Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ahh... naročil čevape (5ko), dobil na pladnju, ki je nalegal z dobro polovico svoje tlorisne površine na mizo, vzel vilico in nož ter z vso silo zapičil vilico v lepinjo izven podprtega področja pladnja.

Rezultat? Lepinja pod mojim stolom, 20 dkg čebule po celi Hadziji, ajvar pod T-boyevimi nogami, pladenj pa pri Kecu...

Dobra stran zgodbe: prijazna kelnarica mi cevapov ni zaracunala... I rule!! :grim

:slap:

Druga dobra stran zgodbe je, da potem nisi smrdel po čebuli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE še s ptujske strani!

...spravli eno fajn pupo na kolena (5-ka by Wind). :naughty:

Verjetno je od strahu padla na kolena in prosila milosti. :grim

@ šokac. Kaki si ti te štajerc. Če se omeni pivo prideš spiješ daš za rundo in je to to. :P

Kec, sem bil ves popoldan v mestu in se mi ni dalo več čakati na uro, ki si jo predlagal. Škoda, da se nisi pripokal malo prej v MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, sem bil ves popoldan v mestu in se mi ni dalo več čakati na uro, ki si jo predlagal. Škoda, da se nisi pripokal malo prej v MB.

veš kaj je moral še mal Štamprlijo pridit pogledat :blink: :P tudi za nas mora imeti čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je blo fajn, ampak mi pa ena stvar še vedno ni jasna. A mate pubeci res preveč dnara, da ga zapravlate za male pire al kaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, veš kako je to ko pridemo v mb, se je treba mal pokazat pred prekmurskimi kelnercami :D

Kristus, kak je pa ona zavijala :( ... Pa mislim, da je bla prlečka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kristus, kak je pa ona zavijala :( ... Pa mislim, da je bla prlečka :hmm:

Jaz tud mislim, da je bla prlečka. Jo bom en dan šou vprašat, pol pa če me ni več nazaj, pomeni da ni bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud mislim, da je bla prlečka. Jo bom en dan šou vprašat, pol pa če me ni več nazaj, pomeni da ni bla.

dajte meni razložit kaj je to slkabega,č e je "prlečka" ali dobrega mogoče :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte meni razložit kaj je to slkabega,č e je "prlečka" ali dobrega mogoče :hmm: :hmm:

Nič slabega.. Je pač iz prlekije, ne pa prekmurja... Je pa nekako tako, kot ce bi zamenjal celjana za ljubljancana, recimo.. nobeni niso pretirano srecni, ce jih imajo za one ta druge.. O:-)

Ali se motim? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte meni razložit kaj je to slkabega,č e je "prlečka" ali dobrega mogoče :hmm: :hmm:

Lej, ko je Bog naredil Slovence, je ugotovil, da so Štajerci nadpovprečno pametni. Da bi izenačil inteligenco vseh, je Štajercem dodelil Prleke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič slabega.. Je pač iz prlekije, ne pa prekmurja... Je pa nekako tako, kot ce bi zamenjal celjana za ljubljancana, recimo.. nobeni niso pretirano srecni, ce jih imajo za one ta druge.. O:-)

Ali se motim? :?

ja saj vem kakšna lokalna vojna je pri nas, če komu rečeš, da je Zadrečan namest Savinjčan ali obratno, joj

kaj bi bilo, če bi Zdrawcu rekla, da je Zadrečan :krneki: :krneki: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Hojla...a rabi morda keri koaksialni BNC kabel(20m) za mrežo??Cena: :beer2: ..Te prnesem zravn danes...če bom mel cajta... :OK:

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Hojla...a rabi morda keri koaksialni BNC kabel(20m) za mrežo??Cena: :beer2: ..Te prnesem zravn danes...če bom mel cajta... :OK:

A.

Se ga da za TV signal ponucat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte meni razložit kaj je to slkabega,č e je "prlečka" ali dobrega mogoče :hmm: :hmm:

Hja veš kako pravijo če imaš prlečko pri hiši ne rabiš psa!

Tako se govori tu okrog

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja veš kako pravijo če imaš prlečko pri hiši ne rabiš psa!

Tako se govori tu okrog

Lep pozdrav

D.

a tako, lepo da vem, bom zbežala, če bom kakšno srečala.... :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ga da za TV signal ponucat?

Načeloma ne, ker ima rg58 50 ohmsko impendanco, kabli za TV in podobne jajce pa 75 ohmov.

Čeprav dostikrat sam kaj eksperimentiram, nimam pojma, kak bi to v praksi zgledalo oz delovalo/nedelovalo.

Novi 20 m tv kabel z konektorji dobiš za jurja 600 v €.

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ga da za TV signal ponucat?

Ne, različna impedanca, TV 75ohm, računalnik 50 ohm.

Jih pa entuzijasti uporabljajo za energetsko instalacijo in sicer po dva skupaj, enega za fazo drugega za nulo zemljo pa za oplet. Trdijo da ni "elektrosmoga", samo je pa presek vodnika premali za sodobnega človeka (max 500W ali 2A pri 230V).

Kabl je še najbolj uporabn za "brajde vezat", če ga rabiš še kaj, ti da tudi jaz lahko dam.

Hja veš kako pravijo če imaš prlečko pri hiši ne rabiš psa!

Tako se govori tu okrog

Lep pozdrav

D.

Prlek biti ni greh,

to je sramota :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kabl je še najbolj uporabn za "brajde vezat".....

Jep, se strinjam :grim , če ne drugo, je vsaj za to :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!