Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

se bova jutri pomenili ;) ;) ;)

babji fajt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pa bomo tudi ženske imele kaj od teh tekmovanj, bi pa jaz še odprla tekmovanje za "moškost". Žirija smo kar vse ženske, seveda ocenjujemo tako vizuelno kot fizično (da se zmeri, zvaga, preveri trdnost in ostale fizikalne veličine).

Torej 12.12. bo še zabavno :OK: :OK: :OK:

Kolikor vem si ti že dovolj "vagala"! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli ni ne premalo, ne dovolj...... :devil:

Saj res p*č*a ni žajfa, da bi se ponucala!

So mi strici povedali, ko sn še bil mali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj čakam, da spoznam zadržane Mariborske in Ptujske moto svetovce....., ker............ :xx: :xx: :xx:

jutri mi bo vse jasno :lol1: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka, tuki ti pa ne dam prav, ženske :hmm: :hmm: :hmm:

se bova jutri pomenili ;) ;) ;)

Kaj si nor jutri se bodo ženske v Celju zrejzale. Mene pa ne bo, da bi to videl. Samo ne mi preveč scotati Alke, ker mi še mora do spomladi nove gume zrihtati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si nor jutri se bodo ženske v Celju zrejzale. Mene pa ne bo, da bi to videl. Samo ne mi preveč scotati Alke, ker mi še mora do spomladi nove gume zrihtati.

Zakaj te ne bo? :hmm:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si nor jutri se bodo ženske v Celju zrejzale. Mene pa ne bo, da bi to videl. Samo ne mi preveč scotati Alke, ker mi še mora do spomladi nove gume zrihtati.

Šokac, če bi se jaz in Alka sprli, ne vem kako bi to bilo, jaz velika in močna, boga Alka majčkena :hmm:

:hmm: :hmm: , nič ne bo s pretepom, ji bom pa že povedala, da ženskam ni za verjeti :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, če bi se jaz in Alka sprli, ne vem kako bi to bilo, jaz velika in močna, boga Alka majčkena :hmm:

Velikost ni pomembna, tehnika je važna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans! :grrr

Ocenjeval bom samo in izključno jaz pa noben drug!

Če boš potreboval izkušnje najSTARejšega, povej.

Rad pridem pomagat.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj te ne bo? :hmm:

Zato, ker moram v soboto zgodaj zjutraj v bivšo avstrijsko habsburško monarhijo.

Z zadahom po piru, odojku, čebuli in maliganom v glavi :drunk: , pa res ne morem k predsednici spodnjega avstrijskega doma oz. avstrijskega parlamenta, go. Barbari Prammer.

Lahko bi prišlo do mednarodnega incidenta, če bi dahnil v njo in bi prva dama avstrijskega parlamenta posledično izgubila zavest. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velikost ni pomembna, tehnika je važna!

v določenih situacijah sigurno, vedno pa to ni res... :hmm: :hmm:

tako da :? :?

če bi ti jaz dala inekcijo z več vsebine bi sigurno bolj učinkovala kot z manj :eek: :grim :krneki:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v določenih situacijah sigurno, vedno pa to ni res... :hmm: :hmm:

tako da :? :?

če bi ti jaz dala inekcijo z več vsebine bi sigurno bolj učinkovala kot z manj :eek: :grim :krneki:

Maš prav in nimaš. 0,33 Union je sigurno slabši kot 0.5 Union. Če pa primerjaš 1,5 Zalo in 0.33 Union, je pa situacija drugačna.

Sicer pa kot pravi Fata: Mujo pa tvoj je mali.

Mujo: Jeste mali ali je tehničar!

Fata: Pa da je inžinjer, ipak je mali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žeeeeeeeenaaaaaaaaaaa! Komaj čakam, da te izljubim!!! :wub:

aha, sedaj ko sem na bolniški bi mi prav prišlo malo cartanja.....tudi s tvoje strani, ker barto me lepo 'neguje' in mi pomaga.....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, sedaj ko sem na bolniški

LP D

Je bolniška posledica "Sizifovega dela"? Cigl gor, cigl dol,cigl gor, cigl dol... :D

Žeeeeeeeenaaaaaaaaaaa! Komaj čakam, da te izljubim!!! :wub:

:nono: Homoseksualni odnosi na javnem mestu oz. pri ML še zaenkrat niso dovoljeni. :grrr

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav in nimaš. 0,33 Union je sigurno slabši kot 0.5 Union. Če pa primerjaš 1,5 Zalo in 0.33 Union, je pa situacija drugačna.

Sicer pa kot pravi Fata: Mujo pa tvoj je mali.

Mujo: Jeste mali ali je tehničar!

Fata: Pa da je inžinjer, ipak je mali.

mislim, da bova morala midva kakšno diplomatsko danes reči, :fight2: če se me ne boš ustrašil,

ker MB ste bolj strahopetni :blink: :P ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bolniška posledica "Sizifovega dela"? Cigl gor, cigl dol,cigl gor, cigl dol... :D

da bi to bilo to, bi bilo super, ker bi vsaj vedela zakaj sem na bolniški. No, dejansko vem zakaj sem, ampak zakaj se je to zgodilo kar se je, nimam pojma, pa ne zaradi cigl gor, cigl dol.....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!