Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pupa - greš v soboto z nami? Da baterije napolnim. .)

Se pa še vedno smejim unemu simpatičnemu filmčku od zadnjega smučanja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti boga dedi, nehite mojega Peterčka zafrkavati :angry:

Vas bom vse zbincala!! :angry: :angry:

Kar lepo po vrsti se mu vsi opravičite, sicer vam vuhe navijem - IN TO DANES ZVEČER!! :angry: :angry:

:lol1: :P

A uhe boš navijala...a na mašl??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti boga dedi, nehite mojega Peterčka zafrkavati :angry:

Vas bom vse zbincala!! :angry: :angry:

Kar lepo po vrsti se mu vsi opravičite, sicer vam vuhe navijem - IN TO DANES ZVEČER!! :angry: :angry:

:lol1: :P

Pero sorry-sorry :cry: .....

Aaaaa lahko sedaj danes pridem k ML Mama Pupa???Bez navitja ušes na mašelno!! :blink:

Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero sorry-sorry :cry: .....

Aaaaa lahko sedaj danes pridem k ML Mama Pupa???Bez navitja ušes na mašelno!! :blink:

Andi.

NO, k si se pa tako lepo opravičil, te pa lahko....... .)

priden fantek! Ablubm, da ti ne bom ušes navila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, k si se pa tako lepo opravičil, te pa lahko....... .)

priden fantek! Ablubm, da ti ne bom ušes navila .)

Meni lahko moje kodrčke naviješ... :kva2: Pripeljem pa danes pojačanje k ML,tak,da se pazi pupa,če mi boš hotla kaj nardit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nato pa še eni lepi :naughty: *deklici* pomagal vžgati avto. Za zahvalo mi je podarila dva rogljička polnjena z vanilijevo kremo in rekla, da mi bo ob priliki ko ne bo moža doma častila pijačo. :beer1: :D

Ti si pa res batine išeš...

če te že nena na MS režemo, te bo pa kaki lubosumni mož preganjal po cukerpergi... :lol1:

Bemti boga dedi, nehite mojega Peterčka zafrkavati :angry:

Vas bom vse zbincala!! :angry: :angry:

Kar lepo po vrsti se mu vsi opravičite, sicer vam vuhe navijem - IN TO DANES ZVEČER!! :angry: :angry:

:lol1: :P

draga Pupika, v tem stanju se ne smeš preveč razburjati :nono: , kaj šele izvajati razne agresivne prijeme..

Perotu pa sorry :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :naughty: :whistle:

Jaz sem tak itak zgor...... :naughty: (pa moja XR familija tudi).... :whistle: :yea1:

:kva2:

Upam, da ne vsi s heksnšusom. :D

:grim :? :huh: :naughty: :whistle:.....ker bojo za mano gledali :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje pri meni: 50 cm posedenega snega, cesta še vedno nesplužena, 800 m peš do hiše, elektrike še vedno ni, razpoloženje še vedno optimistično. Samo, da ne bo toče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje pri meni: 50 cm posedenega snega, cesta še vedno nesplužena, 800 m peš do hiše, elektrike še vedno ni, razpoloženje še vedno optimistično. Samo, da ne bo toče.

Pa dobro Lobo ki te ti živiš.....Šalo na stran, po dveh dnevih od sneženja biti brez elektrike in splužene ceste in to leta 2007..... za kolzlat :SS Si Lepa kaj poklical?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektrike še vedno ni,

maš pa videt agregat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro Lobo ki te ti živiš.....Šalo na stran, po dveh dnevih od sneženja biti brez elektrike in splužene ceste in to leta 2007..... za kolzlat :SS Si Lepa kaj poklical?

Ma kaj ces za kozlat gor ali dol... delovna akcija pa spučemo tisti sneg ki ga ma, pa spraznimo tiste skrinje z mesom da se mu meso ne bo pokvarilo. Pa bo imel cesto čisto, v skrinji se ne bo nič pokvarilo, ko pa bo elektrika prišla pa bo še spregledal da smo predragi bli za opravljeno delo...

....

D. :headbang: :headbang: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za devetimi vodami in devetimi gorami ...

se je nekega jutra zbudil Lobo in rekel: Pa pizdo materno kje jaz to živim. :P (stara, pa še vedno dobra fora)

Motorist76 - pozdravljam tvoj predlog. :OK: Lopato pa itak zej skoz v avtu vozim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživel. Sicer do krofa v prekletem snegu, šaufla je še cela, dreves polomilo malo morje. Sranje na celi fronti.

Upam, da mi ni crknila skrinja s silnimi količinami mesa.

važno, da si preživel in ,da je meso ostalo zamrznjeno, da lahko pridemo na kako požrtijo :yes: ;) ;) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ces za kozlat gor ali dol... delovna akcija pa spučemo tisti sneg ki ga ma, pa spraznimo tiste skrinje z mesom da se mu meso ne bo pokvarilo. Pa bo imel cesto čisto, v skrinji se ne bo nič pokvarilo, ko pa bo elektrika prišla pa bo še spregledal da smo predragi bli za opravljeno delo...

....

D. :headbang: :headbang: :naughty: :naughty:

Lobo kaj klet tudi maš, pa kaki sod rujnega notri :? Te pridem kuj pomagat :OK: :beer1: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje pri meni: 50 cm posedenega snega, cesta še vedno nesplužena, 800 m peš do hiše, elektrike še vedno ni, razpoloženje še vedno optimistično. Samo, da ne bo toče.

Jaz šel v ponedeljek 300 metrov peš,snega 25 cm+ v COKLAH!!! :grim :devil:

. delovna akcija pa spučemo tisti sneg ki ga ma, pa spraznimo tiste skrinje z mesom da se mu meso ne bo pokvarilo. Pa bo imel cesto čisto, v skrinji se ne bo nič pokvarilo, ko pa bo elektrika prišla pa bo še spregledal da smo predragi bli za opravljeno delo...

....

D. :headbang: :headbang: :naughty: :naughty:

Prnesem lopate! :OK: Kolk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ces za kozlat gor ali dol... delovna akcija pa spučemo tisti sneg ki ga ma, pa spraznimo tiste skrinje z mesom da se mu meso ne bo pokvarilo. Pa bo imel cesto čisto, v skrinji se ne bo nič pokvarilo, ko pa bo elektrika prišla pa bo še spregledal da smo predragi bli za opravljeno delo...

....

D. :headbang: :headbang: :naughty: :naughty:

Lobo je korenina, bo že preživel, meso pa v sneg zakoplji, bo ostalo dokler ne pride elektrika. Sicer pa če ipak rikne, ima elektro zavarovano odgovornost tudi za take primere

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se je traktor s plugom prebil do bajte, tak da sem s ketnami priril gor. Električarji obljubljajo razsvetlenje za danes. Veruj in upaj v svojega edinega drotara!

Jutri bo pa itak sneg in vse skup jovo na novo.

Pes pa kot pes. Pa če bi blo deset metro snega na dvorišču, se ne bi dotakno lopate. Samo leži ko na crka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudež! Spregledal sem! Celo ponoči vidim. Samo na belo stikalo pritisnem.

No tako pa je zgledala naša cesta predvčeraj popoldan:

post-5440-1174572678_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudež! Spregledal sem! Celo ponoči vidim. Samo na belo stikalo pritisnem.

No tako pa je zgledala naša cesta predvčeraj popoldan:

Kaj si te to podiral.

Te bojo gozdarji začopatili, ko ni nikjer označena, da je godna za sekanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!