Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

kje so kokice za dobit ?

Glej zaj totega Štuheca. Mi o gumi za moj mopek, on pa kar s Prekmurja direkt noter pade z nekimi kokicami.

Ne bi ti mel rajši kake lizalke. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, če boš še eno gumo po nizki ceni zrihtala. :)

Kaj ti te je, zadnje cajte, samo o nekih gumah pa gumicah fantaziraš.. :cry:

Že zadnjič sn ti reko da Union ni za "ta prave dede", vidiš zaj pa ti že gre na slabše... :alien1:

Eh, grem tote tvoje gumice iskat, pol se pa tak vidimo... :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej zaj totega Štuheca. Mi o gumi za moj mopek, on pa kar s Prekmurja direkt noter pade z nekimi kokicami.

Ne bi ti mel rajši kake lizalke. :D

ce kaj zanimivega gledas so kokice najbolj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prav uživala v družbi "mojih" pubecov. :OK:

BremzPenzl je bil sicer nekam čudno tiho. Očitno so ga otroci zmatrali.

Šokac je malo slabo videl. Menda bo tisto slabo videno na net prilimal.

Vapotek zaj. (kot pač vedno) in ni prinesel vabil. Zato nimamo blagega pojma, kam bi naj v soboto sploh šli...

Ptujčani??? Kaj že je to?!?!

Kljub temu, da sem DsSF, bi lahko bla edina v komisiji za brizge. Kot zgleda, pa tisti, ki majo dolgi G, majo kratke T in so raje ostali na P. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptujčani??? Kaj že je to?!?!

Mea maxima culpa! Kljub poprejsnjim napovedim, da pridem, sem bil zal zadrzan z nekimi nujnimi pizdarijami... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapotek zaj. (kot pač vedno) in ni prinesel vabil. Zato nimamo blagega pojma, kam bi naj v soboto sploh šli...

Ti ne rabiš vabila, ker itak vedno sama zvohaš kje je kaka pizdarija. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, grem tote tvoje gumice iskat, pol se pa tak vidimo... :beer2: :beer2: :beer2:

BremzPenzl je gumice res prinesel, potem pa jih je kar tam pustil; tako sem jih domov odnesel kar sam. Sedaj so pri meni doma. Rabi še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo limam tisto kar sem včeraj zvečer tako slabo videl.

V torek zvečer 28. 11. 2006 pri ML ko se je zbrala MB druščina je prišla v lokal skupina žensk.

Nedolgo zatem smo komentirali, da so to najverjetneje kake učiteljice, pa nismo imeli pojma kdo so.

Po kakšnem ključu okoliščin so nas slikale ne vem. Mene se ne vidi, ker sem se skril za tako velikimi Mafini, ki jih je ta dan spekla Lumpa za vse prisotne "požeruhe"

Včeraj zvečer pa nam je dala natakarica kuverto, v kateri so bile tri iste fotografije in čestitka delavk Nacionalne knjižnice iz Skopja, katere včeraj pri tako slabi luči človek v mojih letih res ne more dobro videti.

Čisto na blef sem na nacionalno knjižnico poslal zahvalo za čestitko in poslane fotografije in nekaj kasneje dobil odgovor, da je zahvala s strani Motosveta MB prišla v prave roke.

post-9142-1168432458_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo limam tisto kar sem včeraj zvečer tako slabo videl.

V torek zvečer 28. 11. 2006 pri ML ko se je zbrala MB druščina je prišla v lokal skupina žensk.

Nedolgo zatem smo komentirali, da so to najverjetneje kake učiteljice, pa nismo imeli pojma kdo so.

Po kakšnem ključu okoliščin so nas slikale ne vem. Mene se ne vidi, ker sem se skril za tako velikimi Mafini, ki jih je ta dan spekla Lumpa za vse prisotne "požeruhe"

Včeraj zvečer pa nam je dala natakarica kuverto, v kateri so bile tri iste fotografije in čestitka delavk Nacionalne knjižnice iz Skopja, katere včeraj pri tako slabi luči človek v mojih letih res ne more dobro videti.

Čisto na blef sem na nacionalno knjižnico poslal zahvalo za čestitko in poslane fotografije in nekaj kasneje dobil odgovor, da je zahvala s strani Motosveta MB prišla v prave roke.

Šokac le kdo je odgovoren za to? Je takrat nekdo šel (le kdo?) do teh makedonskih žensk in jim ponudil čokoladne bonbone in poklepetal z njimi o novih stvareh v SLO, o EU in predvsem o dobri stari Jugi, o Titu, o bratstvu i jedinstvu naših naroda, Makedoniji v kateri še nisem bil, Skopju, Ohridskem jezeru, bla,bla,bla...

Morda pa nebi bilo slabo se odpeljat za par dni v našo nam bratsko republiko Makedonijo. Same ženske so bile prav začudene, da še nismo bili doli z motorini.

Le kaj bi vi brez Rocky-ja? :OK: :whistle:

Aj banda, imejte se fajn. Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky Makedonsky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem o dobri stari Jugi, o Titu, o bratstvu i jedinstvu naših naroda, Makedoniji v kateri še nisem bil, Skopju, Ohridskem jezeru, bla,bla,bla...

Morda pa nebi bilo slabo se odpeljat za par dni v našo nam bratsko republiko Makedonijo. Same ženske so bile prav začudene, da še nismo bili doli z motorini.

