Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja kdaj pa si se tak zredo :P

Aja, zaj ko ne skijaš več :naughty: :whistle:

Mama ti ne skija...jutri zjutraj sem na Ribniški.....Zredo se nisn, samo sem pustil na 14, ker mi je zadnjič pri 12 vun vrglo.......Kaj češ, mam pač mačne noge..... :evilgrin: :grim Sicer pa malo skijam, malo motora vozim, samo od ponedeljka naprej bom pa več skijal, čeprav je Hornetka registrirana...... :whistle: Viš, to je prava pomlad..... :kva2:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama ti ne skija...jutri zjutraj sem na Ribniški.....Zredo se nisn, samo sem pustil na 14, ker mi je zadnjič pri 12 vun vrglo.......Kaj češ, mam pač mačne noge..... :evilgrin: :grim Sicer pa malo skijam, malo motora vozim, samo od ponedeljka naprej bom pa več skijal, čeprav je Hornetka registrirana...... :whistle: Viš, to je prava pomlad..... :kva2:

Jutri zjutraj bom tudi jaz na skijah :P ........vidim, da imate vsi težave z avtomati :eek: .....na naši tekmi zadnjič, so folku kar po tekočem traku avtomati vun kapali :grim

Jaz pa še ne vozim :cry: čakam še na sneg :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj bom tudi jaz na skijah :P ........vidim, da imate vsi težave z avtomati :eek: .....na naši tekmi zadnjič, so folku kar po tekočem traku avtomati vun kapali :grim

Jaz pa še ne vozim :cry: čakam še na sneg :naughty: :whistle:

Ja na tekmi je lahko fajn pi.......ja, zato kante nabrusit, pa avtomate na full zategnit (pol pa moliš, da celi dol prideš).... :kva1: :eek: :lol1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na tekmi je lahko fajn pi.......ja, zato kante nabrusit, pa avtomate na full zategnit (pol pa moliš, da celi dol prideš).... :kva1: :eek: :lol1:

He he he....vse to štima, samo jutri mam številko 119 :eek: ....nea vem, kak bom v toti župi in kanalih sploh lahko smučal. :? Mislim, da bom kar bob stil dol vdaro :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he....vse to štima, samo jutri mam številko 119 :eek: ....nea vem, kak bom v toti župi in kanalih sploh lahko smučal. :? Mislim, da bom kar bob stil dol vdaro :grim

V sredo sem bil z hčerko na državnem prvenstvu osnovnih šol na Rogli. Štart je bil ob 9.30, trdo, je imela štartno številko 57, je bilo na videz vse mehko. Samo so strici malo ureje gor nametali, pa je bilo baje trdo oz. brez lukenj. Še ob 12 je proga (Jasa) izgledala povsem OK. Če se bodo potrudili, metali urejo in sproti abručali, ne bi smelo biti nekega polmetrskega kanala. Če bodo kanali.....se lepo spustiš po njih kot včasih prva posadka DDR v bobu.....pa rezultat sigurno ne izostane.... :grim :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo sem bil z hčerko na državnem prvenstvu osnovnih šol na Rogli. Štart je bil ob 9.30, trdo, je imela štartno številko 57, je bilo na videz vse mehko. Samo so strici malo ureje gor nametali, pa je bilo baje trdo oz. brez lukenj. Še ob 12 je proga (Jasa) izgledala povsem OK. Če se bodo potrudili, metali urejo in sproti abručali, ne bi smelo biti nekega polmetrskega kanala. Če bodo kanali.....se lepo spustiš po njih kot včasih prva posadka DDR v bobu.....pa rezultat sigurno ne izostane.... :grim :OK: :lol1:

Jep, tudi mi se bomo spuščali po Jasi. Hvala za hiter nasvet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, tudi mi se bomo spuščali po Jasi. Hvala za hiter nasvet :whistle:

Pa da se neboš kaj spolamo, ker te doma že vozek čaka (junij se bliža!) :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da se neboš kaj spolamo, ker te doma že vozek čaka (junij se bliža!) :lol1: :lol1: :lol1:

Nič me še vozek ne čaka :grrr

Julij pa se res nezadržno bliža :grim .....kaj čem, pa saj se še bomo kaj z motorjem prej vozli :kva2: , da dobim prakso za vozek :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič me še vozek ne čaka :grrr

Julij pa se res nezadržno bliža :grim .....kaj čem, pa saj se še bomo kaj z motorjem prej vozli :kva2: , da dobim prakso za vozek :P :whistle:

Kaj boš vozek po dveh kolah vozo :? , ti divjak ti :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat. Jaz itak vem, da so lubčki zame. Ne glede kam so poslani. :004

Ostali pa itak samo faušijo pelejo. :angry:

ne se sekirat ;) ;) :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halls - pridi ti zej enkrat k nam. Greva na pijačo in vmes še haranje sprobava. .)

:grrr :grrr :grrr

Kje pa piše, da bo Alka sebe harala? :evilgrin:

Valda,da ne! Chune tut sigurno ne! Le kdo še pol ostane? :hmm:

Ni mi pa jasno zakaj rabita zraven deda z motorko. In to z mastno. A vama serenado na njo špila?

Kiro zravn prnesem? Malo Stihlarko,ki je hitra okretna,pride v vsako špranjo, al težko,močno,vzdržljivo Husko?

Al kr obedve? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer sma si šla pogledat ''Črno komedijo'', svetovna predstava.Jutri pa družinske obveznosti (pri tašči koline),tak da padem skozi za jutrišnjo furo. :cry:

P.S.,

Ja tašča ma svijo, da nebi keri mislil da je nima :lol1: :? :hmm: :whistle: O:-)

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tašča ma svijo, da nebi keri mislil da je nima :lol1: :? :hmm: :whistle: O:-)

Sem se že vstrašo,da ne boš njo rukno v oranco! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer sma si šla pogledat ''Črno komedijo'', svetovna predstava.Jutri pa družinske obveznosti (pri tašči koline),tak da padem skozi za jutrišnjo furo. :cry:

P.S.,

Ja tašča ma svijo, da nebi keri mislil da je nima :lol1: :? :hmm: :whistle: O:-)

:hmm: Ja tudi naš že pokojni mesar je imel vedno svinjske tace. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica dneva:

Šokac začel Zlatoroga pit :OK: :OK: , ker je vido da po unionu orientacijo zgubi. :lol: :lol:

Alkino štalo sfalil za cca 25Km :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica dneva:

Šokac začel Zlatoroga pit :OK: :OK: , ker je vido da po unionu orientacijo zgubi. :lol: :lol:

Alkino štalo sfalil za cca 25Km :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ko si šel v šumo urinirat je Alka priznala, da je včeraj prestavila konjsko štalo . :P :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica dneva:

Šokac začel Zlatoroga pit :OK: :OK: , ker je vido da po unionu orientacijo zgubi. :lol: :lol:

Alkino štalo sfalil za cca 25Km :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa saj ni tako mala :grrr ...............................................................................................štala mislim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa saj ni tako mala :grrr ...............................................................................................štala mislim :P

Štala res ne.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!