lokaciji, pri lipi nas lahko dokaj hitro ven mečejo .)

12.12. je OK :beer2:

Bomo pa pr okni nazaj prišli!

Drugače pa je v krogu 200m vsaj še 10 gostiln s katerih te ziher neboju vun vrgli!!

Če ne pa gremo k meni domu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi bo 12.12. ginekologinja pustila gibanje vas pridema malo pogledati, sicer bom doma ležala v postelji in čakala na boljši jutri .)

Tako je prav. Malega je treba čimprej na pijanščino in kur***ijo navadit, da bo pravi motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem vedel Lumpa. Zopet sem izvisel. Ti mene nimaš rada več nič, spljoh. Jaz pa tako in to javno hvalim tvojo nadarjenost, pridnost ter ustrežljivost. Tak zdaj pa mam kar nimam. Joj, pa čokoladno pecivo je omenila. :eek: :kva2: :kva1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

e.e.e..Rocky... :blush: ...nič bat, če bom, ko bom in kdaj bom :blink: prišla, bo pecivo tudi za tebe... :004 , očitno pa je, da bo moralo biti čokoladno... :grim

Si bova bratsko razdelila. Jaz bom pecivo pospravil, ti boš pa krožnik pomil.

Eh, ne bo treba pomivati, bom na onih "vikend" krožnikih prinesla :P, mogoče se že dobijo z okusom po čokoladi... :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 12.12 petek, ergo dan zbiranja ptujske sekcije, je mozno, da vas pridemo pogledat vsi skupaj... Bomo se dogovorili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 12.12 petek, ergo dan zbiranja ptujske sekcije, je mozno, da vas pridemo pogledat vsi skupaj... Bomo se dogovorili .)

12.12.06 je torek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za (predlog o novoletnem srečanju :whistle: ), ampak a bi premislili o lokaciji, pri lipi nas lahko dokaj hitro ven mečejo .)

12.12. je OK :beer2:

:nono: Velecenjeni kolega, zberi se malo. 12.12. je na sporedu odprava v Minken. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 12.12 petek, ergo dan zbiranja ptujske sekcije, je mozno, da vas pridemo pogledat vsi skupaj... Bomo se dogovorili .)

Kot ti je že Vuk odgovoril je 12. 12, v torek.

Glejte, da se boste tako dogovorili, da vas :eek: vidimo pri ML. :grim :beer2:

če mi bo 12.12. ginekologinja pustila gibanje vas pridema malo pogledati, sicer bom doma ležala v postelji in čakala na boljši jutri .)

Te bo tvoj gospodar nežno posadil v avto in brez močnega gibanja, v ovinkih se bosta pripeljala do ML.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prideva 12. 12. 2006 ob kaj vem keri uri tudi midva .. moja boljša polovica in moja malenkost...

Lep pozdrav

se vidimo takrat, če ne prej

B&D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej.... jaz bom mogla pa doma ležati :(

.)

Zakaj sta pa z Blue Speedom tako močno migala in gibala :wub::010 "pod rjuhami"? :yea2: :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem sam ležala... on je skakal.... nasrkala sem pa jaz :BUA:

.) :lol1: :rolleyes:

:hmm: Še dobro, da sta se odločila za takšno pozo. Zamislita si, da bi bilo obratno? Sedaj bi bil Blue O:-) :trance_33_sleep: Speed, v blaženem stanju. 12. 12, bi bila ti prisotna pri ML, on pa bi doma moral mirovati.:lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: a viš, k nisem prej na to pomislila :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: pa bi zdej uživala :devil: .) :P

no, vem za drugič .) .) .)

No, in bodoča mamica kdaj imaš rok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, in bodoča mamica kdaj imaš rok?

uradnega roka še nimam postavljenega. Neuradni pa je 12.7.2007 - en dan za rojstnim dnem mojega najdražjega, najlepšega in najboljšega Bluespeeda :blush: :wub: :blush: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradnega roka še nimam postavljenega. Neuradni pa je 12.7.2007 - en dan za rojstnim dnem mojega najdražjega, najlepšega in najboljšega Bluespeeda :blush: :wub: :blush: :wub:

O pol še maš pa cajt na čago prit "vsaj pogledat".

Moja boljša polovica ima rok 19.1.07 (tretja runda), pa bo verjetno prišla zraven.

Samo, je ne smem predolgo matrat, tak da "lahko" gre 9:00 ostale otroke spat spravit.

Upam, da se se bo dete držalo datuma "izdobave", ker če bo zamuda ne morem na "Elefantentrefen".

Tebi pa obilo užitkov v blaženem staju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem prišla iz bolnice, ker sem imela malo problemov in imam do 12.12. naročeno strogo počivanje (takrat imam pri G pregled), zato ne vem, če bom lahko prišla ali ne. Mi pa malo bitjece v meni več pomeni, kot ena čaga, ker poznam tote naše štajerce in jih bo še dosti, na katere bom lahko prišla .)

Čestitke za ponovno povečanje familije... koliko jih pa še bo?

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem prišla iz bolnice, ker sem imela malo problemov in imam do 12.12. naročeno strogo počivanje (takrat imam pri G pregled), zato ne vem, če bom lahko prišla ali ne. Mi pa malo bitjece v meni več pomeni, kot ena čaga, ker poznam tote naše štajerce in jih bo še dosti, na katere bom lahko prišla .)

Pravilno razmišljaš punca!

Čestitke za ponovno povečanje familije... koliko jih pa še bo?

Mislim da bo z "prvo" ženo 3 dovolj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo z "prvo" ženo 3 dovolj!

Pa se je Drobnič bal upada natalitete Slovencev...

Vidim, da druga ne delate kot se vozite in po svojih "babah" skačete. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!