Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

nisem noseča.... na žalost... imam SCHANZOVO ovratnico......

med seksom s pojsle padla? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bova morala midva kakšno diplomatsko danes reči, :fight2: če se me ne boš ustrašil,

ker MB ste bolj strahopetni :blink: :P ;) ;)

MB strahopetni.... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: No ja sedaj pa mi povej kateri ti daje občutek da smo MB strahopetni... ga bom jaz u roke uzel pa bom pokazal kako ne strahopeten bit... bom taprvi bežal.... :kva2: :kva2: :kva2: Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, če je premokro, pa se spelaš...

V soboto zgodaj zjutraj je bilo tudi malo mokro od megle tako, da sva se z Lumpo spelala vse do Dunaja.

Čuj ti Bremz Penzl, nič nisi povedal, da imaš brata na Dunaju, ki ima svojo firmo.

Čist slučajno sva ga srečala, ko je parkiral svoj mopek pred firmo. Pravi, da te naj lepo pozdravima.

Schonbrun v prebujanju.

Firma od Bremz Penzlovega brata.

Mopek, Aspuff Bremsa.

Mopek Pinokia

Krsta Marije Terezije in njenega moža, velika kot mali avtobus.

In na koncu krsta Franca Ferdinanda, prestolonaslednika, ki je bil ubit v Sarajevu leta 1914. Povod za 1. sv. vojno.

Včeraj na Dunaju sva videla toliko mopekov, kot, če bi se začela motoristična sezona.

post-9142-1165150057_thumb.jpg

post-9142-1165150368_thumb.jpg

post-9142-1165150593_thumb.jpg

post-9142-1165150709_thumb.jpg

post-9142-1165150788_thumb.jpg

post-9142-1165150972_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti Bremz Penzl, nič nisi povedal, da imaš brata na Dunaju, ki ima svojo firmo.

Čist slučajno sva ga srečala, ko je parkiral svoj mopek pred firmo. Pravi, da te naj lepo pozdravima.

[

Smo pač velka žlahta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko cigani! :P

Cigomoto-i

ni bilo ravno med seksom, tudi s postle nisem padla, se mi je pa res zgodilo med spanjem......

LP D

Ja Luna te je nosla, a ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpoedujem udeležbo 12.12. - bom ob bavarskem pivu namreč polnil ušesa z blagodejnim zvokom motorheadov :OK: :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpoedujem udeležbo 12.12. - bom ob bavarskem pivu namreč polnil ušesa z blagodejnim zvokom motorheadov :OK: :grim :beer2:

Eh, pripelji jih k Mladi Lipi.

Vsaj jaz nebom rabo pet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB strahopetni.... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: No ja sedaj pa mi povej kateri ti daje občutek da smo MB strahopetni... ga bom jaz u roke uzel pa bom pokazal kako ne strahopeten bit... bom taprvi bežal.... :kva2: :kva2: :kva2: Lep pozdrav

D.

ob tej uri res ne vem, pa vseeno, sem uspela spoznati, da le niste v vaših koncih tako strahopetni, :eek: :eek:

na žuru so bili prave face... :naughty: :naughty:

pozdravček v MB, čeprav precej zaspan, vam kar zavidam, ker :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pripelji jih k Mladi Lipi.

Valda jih pripelji! :grim

Lemmy tak al tak ful rad flipere nažiga, tam pa jih majo en haufn. Sigurno bo za to, sploh če mu obljubimo, da mu žetone častimo, on pač med pauzami malo poje. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda jih pripelji! :grim

Lemmy tak al tak ful rad flipere nažiga, tam pa jih majo en haufn. Sigurno bo za to, sploh če mu obljubimo, da mu žetone častimo, on pač med pauzami malo poje. :yea2:

pol ne bo nihče tebe poslušal, kako jokaš in stokaš zaradi roke, ker bodo vsi usmerjeni na fliperje in Lemmy-ja..... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ne bo nihče tebe poslušal, kako jokaš in stokaš zaradi roke, ker bodo vsi usmerjeni na fliperje in Lemmy-ja..... :devil: :P

Ja ka pa te ti tu delaš? Poj rajši čitat kako pametno knjigo. Neka v stilu Kaj mora bodoča mamica vedet o svojem sinu, Kako ustrečt svojemu moškemu in sinu, itd.

Ne pa bandat po nekem forumu za prave dede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ka pa te ti tu delaš? Poj rajši čitat kako pametno knjigo. Neka v stilu Kaj mora bodoča mamica vedet o svojem sinu, Kako ustrečt svojemu moškemu in sinu, itd.

Ne pa bandat po nekem forumu za prave dede.

:huh: kaki so do mene tile pravi dedi :cry: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: kaki so do mene tile pravi dedi :cry: :unsure:

Ojštri, tak ko se spodobi!

pol ne bo nihče tebe poslušal, kako jokaš in stokaš zaradi roke....

ti bi tut jokala pa stokala, če bi v sebi mela nekaj trdega pa daljšega ko 20 mm. :devil: :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ti bi tut jokala pa stokala, če bi v sebi mela nekaj trdega pa daljšega ko 20 mm. :devil: :P

A si ti tudi noseč? :? :blink:

Mater bo mladine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti tudi noseč? :? :blink:

Sploh ne vem, kak se je zgodilo. Stojim v trgovini, pa mam naenkrat 3 žakle v roki. Mater, noso sem ko trotl.

Ni blo za zdržat, zato sem se odloču, da grem na splav. Baje je ful vredi, se vkrcaš pri Ožbaltu, pa ga pičiš do Koblara. Pa še za pit ti baje dajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!