Le kaj bi vi brez Rocky-ja? :OK: :whistle:

Aj banda, imejte se fajn. Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky Makedonsky B)

To ti je dobra ideja :OK:

Naredimo otvoritveno furo do Makedonije.

Tam nekje konc marca ko "kiršne" zorijo.

Mater, se mi že Mastike lušta... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac le kdo je odgovoren za to? Je takrat nekdo šel (le kdo?) do teh makedonskih žensk in jim ponudil čokoladne bonbone in poklepetal z njimi o novih stvareh v SLO, o EU in predvsem o dobri stari Jugi, o Titu, o bratstvu i jedinstvu naših naroda, Makedoniji v kateri še nisem bil, Skopju, Ohridskem jezeru, bla,bla,bla...

Morda pa nebi bilo slabo se odpeljat za par dni v našo nam bratsko republiko Makedonijo. Same ženske so bile prav začudene, da še nismo bili doli z motorini.

Le kaj bi vi brez Rocky-ja? :OK: :whistle:

Aj banda, imejte se fajn. Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky Makedonsky B)

:worship: Moj King, saj sem vedel, da si bil to ti. Samo si nisem upal napisati, ker bi lahko tvoja to napačno razumela, če bere te naše klamfe.

:hmm: Čisto resno pa ne vem kdaj si ponujal Bremz Penzlove čokoladne bonbone polnjene s kiršnami in razpravljal z Makedonkami o starih in novih stvareh. Da so bile Makedonke, pa si takrat in vse do včeraj verjetno vedel samo ti.

Mater, si mi ti nekvi mutni tip. Odneseš bonbone, razpravljaš z njimi in jih verjetno še napizdiš, da od te druščine premoreš najboljši mopek, najboljše polagaš ovinke, se po zadnji koli pelješ v službo, medtem pobereš s seboj še Furija, spiješ največ pira, imaš najbolj dolgega med nami in pri ML poješ vsaki torek največjo pico. :P

Seveda so lahko bile začudene, če niso imele pojma, da pri sosednji mizi sedi tip, ki je v Skopju in po ostalem delu takratne republike živel kar nekaj časa.

Ubavo momće, sakam, da ti sabajle sutra u zorata dojdem i da te razbijam ko pičkata. :D

Ali pa ti raje pošljem mojo sodelavko, ki je čez noč čudežno postala "odvetnica". Naslednje leto bo verjetno postala že svetnica. :lol1: :lol1:

Aj, banda imejte se fajn.

Šokac Aleksander Veliki Makedonski in moj konj Bukefal.

post-9142-1168464079_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac - kje si našel to lepoto??? Konja mislim!!!

Ja kje le! Moj ata Filip II Makedonski mi ga je podaril za rojstni dan. Rezerviral ga je pri perzijskemu kralju Dareju, "lepote pisanja" me je naučil moj učitelj, po imenu Aristotel, tako lep pa sem po mami Olimpiji.

Če boš mi v soboto plačala en Union, Lobotu pa tisto čmigo od coca cole pomešane z kislo vodo, bom rekel ateju, da enega podobnega konja, ki ga boš lahko imela doma za jahanje, kupi še tebi. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak - kak zej v soboto?! V torek sem se tam drla, če gre kdo v soboto, pa ste vsi modro molčali.

Pretiho si se drla. Jaz te nisem slišal. V soboto je zborno mesto v El Doradu nasproti Obija. Boš našla? Če ne, se lahko dobimo v Selnici in gremo v koloni naprej.

A se misli mogoče jutri dopoldan kdo vozit z mopijem? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se misli mogoče jutri dopoldan kdo vozit z mopijem? :naughty:

Bi se dalo zrihtat, med 9:00 in 13:00 mam cajt, pol pa treba delat...

mogoče do Alke, da bo kafe skuhala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče do Alke, da bo kafe skuhala....

Na podlagi tega, da sedaj slabo spiš, predlagam, da preden greš na pot do Alke, si enega skuhaš sam.

Lahko bi na poti zaspal in padel v Dravo. In ko Štajerc v Dravo pade. Reče? To še spijemo pa gremo, saj napiti se ne smemo... :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podlagi tega, da sedaj slabo spiš, predlagam, da preden greš na pot do Alke, si enega skuhaš sam.

Lahko bi na poti zaspal in padel v Dravo. In ko Štajerc v Dravo pade. Reče? To še spijemo pa gremo, saj napiti se ne smemo... :grim

Kaj te ti veš o Dravi, ti z "cuker perga" maš Muro bližje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi na poti zaspal in padel v Dravo. In ko Štajerc v Dravo pade. Reče? To še spijemo pa gremo, saj napiti se ne smemo... :grim

Bemti :headbang: ...pa sem že brez dela :grim...toti ja nima podna :whistle:

Kaj te ti veš o Dravi, ti z "cuker perga" maš Muro bližje... :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furijevi so rodili :wub: pa ga bomo v torek spet pili :beer2: :beer2: :beer2:

čestitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furijevi so rodili :wub: pa ga bomo v torek spet pili :beer2: :beer2: :beer2:

čestitke!

Mater :kva2: .... naša sekcija pa kar raste in še bo rastla :grim

Čestitke ateju in mami :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater :kva2: .... naša sekcija pa kar raste in še bo rastla :grim

Čestitke ateju in mami :beer2:

Zaj si pa ti naslednji, ali še kdo vmes :?

Očitno bomo morali v MB narediti podsekcijo (vozičkarji)4x4 na ročni pogon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!