Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

...

Sestre za rit grabiti. Sedaj pa jaz tebe vprašam: Kaj pa te moji riti manjka? :whistle:

Dobri joški.

Ali gre kdo v torek dopoldan na krvodajalsko v MB bolnico? Da se rešimo malo grešne krvi. In naredimo v žilah plac za alko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre kdo v torek dopoldan na krvodajalsko v MB bolnico? Da se rešimo malo grešne krvi.

:grrr , jaz sem za praznjenje žlehtnobe na vrsti 01. marca. Na Ptuju mamo odlične krajnske. :OK: Kolko zmoreš, seveda. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a naj jaz dobre moške - sestre grabim za joške al kaj :BUA: :BUA: :headbang: :headbang:

Mislim da nujno rabiš kakšno uro ali dve tečaja iz anatomije človeškega (predvsem moškega) telesa.

Pri meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo za to, da se gremo v nedeljo malo na Ribniško norčit?! Pa pol nekaj zmazat in poplaknit k Pesniku. Tu se lahko še virtualni smučarji pridružijo.

Al pa kak drug predlog ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri smučanju oz. dirkanju si je poškodoval koleno. :doze:

Če bi le bilo tako, pa po vsej verjetnosti to tak ni. Govorim iz izkušenj. Tudi sam sem si poškodoval koleno, trpel gromozanske bolečine, pa slike, ki so jih naredili urgentni možje v belem ali beli bogovi niso pokazale ničesar.

Lepo so me poslali domov in mi še povedali, da bo še nekaj časa bolelo, če bo pa preveč pa naj vzamem kakšno tabletko, ledene obkladke ali pridem nazaj.

Pa vzamem tabletko, ledene obkladke in grem nazaj, pa spet domov, ker ni nič.

....

No, do te točke sem že prišel. ;)

Drugače pa, če vas že ravno zanima:

Po nekaj lepih SVSL rundah Poštele (mimo "Lukeja"), ko so vse šle po desni strani, sem zadnjo furo odpeljal po levi. Nisem pa vedel (trotl), da je na desni sneg do gozda, na levi pa ga zadnjih, kaj pa vem, recimo, 10 metrov, ni. Tako sem ga lepo šibal v polnih obratih, v lepem dolgem desnem loku v Lisičkinem ovinku, ko sem kar naenkrat začutil "močne vibracije" in tanek rdeči količek, ki označuje konec voznega dela proge, na moji desni. Ups! No, naslednji trenutek sem naletel na kanal za odvodnjavanje in se razletel kot kanta. Kakšnih 10 minut sem rabil, da sem se dobro predihal in optimist sem se še spravil nazaj na smuči. No, peljal sem se kakšen meter, ko sem dobil "nož v koleno". Potem pa aki in prevoz v bolnišnico.

Drugič prav gotovo XR-a pokličem; samo upam, da bo to takrat toliko natreniran, da če (ker bom moral) bom za njim, da se ne bom skozi njega zapeljal; ker potem bova morala 2 na urgenco, pa mogoče še kakšna nepremičnina v odpis. :D :OK: :krneki:

Hvala Danciju in Godyu, da sta me požrtvovalno spremljala v SBM. :OK:

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo za to, da se gremo v nedeljo malo na Ribniško norčit?! Pa pol nekaj zmazat in poplaknit k Pesniku. Tu se lahko še virtualni smučarji pridružijo.

Al pa kak drug predlog ...

Jaz bi bil kar za Ribniško, ker še tam nikoli nisem bil. :grrr Pa še cena karte je baje dokaj sprejemljiva.

Je ta Ribniška še daleč od Podvelke. Je to planinska koča in na kakšni nadmorski višini stoji ta zadeva?

So močno strme proge? Imajo kakšno otroško progo tudi?

Malo mi opiši. Pravzaprav pa tak vse eno. Glavno je, da malo gremo, če gremo. :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri joški.

Ali gre kdo v torek dopoldan na krvodajalsko v MB bolnico? Da se rešimo malo grešne krvi. In naredimo v žilah plac za alko.

Jebemti, na to pa nisem pomislil. :D

Ne, ker sem pred kratkim daroval kri na našem koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil kar za Ribniško, ker še tam nikoli nisem bil. :grrr Pa še cena karte je baje dokaj sprejemljiva.

