Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ahči se Šokac, ko te Rocky v roke dobi, :OK: te bo na ketni sebo pelo, da boš cesto markio... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahči se Šokac, ko te Rocky v roke dobi, :OK: te bo na ketni sebo pelo, da boš cesto markio... :devil:

se moram kar mal namučiti, da razumem tole mariborščino, Šokac saj te bom branla, če bo treba :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahči se Šokac, ko te Rocky v roke dobi, :OK: te bo na ketni sebo pelo, da boš cesto markio... :devil:

Ni problema. Se vsaj ne bo zgubo na poti, tako kot se je v Qlandiji zaradi tistih rumenih šuhov. :D

se moram kar mal namučiti, da razumem tole mariborščino, Šokac saj te bom branla, če bo treba :grim :grim

Hvala ti Tati. :) Pa nekaj sanitetnega frpanta (povoja) imej s seboj, če bi me Rocky res hoto narezati, ali če bo mi ketna fejst glide (zapestja) na rokah zribala. :grim

Pri *Angležih* se nikoli ne ve, kdaj se jim kaj vtrga. Saj vidiš, da je tudi pri Triumphu zadnje čase vedno nekaj narobe. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Se vsaj ne bo zgubo na poti, tako kot se je v Qlandiji zaradi tistih rumenih šuhov. :D

Hvala ti Tati. :) Pa nekaj sanitetnega frpanta (povoja) imej s seboj, če bi me Rocky res hoto narezati, ali če bo mi ketna fejst glide (zapestja) na rokah zribala. :grim

Pri *Angležih* se nikoli ne ve, kdaj se jim kaj vtrga. Saj vidiš, da je tudi pri Triumphu zadnje čase vedno nekaj narobe. :whistle:

ni panike - ampak ta Qlandija mora biti pa res neki posebnega, a so prodajalke zgoraj brez za pultom :blink:

:blink:

frpante pa veš, da ni panike, vsaj tega imamo še vedno dovolj na zalogi :naughty: :naughty:

drgač pa itak mormo Fejzer vozniki skupi držat, ker tile Triumfatorji mislijo, da nas bodo kar uničili :nono:

:nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa itak mormo Fejzer vozniki skupi držat, ker tile Triumfatorji mislijo, da nas bodo kar uničili :nono:

:nono: :nono:

tudi jaz fejzeraš, a ?

imel FZS600 in FZS1000 :P

je pa res, da so bla jajca od jajc

no, tastaro črno FZS600 z ekastimi lučami si še vedno želim, kot moped za v službo pa to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz fejzeraš, a ?

imel FZS600 in FZS1000 :P

je pa res, da so bla jajca od jajc

no, tastaro črno FZS600 z ekastimi lučami si še vedno želim, kot moped za v službo pa to ;)

no SymRu- meni je to super motor, če pa tebi in ostalim ni ste ga pač prodali :hmm: :hmm:

al kako :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no SymRu- meni je to super motor, če pa tebi in ostalim ni ste ga pač prodali :hmm: :hmm:

al kako :?

hočem rečt, da itak mormo vsi skup držat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Se vsaj ne bo zgubo na poti, tako kot se je v Qlandiji zaradi tistih rumenih šuhov. :D

Hvala ti Tati. :) Pa nekaj sanitetnega frpanta (povoja) imej s seboj, če bi me Rocky res hoto narezati, ali če bo mi ketna fejst glide (zapestja) na rokah zribala. :grim

Pri *Angležih* se nikoli ne ve, kdaj se jim kaj vtrga. Saj vidiš, da je tudi pri Triumphu zadnje čase vedno nekaj narobe. :whistle:

Šokac, pri angležih se res ne ve kdaj se jim pripelje. Glede na to, da sem polek NK MB tudi velik navijač FC Liverpool-a :OK: , ki je znan tudi po najbolj ftrganih navijačih, in njihovi himni; You never walk alone, lahko pričakujem zraven še enega kao (ker to nemore bit vsak) angleškega pacienta.

Kar se pa Triumpha tiče pa nič bat. Saj veš tisto legendarno, resnično reklo: Ko so se angleži vozili po svetu okoli z Triumphi in Nortoni, so se japončeki naganjali s rikšami in kolesi. :kva1: :lol:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa Triumpha tiče pa nič bat. Saj veš tisto legendarno, resnično reklo: Ko so se angleži vozili po svetu okoli z Triumphi in Nortoni, so se japončeki naganjali s rikšami in kolesi. :kva1: :lol:

To smo že ugotovili, da so šli Japončeki od takrat z razvojem naprej, pri Triumfu pa ... :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pri Triumphu pa so odleteli naprej!!!

AVE TRIUMPHATORJI!!! :OK:

Šokac, pri angležih se res ne ve kdaj se jim pripelje. Glede na to, da sem polek NK MB tudi velik navijač FC Liverpool-a :OK: , ki je znan tudi po najbolj ftrganih navijačih, in njihovi himni; You never walk alone, lahko pričakujem zraven še enega kao (ker to nemore bit vsak) angleškega pacienta.

