Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Čudež! Spregledal sem! Celo ponoči vidim. Samo na belo stikalo pritisnem.

No tako pa je zgledala naša cesta predvčeraj popoldan:

:slap: :slap: :slap: :slap: si pa res en revež no, sicer se mi ne smeš preveč smiliti, ker bodo rekli, da *********** :friend1: :friend1: :friend1: :friend2: :friend2: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. vse najboljše :OK: :OK: :beer2: :beer2: :beer2:

A zato se mu ni nikamor mudilo :huh:

Vse naj naj Dr.Big :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap: :slap: si pa res en revež no, sicer se mi ne smeš preveč smiliti, ker bodo rekli, da *********** :friend1: :friend1: :friend1: :friend2: :friend2: :friend2:

Ja no, smilit se ravno ne rabim komu. Saj sam hočem živet kjer živim, čeprav imam možnost biti drugje. Vse skupaj jemljem kot popestritev življenja, pustolovščino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, smilit se ravno ne rabim komu. Saj sam hočem živet kjer živim, čeprav imam možnost biti drugje. Vse skupaj jemljem kot popestritev življenja, pustolovščino.

vsak ima svojo življensko pustolovščino, tudi moja je precej razgibana, :eek:

izbrala sem si jo sama.......naj ti sneg kmalu skopni....., da boš dobil motor ven.... ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ..Sem rahlo vraževeren :closedeyes: ....boste še prišli na svoj račun :D .....vsaj tisti, ki bo imel darilo zravn 100% .)

LP.A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudež! Spregledal sem! Celo ponoči vidim. Samo na belo stikalo pritisnem.

No tako pa je zgledala naša cesta predvčeraj popoldan:

In ta vejica je ustavila Nivo? :eek:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ..Sem rahlo vraževeren :closedeyes: ....boste še prišli na svoj račun :D .....vsaj tisti, ki bo imel darilo zravn 100% .)

LP.A.

Moje oz. naše darilo zate je trenutno na moji mizi... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ..Sem rahlo vraževeren :closedeyes: ....boste še prišli na svoj račun :D .....vsaj tisti, ki bo imel darilo zravn 100% .)

LP.A.

Hja... Vse najboljše, pa to... :beer2:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edn je kazo, pa so mu ga odrejzali... :evilgrin:

Kaj je zaj 4-kole driver :huh: ....sem ti danes trobo, pa me nisi očitno spoznal :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica dneva:

Šokac začel Zlatoroga pit :OK: :OK: , ker je vido da po unionu orientacijo zgubi. :lol: :lol:

Alkino štalo sfalil za cca 25Km :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa je le spregledal svojo zmoto!!! :grim Laško je zakon!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj 4-kole driver :huh: ....sem ti danes trobo, pa me nisi očitno spoznal :glare:

Sorry, :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega, boš drugič dal za pijačo :P

Ampak samo če bo zelenega...rdeči ja ni za pit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edn je kazo, pa so mu ga odrejzali... :evilgrin:

:hmm: Še dobro, da ga nisi ti. Bi ti sosedje ali moto kolegi morali doma vun pomagati. :D

Ampak samo če bo zelenega...rdeči ja ni za pit :OK:

Čuj pubec! Nea ga seri s takimi izjavami. Boš še ti moral skupaj z Penzlom penzlati z rdečo flaško od mize do vajinih ust. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Še dobro, da ga nisi ti. Bi ti sosedje ali moto kolegi morali doma vun pomagati. :D

Čuj pubec! Nea ga seri s takimi izjavami. Boš še ti moral skupaj z Penzlom penzlati z rdečo flaško od mize do vajinih ust. :P :D

Šokac, zopet nimaš kaj za dejlat.. :BUA:

..idi rajši moped pucat.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Še dobro, da ga nisi ti. Bi ti sosedje ali moto kolegi morali doma vun pomagati. :D

Čuj pubec! Nea ga seri s takimi izjavami. Boš še ti moral skupaj z Penzlom penzlati z rdečo flaško od mize do vajinih ust. :P :D

kaj si ti že iz smučarije? :blink:

:evilgrin: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni šel smučat!!! Jaz pa čakam na Ribniški s polnim rugzakom domačih klobas in kruha! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneži ko satan.

Pred 10. minutami:

Lobo - zdaj si me pa že skoraj prepričal, da si doma na koncu, ampak res na koncu sveta, kjer ni nič razen snega, gozda in tebe ;) ;) ;) ker si fejst Pohorc boš zmogu prilesti ven....če ne ti pa pridemo pomagati... drži se :winkiss: :winkiss: :winkiss: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si ti že iz smučarije? :blink:

:evilgrin: :P

Nisem sploh šel, ker sem se bal, da se bom sam na Pohorju še kje zgubil, ali srečal škrata Bolfenka.

V tem primeru bi ga pa še bolj nasankal. :D

Jebemti vreme. :angry:

Sploh ni šel smučat!!! Jaz pa čakam na Ribniški s polnim rugzakom domačih klobas in kruha! :P

Sem klical Janka na Ribniško, če kje vidi kakega smučarja z novimi smučkami in rukzakom polnim klobas.

Pa je rekel, da se taki smučar še sploh ni rodil. :D

Sneži ko satan.

Pred 10. minutami:

Če rabiš pomoč, samo rufni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!