Je ta Ribniška še daleč od Podvelke. Je to planinska koča in na kakšni nadmorski višini stoji ta zadeva?

So močno strme proge? Imajo kakšno otroško progo tudi?

Malo mi opiši. Pravzaprav pa tak vse eno. Glavno je, da malo gremo, če gremo. :grim

Jaz bi tudi šel. Če imaš še zame prostor v avtu, pa imaš vodiča.

Imajo pa srednje težko (rdečo) in lahko (plavo) progo.

Na vrhu je "vaša" (Palomina) planinska koča.

Vmes (med smučiščem in Ribnico) pa je Pesnik s kočo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se tu dodam, velecenjeni gniliborski sekciji v poduk, da danes slavi njen najmlajsi clan (po obnasanju) in hkrati najstarejsi (po izgledu), herr Vapotek, po domace Chuck Norris. Se na mnoga leta in na mnogo pirov, spitih v njegovi druzbi (ki jih on casti, kakopak...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se tu dodam, velecenjeni gniliborski sekciji v poduk, da danes slavi njen najmlajsi clan (po obnasanju) in hkrati najstarejsi (po izgledu), herr Vapotek, po domace Chuck Norris. Se na mnoga leta in na mnogo pirov, spitih v njegovi druzbi (ki jih on casti, kakopak...)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se tu dodam, velecenjeni gniliborski sekciji v poduk, da danes slavi njen najmlajsi clan (po obnasanju) in hkrati najstarejsi (po izgledu), herr Vapotek, po domace Chuck Norris. Se na mnoga leta in na mnogo pirov, spitih v njegovi druzbi (ki jih on casti, kakopak...)

Jiiiiiihaaa! Vsaj trije piri padejo! :OK: :P

Aja, a čestitat mu tudi moram? :hmm:

Naj ti bo Vapo. VSE NAJBOLJŠE! :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhu je "vaša" (Palomina) planinska koča.

Jebemti stokrat tvojo "rajnglo na dveh kolah". "Ti pa se ne znaš igrati". "Ko te dobim v roke bom to tvoje dolgo koščeno truplo scotal kot kanto za smeti".:fight1::D

Seveda je to naša koča. Mi smo lastniki. Janko je upravnik naše kraljice planinskih koč, Rozika je kelnerca, ki zna biti včasih tudi sitna. Štefka v kuhinji pa nam kaj dobrega skuha.

Bojan, upravnik koče na Pesniku, pa je bil moj sošolec v srednji šoli.

Jaz sem pa mislil, da bom Alki naredil malo dela z pisanjem in razlago.

Lahko greš z menoj. Za kazen me boš ves dan vikal in klical moj gospod Šokac, pri Bojanu in Janku boš plačal pijačo. Jasno? Pa brez moraliziranja in protestiranja prosim. :lol:

Te pokličem na gsm, da se zgučava o vseh podrobnostih.

Razmišljam še samo v tej smeri. Ali boš sedel na sedežu ali v kuferamu? :lol1: :P

Da se tu dodam, velecenjeni gniliborski sekciji v poduk, da danes slavi njen najmlajsi clan (po obnasanju) in hkrati najstarejsi (po izgledu), herr Vapotek, po domace Chuck Norris. Se na mnoga leta in na mnogo pirov, spitih v njegovi druzbi (ki jih on casti, kakopak...)

Vapotu naši intelektualni *maskoti* MB sekcije, vse najboljše.:beer2:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da nujno rabiš kakšno uro ali dve tečaja iz anatomije človeškega (predvsem moškega) telesa.

Pri meni.

asistiral mi boš pa ti :blink: :blink: :? .)

vapotek - vse najboljše ;) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asistiral mi boš pa ti :blink: :blink: :? .)

