Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Lobo - zdaj si me pa že skoraj prepričal, da si doma na koncu, ampak res na koncu sveta, kjer ni nič razen snega, gozda in tebe ;) ;) ;) ker si fejst Pohorc boš zmogu prilesti ven....če ne ti pa pridemo pomagati... drži se :winkiss: :winkiss: :winkiss: :yea1: :yea1:

Pohorc?? On je Kobanc......... :OK:

Nisem sploh šel, ker sem se bal, da se bom sam na Pohorju še kje zgubil, ali srečal škrata Bolfenka.

V tem primeru bi ga pa še bolj nasankal. :D

Jebemti vreme. :angry:

Sem klical Janka na Ribniško, če kje vidi kakega smučarja z novimi smučkami in rukzakom polnim klobas.

Pa je rekel, da se taki smučar še sploh ni rodil. :D

Če rabiš pomoč, samo rufni. .)

Si se v hlače, a? Sicer pa je bilo tokrat zelo pametno......Kajti zgoraj je bil pravi snežni metež in megla. Mater moraš res met rad smučanje, da greš skijat v takem vremenu.....Veš se ne bi prebil gor, če mi ne bi iz spodnje postaje Ruške proti Rušam prišel na pomoč tak en veliiiiiiiiki pohorski plug, a ne Tati..... :whistle: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, zopet nimaš kaj za dejlat.. :BUA:

..idi rajši moped pucat.. :OK:

Stari! Veš, da to ni slaba ideja. Samo ne danes. Bom ga jutri zjutraj malo zglancal. :grim

Pa je le spregledal svojo zmoto!!! :grim Laško je zakon!!! :worship: :worship: :worship:

Laško je zakon za pussiye, kot je že rekel Vapo, ki se spozna na take zadevščine.

Za prave dede je Union. Tudi za ceno tega, da se potem zgubiš. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari! Veš, da to ni slaba ideja. Samo ne danes. Bom ga jutri zjutraj malo zglancal. :grim

Laško je zakon za pussiye, kot je že rekel Vapo, ki se spozna na take zadevščine.

Za prave dede je Union. Tudi za ceno tega, da se potem zgubiš. :D

Saj vidim, da se je vapotek tudi izgubil (nikjer ga ni več), union bi trebalo prepovedat :OK:

..zaradi njega nas je dobrih, ta pravih dedov vedno majn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se v hlače, a? Sicer pa je bilo tokrat zelo pametno......Kajti zgoraj je bil pravi snežni metež in megla. Mater moraš res met rad smučanje, da greš skijat v takem vremenu.....Veš se ne bi prebil gor, če mi ne bi iz spodnje postaje Ruške proti Rušam prišel na pomoč tak en veliiiiiiiiki pohorski plug, a ne Tati..... :whistle: :OK: :yea1:

Danes smučal :grim ..................................nisem sploh :grrr

Udobno iz naslonjača gledal, kako gori na pohori, meče sneg :kva2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohorc?? On je Kobanc......... :OK:

Si se v hlače, a? Sicer pa je bilo tokrat zelo pametno......Kajti zgoraj je bil pravi snežni metež in megla. Mater moraš res met rad smučanje, da greš skijat v takem vremenu.....Veš se ne bi prebil gor, če mi ne bi iz spodnje postaje Ruške proti Rušam prišel na pomoč tak en veliiiiiiiiki pohorski plug, a ne Tati..... :whistle: :OK: :yea1:

Ti si me prestrašil, ko si mi odgovoril, da se s težavo prebijaš na Pohorje.

:hmm: Ne vem, če nisi imel žene zraven pa si se v hlače, da se srečamo. :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, z mariborske strani sploh ni bilo panike (tak so zgoraj povedali) ..... drugo je iz Ruš proti Arehu......tam pa ti adrenalin šprica.....bil danes zopet zgoraj, samo danes je bilo vse skupaj zelo na easy, saj je spluženo v nulo...... :whistle: :yea1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes zopet zgoraj, samo danes je bilo vse skupaj zelo na easy, saj je spluženo v nulo...... :whistle: :yea1:

Jaz pa grem jutri gor :P .....pa bom tudi vse splužo :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa grem jutri gor :P .....pa bom tudi vse splužo :naughty: :whistle:

