Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Šokac, ti pa si jih res prosiš :evilgrin: ko te bom v roke dobo, neoš samo Zlatoroga pil :beer2: :beer2:

pa uniona scal, še runde boš plačuval :OK: :OK:

:( :xx: :P :beer2:

se kdo misli danes udeležiti krožka?

nama se danes lušta, da bi vas prišla malo pogledat .)

Če boš res pripeljala s seboj svojo modro moško polovico, te mogoče pridem. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :xx: :P :beer2:

Če boš res pripeljala s seboj svojo modro moško polovico, te mogoče pridem. :D

bom bom......... saj vas on tudi že pogreša, nooo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom bom......... saj vas on tudi že pogreša, nooo :blush:

Logično, ti ga tak vsak dan nekaj "gnjaviš". Naj možakar pride malo, da se sprosti. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene da se vam malo oglasim, ja še rintam.Za drugi teden planiram,da se vidimo.Danes grem v nočno,zimska služba pa to,snega je zunaj pol metra :lol1: .

Drugače pa vse po starem, moped bo počasi skup, tako da ko bo perajt za dogodivščine.

Vsem skupaj lep pozdrav!

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pravi dedi se ukvarjamo z mopeki, "babami" in Unionom, ne pa s posvetnim življenjem in Zlatorogom. :P

Predsednik Drnovšek je nekoč prisegal na Zlatorog in prišel na stopnjo drugega posvetnega življenja.

Če je vam pussiyem, ki prisegate na Zlatorog všeč takšen način posvetnega življenja in, če želite vun zgledati tako kot naš predsednik, mi pravi dedi nimamo nič proti.

Samo, pustite nas pri miru, saj ste kot neke jehovske priče, ki nam vsiljujete svojo vero v boga Zlatoroga.

Če nas bote pa še dolgo zajebavali z Zlatorogom in predlagali, da prevzamemo vašo vero, pa vas bomo tak narejzaliiiiiiiiiiiiii, da bote poleg posvetnega življenja pred okami videli še samo boga Uniona in njegovega brata Hainikena. :lol1:

Od danes naprej pijem (kot pravi Štajerc) špricerje!!!

Ali pa Carling ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pa se je dogajalo........

Najprej se nas je spet zbralo v prav lepem številu, tudi novi osebki občasno še prihajajo, tokrat nas je obiskal DesertSoul, pridružil se nam je tudi Furi, kateri je bil toliko navdušen nad nami, da so ga mogli kar na urgenco odpeljati (baje, ko je izvedel, da nas je toliko pri ML je iz Pohorja smuk udaril, pa se na koncu ni znal ustaviti :devil: ).

Ne boste verjeli... večino tem je šlo na smučarijo. Saj ni čudno, če so bili včeraj sami smučarski norci, ki so ostalim samo lušte delali..... :angry: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridružil se nam je tudi Furi, kateri je bil toliko navdušen nad nami, da so ga mogli kar na urgenco odpeljati (baje, ko je izvedel, da nas je toliko pri ML je iz Pohorja smuk udaril, pa se na koncu ni znal ustaviti :devil: ).

FYI - Furi jo je odnesel brez kakšnih posegov. Potem, ko so mu naredili par slik za nove biometrične dokumente, so možje v belem staknili glave in pogruntali, da mu pravzaprav nič ni in da lahko gre kar domov in se še naprej smili sam sebi (in če bo imel srečo, tudi svoji boljši polovici). :evilgrin:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: kaj se je pa zgodilo Furiju?? :hmm:

Pri smučanju oz. dirkanju si je poškodoval koleno. :doze:

FYI - Furi jo je odnesel brez kakšnih posegov. Potem, ko so mu naredili par slik za nove biometrične dokumente, so možje v belem staknili glave in pogruntali, da mu pravzaprav nič ni in da lahko gre kar domov in se še naprej smili sam sebi (in če bo imel srečo, tudi svoji boljši polovici). :evilgrin:

D.

Če bi le bilo tako, pa po vsej verjetnosti to tak ni. Govorim iz izkušenj. Tudi sam sem si poškodoval koleno, trpel gromozanske bolečine, pa slike, ki so jih naredili urgentni možje v belem ali beli bogovi niso pokazale ničesar.

Lepo so me poslali domov in mi še povedali, da bo še nekaj časa bolelo, če bo pa preveč pa naj vzamem kakšno tabletko, ledene obkladke ali pridem nazaj.

Pa vzamem tabletko, ledene obkladke in grem nazaj, pa spet domov, ker ni nič.

Kaj ni bilo nič. Kirurg ortoped je ugotovil poškodbo križnih vezi in poškodovan meniskus.