:hmm: Ne vem zakaj mi je prišlo na misel, da bi vidva z Lobotom lahko posnela slo verzijo malo drugačnega celovečernega filma: Usodna privlačnost. :D

Vsebina filma bi potekala v smislu *živalske* privlačnosti med motorističnim *divjakom*, ki ima rad čokolado in svojo medicinsko sestro. Iz same ljubezni pa ti kupi novo Fazerko. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za čestitke, pire si pa koj sami plačujte, pa seveda še meni enih par. :D

Če v torek keri pride do ML, se zna zgodit, da mu častim enega. Ampak samo mogoče! :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ne vem zakaj mi je prišlo na misel, da bi vidva z Lobotom lahko posnela slo verzijo malo drugačnega celovečernega filma: Usodna privlačnost. :D

Vsebina filma bi potekala v smislu *živalske* privlačnosti med motorističnim *divjakom*, ki ima rad čokolado in svojo medicinsko sestro. Iz same ljubezni pa ti kupi novo Fazerko. :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Šokac - tako iskreno iz srca se pa že dolgo nisem smejala, upam, da ob kakšni priliki, ki se bo pojavila, da bi

se spoznala ne boš najdel spet kakšnega izgovora... :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da skor ne rabim več kaj pisat, ker sta že Šokac pa Star vse napisala. Pa še malo slikovnega materiala:

http://gore-mountains.eu/slike/P118037947040.jpg

http://gore-mountains.eu/slike/P115014547040.jpg

Pomoje najbolš, da se dobimo v Podvelki ob 8.30 (lahko tudi ob 8.00). Tam se porazporedimo po avtomobilih. Gor grede se je seveda treba ustavit na takratkem, pozdravit Bojana in se zmenit, da se ustavimo tudi nazaj grede.

Pol pa šus do vrha. In zviz zviz zviz po belih strminah. Vmes pa seveda veliko tekočine, da ne bi kdo dehidriral!!!

A bi blo?!

P.S. za Vapotka - lahk prideš v hribe plačat. Je ceneje, pa še greh ni. :whistle:

P.P.S. Za tiste, ki ne smučajo - od dna smučišča do vrha je en prav simpatičen sprehodek. Ko bote prišli do vrha, bomo mi že ene parkrat gori in žejni!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Šokac - tako iskreno iz srca se pa že dolgo nisem smejala, upam, da ob kakšni priliki, ki se bo pojavila, da bi

se spoznala ne boš najdel spet kakšnega izgovora... :hmm: :hmm:

Bojim se in ne želim, da bi me spoznala pred snemanjem filma, ker bi potem *Lobo moral zaigrati stransko vlogo*. .) :lol1:

Lobo, Šokac se samo heca. Kot drugo pa mi trenutno ni do snemanja filmov, ker sem se pravkar vrnil iz studia Warner Brosa, kjer sem več let snemal psihološko dramo z muhasto in nepredvideno, toda privlačno Sharon Stone. :yea1: :smoke:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da skor ne rabim več kaj pisat, ker sta že Šokac pa Star vse napisala. Pa še malo slikovnega materiala:

http://gore-mountains.eu/slike/P118037947040.jpg

http://gore-mountains.eu/slike/P115014547040.jpg

Pomoje najbolš, da se dobimo v Podvelki ob 8.30 (lahko tudi ob 8.00). Tam se porazporedimo po avtomobilih. Gor grede se je seveda treba ustavit na takratkem, pozdravit Bojana in se zmenit, da se ustavimo tudi nazaj grede.

Pol pa šus do vrha. In zviz zviz zviz po belih strminah. Vmes pa seveda veliko tekočine, da ne bi kdo dehidriral!!!

A bi blo?!

P.S. za Vapotka - lahk prideš v hribe plačat. Je ceneje, pa še greh ni. :whistle:

P.P.S. Za tiste, ki ne smučajo - od dna smučišča do vrha je en prav simpatičen sprehodek. Ko bote prišli do vrha, bomo mi že ene parkrat gori in žejni!!! :evilgrin:

Se sliši ql.

Čisto možno da pridem, nisem pa še 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.P.S. Za tiste, ki ne smučajo - od dna smučišča do vrha je en prav simpatičen sprehodek. Ko bote prišli do vrha, bomo mi že ene parkrat gori in žejni!!! :evilgrin:

Za tiste, ki ne smučajo imamo mi tam gori motorne sanke, da ne potrebujejo pešačiti na vrh.

Kaj te ti dčva, misliš, da smo mi do svojih gostov tak neprijazni. :D

Predlagam, da se v Podvelki dobimo ob 8.30. Ti si frajerka ko imaš tak blizu do Podvelke. Lahko pa si ti v Podvelki že ob 6. 00. uri in nam pripraviš do takrat veličasten sprejem. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem 100%........samo v soboto, da vam progo razguzim.... :devil: :evilgrin: :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: V nedeljo sem na fuzbalu s sinom.......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!