Pa na Marof tudi lahko z skijami greš :OK: , te bom jaz z štrikom vlejko :devil:

..namažeš jih pa z svijnskim lojom... :lol1: :lol1: ..te bolj letijo.. :OK:

ali pa z govejo župo... te pa boljši primejo... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na Marof tudi lahko z skijami greš :OK: , te bom jaz z štrikom vlejko :devil:

..namažeš jih pa z svijnskim lojom... :lol1: :lol1: ..te bolj letijo.. :OK:

ali pa z govejo župo... te pa boljši primejo... :devil:

He he he.....marofa ne bom vido :grrr , ker se bom doma z dobrotami mastil :grim :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he.....marofa ne bom vido :grrr , ker se bom doma z dobrotami mastil :grim :blush:

Te dobro hrani, a. Da boš gvautig voziček tišat poleti.

Te pridemo slikat, kak se boš držal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dobro hrani, a. Da boš gvautig voziček tišat poleti.

Te pridemo slikat, kak se boš držal. :D

Me, ja :grim :grim :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bomo enega ( al pa dva ) zelena zvrnili da bo v soboto bol pestro :hmm:

Če čé keri kaj pit more dans...od jutri naprej je predpisana abstinenca, za lažjo koncentracijo, ker bojo pomoje hrvateki še na pisti stali z radarjem :lol1:

Jaz samo rečem..da nas bi ja vreme držalo..če ma keri veze gor naj prosim malo pošlata, da bo ja vsaj oblačno, pa brez dežja...na sonce tak nesmemo upat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bomo enega ( al pa dva ) zelena zvrnili da bo v soboto bol pestro :hmm:

Če čé keri kaj pit more dans...od jutri naprej je predpisana abstinenca, za lažjo koncentracijo, ker bojo pomoje hrvateki še na pisti stali z radarjem :lol1:

Jaz samo rečem..da nas bi ja vreme držalo..če ma keri veze gor naj prosim malo pošlata, da bo ja vsaj oblačno, pa brez dežja...na sonce tak nesmemo upat

S čem se pa ti misliš vozit po pisti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čem se pa ti misliš vozit po pisti??

Če bo bog "saplex" dal srečo in hitrost pol z svojim drugače pa se bom aboniral pri Gody-ju in Dančiju ... definitivno pa z Husotom .) ... ouuuujeee .... bomo danes vidli kak bo kaj kazalo ... verjetno bom jutri že točno vedel.

Baytheway ... ima še kdo prikolico za moped vozit? za vsak slučaj če bo moj že ready ( registriran bo tak takoj ko mi papire dajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo bog "saplex" dal srečo in hitrost pol z svojim drugače pa se bom aboniral pri Gody-ju in Dančiju ... definitivno pa z Husotom .) ... ouuuujeee .... bomo danes vidli kak bo kaj kazalo ... verjetno bom jutri že točno vedel.

Baytheway ... ima še kdo prikolico za moped vozit? za vsak slučaj če bo moj že ready ( registriran bo tak takoj ko mi papire dajo).

Zelo optimistično... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo optimistično... :photo:

ja vem ja, mah...nekak bo že... ti boš svojega po pisti vrtel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem ja, mah...nekak bo že... ti boš svojega po pisti vrtel?

Svojega seveda,pa Husota bom verjetno malo probal peljati, če še seveda dogovor z Gody-jem velja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojega seveda,pa Husota bom verjetno malo probal peljati, če še seveda dogovor z Gody-jem velja. .)

To ja ... jaz tut upam, da si še nista premislila oz. da ni preveč abonentov. Drugače pa novica dneva kot si sledi je...jutri bo že moj doma :OK: :kva2: ... :worship: Saplex

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ja ... jaz tut upam, da si še nista premislila oz. da ni preveč abonentov. Drugače pa novica dneva kot si sledi je...jutri bo že moj doma :OK: :kva2: ... :worship: Saplex

Več info prosim. Torej danes ne rabim denarja za pijačo met zraven, a??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....mi bomo skijali.....maja pa se v krogu vozili v tuđmanlandiji..... :grim

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!