Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Bom šla v Podvelko ob 6.00, pripravila sprejem in šla potem nazaj domov. Pa se vrnila ob 8.30. A prov?!

Aja - še to - dobimo se na parkplacu - takoj čez most na levo. A tud prov?!

xr - Pazi, da te v soboto jaz kje ne zguzim! :P A boš celi dan gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šla v Podvelko ob 6.00, pripravila sprejem in šla potem nazaj domov. Pa se vrnila ob 8.30. A prov?!

Aja - še to - dobimo se na parkplacu - takoj čez most na levo. A tud prov?!

xr - Pazi, da te v soboto jaz kje ne zguzim! :P A boš celi dan gor?

Prav. Dogovorjeno, dobimo se v nedeljo v Podvelki ob 8. 30. uri.

Čuj ti! Od kod ti avtorske pravice, da objavljaš brez naše vednosti fotografije naše planinske koče?

Tudi ti boš plačala rundo. :P

Pridem 100%........samo v soboto, da vam progo razguzim.... :devil: :evilgrin: :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: V nedeljo sem na fuzbalu s sinom.......

Predlagam, da razguziš nogometno igrišče v soboto. V nedeljo pa prideš normalno smučat na Ribniško. :D

Vidiš kaj se je bogemu Furiju zgodilo, ker se ne zna počasi peljat.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej lej - šokac bo očitno mel triatlon!

Smučanje - pitje - plavanje! :OK:

Aja, pa nič bat. Bom bla častla rundo - pri Pesniku - nazaj grede. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat se je potrdilo, da sam smučat ni najbolj fajn.....Kolena pa so najbolj je...na stvar pri smuačriji, tako da mu nikakor ne privošćim..... Zgoraj sem v sobotoj od 9.00-12.00 (imam podmladek s sabo, mama je žal zbolela).....Če boš mene hotela na smučariji naguzit, boš morala pazit, da si ne boš kaj naredila........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xr

A jaz mamo že poznam? Si jo mel kdaj zravn v Zanzibarju? (ponavadi si ženske bolj zapomnim kot moške ...)

Dopoldan mam trening, tak da ne vem, če bom pred 12. uspela prigalopirat. No, pa drugič.

A za nedeljo se pa bojiš, da bi ti omladince pokvarli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tut pridem.Bom malo za smeh poskrbo z mojimi starimi dilcami. :D Se z Alko pripeljem,se ona noče z mano pelat,ker baje ne zaupa moškim,si morte mislit! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapoteki pa želim, da bo dočakal tolko ko zgleda.... :OK: :OK:

zaj ga pa grem okol po gostilnah iskat, da bo za pir dal :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak Pupa, jutri je sobota, mi se pa menimo za nedeljo ...

AJA........ potem bi pa lahko kar oba s Petrom prišla......... Ne vem kje sem zasledila, da se menite za soboto.. ah jaz sem že čisto zmešana :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka- pazi na te fejs Mariborčane, da se ne polomijo preden jih sploh uspem spoznati,

da ne bojo sam za šankom, ker potem bo zmanjkalo prostora na ms, da bi vse poročali, ne

Šokac :naughty: :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA........ potem bi pa lahko kar oba s Petrom prišla......... Ne vem kje sem zasledila, da se menite za soboto.. ah jaz sem že čisto zmešana :slap:

Midva s "staro" zvezdo (Starom), se dobiva ob 7.45. uri pod dvoetažnim mostom v bližini Henkla. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s "staro" zvezdo (Starom), se dobiva ob 7.45. uri pod dvoetažnim mostom v bližini Henkla. :)

Super...pridema še midva :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s "staro" zvezdo (Starom), se dobiva ob 7.45. uri pod dvoetažnim mostom v bližini Henkla. :)

super..... verjetno tudi midva tja prideva in gremo lahko v gosjem redu proti smučišču... :OK:

jaz smučala ne bom :cry: vas bom pa lahko gledala in fotkala :doze: .)

Super...pridema še midva :grim

zakaj me pa ti po desni prehitevaš???? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka- pazi na te fejs Mariborčane, da se ne polomijo preden jih sploh uspem spoznati,

da ne bojo sam za šankom, ker potem bo zmanjkalo prostora na ms, da bi vse poročali, ne

Šokac :naughty: :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Tati, če bo na nas pazila Alka, se ne bomo samo polomili, ampak nas lahko pod njenim varstvom še ugrabi pohorski škrat Bolfenk, ki v zadnjih tednih postaja vse bolj razdražljiv, ker to zimo ni dovolj snega.

Prosim uredi tako, da bo urgenca kliničnega centra, jutri v največji pripravljenosti. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj me pa ti po desni prehitevaš???? :angry:

Se vidi da sem v službi :evilgrin: :P :whistle: :blush: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super...pridema še midva :grim

S tem namenom sem to tudi napisal. .)

Doma pa le porihtaj zadevo in ji daj vedeti kdo nosi hlače.

*Drugače pa na prvi vlak in nazaj v LJ*.

Pupa, saj ne mislim resno, malo pač zezam. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem namenom sem to tudi napisal. .)

Doma pa le porihtaj zadevo in ji daj vedeti kdo nosi hlače.

*Drugače pa na prvi vlak in nazaj v LJ*.

Pupa, saj ne mislim resno, malo pač zezam. :D

sej vem, ti maš še zmer traume od najinih dopisovanj, ko sem te poštudirala, da te možgani zapuščajo, pa Bilobil pozabljaš zjutraj vzeti, pa se mi zdej malo maščuješ :devil:

Hlače pa itak jaz nosim :grim a si me že videl v krilu?? :grrr

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, ti maš še zmer traume od najinih dopisovanj, ko sem te poštudirala, da te možgani zapuščajo, pa Bilobil pozabljaš zjutraj vzeti, pa se mi zdej malo maščuješ :devil:

Hlače pa itak jaz nosim :grim a si me že videl v krilu?? :grrr

Ne nisem! Pa tud poštudirala me nisi, ker sem ti to jaz povedal, da sem na nekaj pozabil. :P

Pa v gatah te še tudi nisem videl. In, če boš še naprej glasna, se ti lahko zgodi, da boš jutri za kazen za pet minut, samo v gatah stala ob smučišču.

:P :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem! Pa v gatah te še tudi nisem videl. In, če boš še naprej glasna, se ti lahko zgodi, da boš jutri za kazen za pet minut, samo v gatah stala

ob smučišču. :P :D

sej bi napisala: over my dead body..... ampak ker vem, da bo Peter zraven, lahko rečem le: over Peters dead body .)

Jaz ti bom pa od zadaj :P kazala

:P :P :P :P :P

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi napisala: over my dead body..... ampak ker vem, da bo Peter zraven, lahko rečem le: over Peters dead body .)

Jaz ti bom pa od zadaj :P kazala

:P :P :P :P :P

:D

Jaz pa sploh ne bom kazal ničesar, ker bi mi lahko kaj zmrznilo in posledično zaradi mraza odpadlo. :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!