Kar se pa Triumpha tiče pa nič bat. Saj veš tisto legendarno, resnično reklo: Ko so se angleži vozili po svetu okoli z Triumphi in Nortoni, so se japončeki naganjali s rikšami in kolesi. :kva1: :lol:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Rocky, popravek: koles (biciklov) se rizarji takrat niso poznali! :D

drgač pa itak mormo Fejzer vozniki skupi držat, ker tile Triumfatorji mislijo, da nas bodo kar uničili :nono:

:nono: :nono:

Quod licet Iovi, non licet bovi! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne, saj so suhe ceste B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj veš tisto legendarno, resnično reklo: Ko so se angleži vozili po svetu okoli z Triumphi in Nortoni, so se japončeki naganjali s rikšami in kolesi. :kva1: :lol:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

In veš zakaj so se naganjali z rikšami? Zato, ker so se Japonci pred tem vsak dan že toliko vozili z motorji, da je cesar postal zaskrbljen za globalno segravanje in izdal naslednji ukaz:

Vsi na kolo za zdravo telo. :P

Rocky, popravek: koles (biciklov) se rizarji takrat niso poznali! :D

Windo, kaj ste froci v osnovni šoli na Ptuji, učitlci res vse verjeli? :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windo, kaj ste froci v osnovni šoli na Ptuji, učitlci res vse verjeli? :D :P

Če je bla prava haložanka ga je ziher malo mela v riti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Pa da vas vidim, ali boste sedaj blizje posvetnemu zivljenju :-))

1. V imenu Piva in Laškega in Svetega Zlatoroga.

Amen

2. Pir naš, ki si v Laškem

posvečeno bodi tvoje ime,

pridi k nam tvoje kraljestvo,

zgodi se tvoja volja

kakor v Laškem tako na motosvetu.

Daj nam danes naš vsakdanji pir

In odpusti nam naše dolgove v gostilnah,

kakor tudi mi odpuščamo našim dolžnikom

in ne vpelji nas v skušnjavo,

temveč reši nas hudega!

3. Verujem v Boga Očeta Vsemogočnega,

Stvarnika nebes piva.

In v Laškega Zlatoroga, Sina njegovega edinega

Laškega Piva.

4. Sveti Pir, varuh moj,

bodi vedno ti z menoj;

stoj mi noč in dan ob strani

vsega Uniona me brani!

Prav prisrčno prosim te,

varuj me in vodi me!

Amen

5. Tebe ljubim, Zlatorog moj,

ti si ohranil me nocoj;

tebi spanje posvetim,

dušo in telo izročim

O Pivo, vodi me po nedolžni poti

in ob smrti pridi mi s sixpackom nasproti.

6. Slava Pivu in Laškemu in Svetemu Zlatorogu,-

Kakor je bilo na začetku, tako zdaj in vselej in vekomaj.

Amen

7. Moj Pir, žal mi je, da sem grešil in žalil tebe, ki si moj najboljši

Oče. Trdno sklenem da se bom poboljšal. Pomagaj mi s svojo milostjo. Amen

8. Molitev pred jedjo Zlatorog , blagoslovi nas in te darove, ki jih bomo

po tvoji dobroti prejeli. Po Zlatorogu, našem Pivu. Amen

9. Molitev po jedi Zahvaljujemo se ti, Vsemogočni Pir, za tvoje dobrote,

ki živiš in kraljuješ vekomaj. Amen

Popravljeno . Popravil Motorist76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Pa da vas vidim, ali boste sedaj blizje posvetnemu zivljenju :-))

1. V imenu Piva in Laškega in Svetega Zlatoroga.

Mi pravi dedi se ukvarjamo z mopeki, "babami" in Unionom, ne pa s posvetnim življenjem in Zlatorogom. :P

Predsednik Drnovšek je nekoč prisegal na Zlatorog in prišel na stopnjo drugega posvetnega življenja.

Če je vam pussiyem, ki prisegate na Zlatorog všeč takšen način posvetnega življenja in, če želite vun zgledati tako kot naš predsednik, mi pravi dedi nimamo nič proti.

Samo, pustite nas pri miru, saj ste kot neke jehovske priče, ki nam vsiljujete svojo vero v boga Zlatoroga.

Če nas bote pa še dolgo zajebavali z Zlatorogom in predlagali, da prevzamemo vašo vero, pa vas bomo tak narejzaliiiiiiiiiiiiii, da bote poleg posvetnega življenja pred okami videli še samo boga Uniona in njegovega brata Hainikena. :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nas bote pa še dolgo zajebavali z Zlatorogom in predlagali, da prevzamemo vašo vero, pa vas bomo tak narejzaliiiiiiiiiiiiii, da bote poleg posvetnega življenja pred okami videli še samo boga Uniona in njegovega brata Hainikena. :lol1:

Sploh vam ne predlagamo,da prevzamete vero Zlatoroga,ker je že Zlatorog prevzel vašega boga Uniona!!! :grim :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, ti pa si jih res prosiš :evilgrin: ko te bom v roke dobo, neoš samo Zlatoroga pil :beer2: :beer2:

pa uniona scal, še runde boš plačuval :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh vam ne predlagamo,da prevzamete vero Zlatoroga,ker je že Zlatorog prevzel vašega boga Uniona!!! :grim :lol1: :P

Res je, kar pravijo ljudje. Vera je opij za ljudstvo.

Vi se kar tolažite in verjemite, da je tako. To je smisel verovanja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pravi dedi se ukvarjamo z mopeki, "babami" in Unionom, ne pa s posvetnim življenjem in Zlatorogom. :P

Predsednik Drnovšek je nekoč prisegal na Zlatorog in prišel na stopnjo drugega posvetnega življenja.

Če je vam pussiyem, ki prisegate na Zlatorog všeč takšen način posvetnega življenja in, če želite vun zgledati tako kot naš predsednik, mi pravi dedi nimamo nič proti.

Samo, pustite nas pri miru, saj ste kot neke jehovske priče, ki nam vsiljujete svojo vero v boga Zlatoroga.

Če nas bote pa še dolgo zajebavali z Zlatorogom in predlagali, da prevzamemo vašo vero, pa vas bomo tak narejzaliiiiiiiiiiiiii, da bote poleg posvetnega življenja pred okami videli še samo boga Uniona in njegovega brata Hainikena. :lol1:

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!