Za lani novembra so me naročili na operacijo, mi vzeli ponovno vse podatke, da me v začetku novembra pokličejo. In? Do danes še ni bilo klica iz MB bolnišnice. :angry:

Furi drži se, pojdi nazaj, zahtevaj in vztrajaj za pregled z magnetno resonanco.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Za lani novembra so me naročili na operacijo, mi vzeli ponovno vse podatke, da me v začetku novembra pokličejo. In? Do danes še ni bilo klica iz MB bolnišnice. :angry:

Furi drži se, pojdi nazaj, zahtevaj in vztrajaj za pregled z magnetno resonanco.

Ma daj no, a misliš, da majo dohteri glih cajt se z nekimi motoristi zajebavat? Kot, da ne bi meli bolj pametnega dela. Recimo sestre za rit grabit. Sploh če so take kot Tati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri smučanju oz. dirkanju si je poškodoval koleno. :doze:

Furi kamikaza!!

Drzi se, pa kolikor poznam razmere v MB bolnici,je boljse, ce gres kam frugam potem.. Vprasi Vapota :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Drzi se, pa kolikor poznam razmere v MB bolnici,je boljse, ce gres kam frugam potem.. Vprasi Vapota :huh:

Se strinjam. V MB H lahko hitro končaš med rezervnimi deli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj no, a misliš, da majo dohteri glih cajt se z nekimi motoristi zajebavat? Kot, da ne bi meli bolj pametnega dela. Recimo sestre za rit grabit. Sploh če so take kot Tati.

Lobo - :naughty: :naughty: resno razmišljam, da boš rabil kakšno nujno medicinsko pomoč z moje strani,

:wacko: danes sem še nočna na urgenci tako, da bova kar tam uredila zadeve :grim :grim :grim :winkiss: :winkiss:

Furi drži se, pojdi nazaj, zahtevaj in vztrajaj za pregled z magnetno resonanco.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ja lahko samo datum bo pa enkrat drugo leto, sicer pa VIP :hmm: :hmm:

Furi kamikaza!!

Drzi se, pa kolikor poznam razmere v MB bolnici,je boljse, ce gres kam frugam potem.. Vprasi Vapota :huh:

kam pa recimo - v Slovenj Gradec, kjer te po prometni nesreči ne sprejmejo, v Celje,

kjer te razen po predhodnem dogovoru ne vzamejo, aja KC - ja :OK: :OK: :OK:

da se pa vse tako, da ni panike :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fur-meister... :grrr Nije svaka žvaka za svakog seljaka. :P

Hitro se zaceli.. Al gre le za strategijo zbiranja sredstev in je "polom" na strmini bil strogo planiran? :hmm:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, stara kluka, kaj si ga te sral :grrr

upam, da ni kej hujšga pa de se čimprej zrihtaš :OK:

Kar se pa bolnic tiče, se je pa men od vseh najbolš do zdaj zdela tista v Rakičanu (MS) :worship:

CE pa MB pa bol :xx: KCja v LJ mi hvala bogu ni blo treba spoznavat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: KCja v LJ mi hvala bogu ni blo treba spoznavat :)

Furi dobro okrevanje, če kaj rabiš pokliči... .) .)

drugače pa, če se mi že mora kdaj slučajno kaj zgoditi prosim samo za prevoz v KC, zakaj pa vem sama,

aja, pa tudi tam ni vse rožnato, samo vseeno...... :P :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo - :naughty: :naughty: resno razmišljam, da boš rabil kakšno nujno medicinsko pomoč z moje strani,

:wacko: danes sem še nočna na urgenci tako, da bova kar tam uredila zadeve :grim :grim :grim :winkiss: :winkiss:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

...

:kva2:

A mava oba isto stvar v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati te ma rada :winkiss: :winkiss: :winkiss: ;)

Vseeno ne pomaga. Še vedno te imam v mislih z no vlko konjsko injekcijsko šprico. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, kaj si te delo...., kaj nisi bil pridn, pa si za pokoro mogo po kolenah v dolino :devil:

Furi kak boš pa zaj vozek tišal :?

Najboljši da ti kotalke gor zmontiramo. :OK:

pa Hitro okrevanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vite tak je, ko je šel pa skijat sam. Če bi šel z meno, bi ga celega pripelo k Lipi, pa še na en pir bi prej šla do Lukeja......Saj se bo pocjatal, takih kot je on nea delajo več..... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej pijem (kot pravi Štajerc) špricerje!!!

Ali pa Carling ...

No, to je že boljše. Pa še iz take višine ti ne bo treba točiti v kozarec. :grim

Ma daj no, a misliš, da majo dohteri glih cajt se z nekimi motoristi zajebavat? Kot, da ne bi meli bolj pametnega dela. Recimo sestre za rit grabit. Sploh če so take kot Tati.

Sestre za rit grabiti. Sedaj pa jaz tebe vprašam: Kaj pa te moji riti manjka? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!