Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj se sekiraš, iz mojih lahko narediš zastavo .)

Gremo smučat in koga srečamo sredi dolomitov?

Jeklenega Lobota. :grim

IPB Slika

(glej šrauf spodaj)

:kva1:

Izgleda tako kot, da sta z El Bartom pilotirala vojaški Apachi helikopter. :grim

Kakšen resen pogled, s sokolovim okom na šrauf. :D

pridema...

iz mojih spodnjih gat se da pa kar dve normalno veliki frački narediti :devil: :blush:

:lol1: :lol1:

pridem in to hitro, pri taki starosti nikol ne veš kdaj te bo stisnlo... :OK:

Ti kar pridi, stisno okoli kepe pa te bom jaz. Boš ti Šokca zajebavo po Motosvetu. :fight1: :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar pridi, stisno okoli kepe pa te bom jaz. Boš ti Šokca zajebavo po Motosvetu. :fight1: :whistle:

:fight1: :fight1: :fight1: :D Pojta rajš na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1: :fight1: :fight1: :D Pojta rajš na :beer2:

Saj ga skoz vabim, on pa kar naprej ono scajnco v rdeči flaški žlempa... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ga skoz vabim, on pa kar naprej ono scajnco v rdeči flaški žlempa... :OK:

Glej ga Pohorca, spet se hrši! :angry: Maš srečo, da se nama s Šokacom smiliš, drugače.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ga Pohorca, spet se hrši! :angry: Maš srečo, da se nama s Šokacom smiliš, drugače.... :P

...bi te enkrat v življenju napila s pirom za prave dede. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bi te enkrat v življenju napila s pirom za prave dede. :D

Guinness misliš verjetno,a ne :evilgrin:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Je skoraj tako dober kot Union. :rolleyes:

:rtfm: ...pa UNION je zakon!!!....vidva-GUPIJA... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guinness boljši kot Union... :grim . Ti bom dal GUPIJA.... :nono:

Bomo v torek testirali. :grim

Penzl, kje si? Nič te ni slišati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo pa sneeeeeeeeeg!

In Ribniška (spet :naughty: ) vabi. Al pa karkoli drugega?!

vedno kaj vabi samo vprasanje kdaj kaj.... snega pa ni pri nas

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo v torek testirali. :grim

Penzl, kje si? Nič te ni slišati.

Pil uniona pa crko... :eek:

v peklu od "onega z rogami" :devil:

dobil tistiga z rogami (ta zeleniga) :beer1:

pa od mrtvih vstal :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo smučat in koga srečamo....

Hja....toti naš Lobo...vsepovsod ga je puno :grim

IPB Slika

sicer malo mutna slika :doze: , tak ko vreme.....

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki ste te bli? Peca?

Mislim, da se to Blue Speed vozi s sedežnico v Koralpah? Ste ga videli kak se od samega straha drži in celo miži? :slap:

Križana gora, kak si nefotogeničen. Res ne vem kaj je Pupa videla na tebi? :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, tale rdeči stvor si lahko samo ti :grim

da te je pa tako strah, da mižiš in se držiš za tisto ograjo je pa tudi jasno, če si cel čas za bluespeedom vozil po progi, ker te je bilo strah, da bi se izgubil :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, tale rdeči stvor si lahko samo ti :grim

da te je pa tako strah, da mižiš in se držiš za tisto ograjo je pa tudi jasno, če si cel čas za bluespeedom vozil po progi, ker te je bilo strah, da bi se izgubil :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Se ti je od tote tvoje zanositve že čisto strgalo? Praviš, da bi to lahko bil jaz? :?

Pupa ne seri ga! Sebe pa ja poznam. Potem pa je to lahko bil samo neki neznani jodlar, ki ga je speed slučajno fotografiral.

Seveda sem vozil čisto za njim. Pa ne zaradi tega, ker bi me bilo strah, da bi se izgubil.

Vozil sem zato tik za njim, ker je modri dirkač in je *tak sexi migal z ritko*. :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. od danes naprej mu ne pustim več, da bi šel kam s tabo - brez mene... tole miganje z ritko me malo skrbi :hmm: da nisi ti na kako drugo stran potegnil zdej, ko si sam :hmm: :grim :grrr

maš prav.... drugo ko kak jodlar ni moral biti.... kdo bi pa hotel od slovencev imeti carerra očala in rdeče smučarske rokavice :kva2: :lol1: :slap: :evilgrin: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. od danes naprej mu ne pustim več, da bi šel kam s tabo - brez mene... tole miganje z ritko me malo skrbi :hmm: da nisi ti na kako drugo stran potegnil zdej, ko si sam :hmm: :grim :grrr

Ti spet nekaj na pamet govoriš. :angry: Nič nisem sam in nič se nisem na drugo stran potegnil. Takšen sem vedno bil. Imam pa še mamo, ateja in psičko labradorko. Maček pa nam je že pred tem kliznil.

Jebemti, vsi nekam bežijo od mene. :hmm: Se bom moral malo zamisliti nad seboj. :closedeyes:

Tak, da veš. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti spet nekaj na pamet govoriš. :angry: Nič nisem sam in nič se nisem na drugo stran potegnil. Takšen sem vedno bil. Imam pa še mamo, ateja in psičko labradorko. Maček pa nam je že pred tem kliznil.

Jebemti, vsi nekam bežijo od mene. :hmm: Se bom moral malo zamisliti nad seboj. :closedeyes:

Tak, da veš. :P

in upam, da si ob tem še vedno abstinent seksa :evilgrin: tista mačka me malo bega... le zakaj ti je skliznila :hmm: aja, maček je bil :slap: mah niso vsi po tebi šokac :D :devil: .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti spet nekaj na pamet govoriš. :angry: Nič nisem sam in nič se nisem na drugo stran potegnil. Takšen sem vedno bil. Imam pa še mamo, ateja in psičko labradorko. Maček pa nam je že pred tem kliznil.

Jebemti, vsi nekam bežijo od mene. :hmm: Se bom moral malo zamisliti nad seboj. :closedeyes:

Tak, da veš. :P

pa še kakšno kolegico, ki te brani pred hudimi tetami :whistle: :whistle: :whistle: ;) :xx:

Lobo, kdaj lahko pridemo k tebi na kosilo, saj veš kaj mislim, ti kuhaš, Šokac nama odstopi kuhinjo al kako smo se dogovarjali O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav.... drugo ko kak jodlar ni moral biti.... kdo bi pa hotel od slovencev imeti carerra očala in rdeče smučarske rokavice :kva2: :lol1: :slap: :evilgrin: :P .)

Jaz vidim, da so v kombinaciji rdeče in modre barve. To pa je bila nekoč barva, bivše smučarske Titove elite. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!