Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ko te bo zarezala po tvojem golobijenki,

Čudno :hmm: ,men pa zmerom reče,da me bo na gobec! Če te pa po "golobijenki" trofi,je pa itak vsaka baba močna! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari moj, če je tak opasna kot praviš potem je boljše, da sem popolnoma tiho. :xx:

Te vsj lepo vun zgledaš..

:devil:

Kaj že ma kdo plan, kak bomo danes Ptujčane "napadli"... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe se pomoje tile fantje že mal bojijo hehehee..... zadnjič je pogrešani čisto previdno stopil v ML, pa najprej prečekiral kdo je prišel........ bi pomislil človek,da se je pred kom skrival :devil:

:hmm: :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni naš pogrešani član o katerem sprašuješ je pa službeno zelo zaseden, da se ti človek kar zasmili. Za povrh

pa ga je še močno napadla vročina, prehlad in posledično temu zelo slabo počutje.

Sedaj bi naš kralj zelo, zelo močno potreboval tvojo strokovno in profesionalno oskrbo.

Škoda, da nista KC in Tati v MB. .)

važno, da je še živ, dokler bo migal mislim, da ni kakšne bojazni, :rolleyes: :rolleyes: :friend1: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi ti pohorskega šmekera! :D

:grim :grim

*Putke* iz vseh moto sekcij mu kar sledijo.

post-9142-1171023670_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te vsj lepo vun zgledaš..

:devil:

Kaj že ma kdo plan, kak bomo danes Ptujčane "napadli"...

Jaz danes ne grem, ker mi je Stigmata odsvetovala prihod v njihovo mesto. Bom raje počakal, da se situacija malo pomiri in ohladi :headbang: njena jeza. Ne bi rad plaval v Dravi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva bi te ti rad? Si ti mogoče naša mama, da te to zanima? :P :yea1:

Čuj,mama bi bil malo težje,a se ti ne zdi. :? Zdaj ko boš mel v torek prvo pomoč pri roki si upaš provocirat,a? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj,mama bi bil malo težje,a se ti ne zdi. :? Zdaj ko boš mel v torek prvo pomoč pri roki si upaš provocirat,a? :naughty:

Lej ga petelinčeka, zaj bo še pa glasn na koncu. :kva2:

V petek sn te pa lahko čuval , da te niso Haloške punce raztrgale! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj,mama bi bil malo težje,a se ti ne zdi. :? Zdaj ko boš mel v torek prvo pomoč pri roki si upaš provocirat,a? :naughty:

:grim Upam, upam. Tudi zaradi tega, ker sva z Dančijem v soboto uspešno prevezala luči.

Sedaj vas lahko še na brzake *narejžem*, potem pa na mopeka, dolge in kratke luči pa gasa. :grim

Ko sva delno dokončala delo, sva preizkusila mopek na mestu brez pokrova air boksa.

Mater, kak je motor :naughty: pel. So mi šle kar kocine pokonci. :)

Lej ga petelinčeka, zaj bo še pa glasn na koncu. :kva2:

V petek sn te pa lahko čuval , da te niso Haloške punce raztrgale! :lol1: :lol1:

Ti ostanem hvaležen do konca svojih dni. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Pohorsko kavarno na tortice? :kva2:

No, če boste res, me ne pozabite poklicat. Teh 50 metrov se bom že nekako (z berglami) primigal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Upam, upam. Tudi zaradi tega, ker sva z Dančijem v soboto uspešno prevezala luči.

...Dančiiiiii, jaz bi tudi prevezavo luči. :bounce: Saj veš, mam motor bolj nevpadljive barve :whistle: , pa bi rad, da me (fse) vidijo. :blush:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če boste res, me ne pozabite poklicat. Teh 50 metrov se bom že nekako (z berglami) primigal... :D

Kaj za vraga si pa počel, da si staknil bergle???????

Ob naslednjem obisku "slastnih tortic" te poklilčemo. Sem preverila, še imam tvojo telefonsko. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob naslednjem obisku "slastnih tortic" te poklilčemo. Sem preverila, še imam tvojo telefonsko. :naughty:

Mene tudi, mene tudi! :kva2: Al sem se ti kaj zameru, pa si me izbrisala iz spomina? :cry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči - meni tud ne bi kaka prevezava škodila - pa česarkoli že. :whistle: No, saj ti veš, kaj rabim...

Fury - pridi dans k ML pa tojtice kr zravn prnesi, če boš že mimo Pohorske šel. :P

Vapotek - zaradi tebe jih pa še dans poslušam! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči - meni tud ne bi kaka prevezava škodila - pa česarkoli že. :whistle: No, saj ti veš, kaj rabim...

...

Po moje najbolje komplet inštalacijo menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dančiiiiii, jaz bi tudi prevezavo luči. :bounce: Saj veš, mam motor bolj nevpadljive barve :whistle: , pa bi rad, da me (fse) vidijo. :blush:

...Dančiiiiii, jaz bi tudi prevezavo luči. :bounce: Saj veš, mam motor bolj nevpadljive barve :whistle: , pa bi rad, da me (fse) vidijo. :blush:

Mi je zadnjič po končanem delu zaupal, da prideš kmalu na vrsto.

:hmm: Samo ne vem kako mu bo to uspelo, ker imaš bolj nestandardni mopek.

Vprašanje, če bomo v SLO našli Angleške konektorje z levim navojem za tvoj mopek. :D

Ni problema. Ne rabiš ničesar kupovati, ker imam še dovolj materiala, za tvojo prevezavo luči.

Material dobiš od mene brezplačno, delo pa lahko opravita v moji garaži, če želita.

Danči naj dela, midva bova asistirala, Gody pa naj sveti zraven. :D

Imam samo en pogoj! Preden pripelješ svojega Triumpha v mojo garažo, te prosim, da ga daš pred tem kastrirati, ker ne želim imeti nekih mladih, rumeno zeleno poševnookih mešančkov. :lol1: :yea1:

Danči - meni tud ne bi kaka prevezava škodila - pa česarkoli že. :whistle: No, saj ti veš, kaj rabim...

Lahko biti *prevezal noge*, da boš na mopeku do tal segnila. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dančiiiiii, jaz bi tudi prevezavo luči. :bounce: Saj veš, mam motor bolj nevpadljive barve :whistle: , pa bi rad, da me (fse) vidijo. :blush:

Danči - meni tud ne bi kaka prevezava škodila - pa česarkoli že. :whistle: No, saj ti veš, kaj rabim...

Fantje in dekleta, delavnica 'Pri Dančiju' je odprta in obratuje. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!