Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Več info prosim. Torej danes ne rabim denarja za pijačo met zraven, a??

Hmmmm veš da to sploh ni slaba ideja...samo dokler ni moped pri meni doma pa ključi v roki, tak dugo ni nič ziher...Drugač pa..brez skrbi ga bomo zalili :OK: ko bo doma

Kaj pa to ko strašijo cel dan že z dežjem za vikend...

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Tole zgleda vedno slabše:

Details for Saturday Mar, 31

A passing morning shower; otherwise, mostly cloudy and chilly

High 5°C

RealFeel®: 8°C

Bomo videli jutri oziroma pojutrišnjem, ko bojo naši začeli delati napoved za soboto.

Z glavo skozi zid nima smisla, je pa res, da so tudi dolgoročne napovedi bolj slabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Tole zgleda vedno slabše:

Details for Saturday Mar, 31

A passing morning shower; otherwise, mostly cloudy and chilly

High 5°C

RealFeel®: 8°C

Bomo videli jutri oziroma pojutrišnjem, ko bojo naši začeli delati napoved za soboto.

Z glavo skozi zid nima smisla, je pa res, da so tudi dolgoročne napovedi bolj slabe.

Meni kaže drugače:

31.3.:

A passing morning shower; otherwise, mostly cloudy. Winds from the ENE at 4 km/h.

High: 15 °C

Realfeel®: 16 °C

1.4.:

Partly sunny and pleasant. Winds from the ESE at 4 km/h.

High: 16 °C

Realfeel®: 19 °C

Accuweather

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni kaže drugače:

31.3.:

A passing morning shower; otherwise, mostly cloudy. Winds from the ENE at 4 km/h.

High: 15 °C

Realfeel®: 16 °C

1.4.:

Partly sunny and pleasant. Winds from the ESE at 4 km/h.

High: 16 °C

Realfeel®: 19 °C

Accuweather

D.

Hecno, jatz sem gledal za Varaždin. 10 stopinj razlike med Marofom in Varaždinom je kar malo hudo.

Pa saj bojo zdaj začeli še naši vreme napovedovat za soboto pa bomo malo bolj točno vedeli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB sekcija in vsi prisotni in tudi tisti, ki niste bili prisotni - iskrena hvala za vaše čestitke, tudi vi ste mi moralno stali ob strani, da mi je uspelo opraviti še zadnji izpit...... :grim :grim :OK: :OK:

ključi so, danes prišla do motorja - gor zmontirani novi Leoti, upam, da bo glas tako dober kot je moje veselje ob zaključku ene najtežjih obveznosti - izpitov........

upam, da kmalu lahko nazdravimo, :010 :beer1: :010 :beer1: :010 imejte se....... :yea1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke! :OK:

vsekakor bomo to zapili :grim :grim :grim , če ne prej ob diplomi, samo jaz ne bom pekla torte :grrr :grrr

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti ja nor kak je blo dans težko vstat! :wacko: A me lahko drugič malo prej naženete prosim?!

Tati - čestitke! (torte pečejo tudi v slaščičarnah ... :whistle: jemo pa tudi kaj drugega ...)

Moški - zrihtajte vreme za soboto! Če ne za to, pa vsaj za kako drugo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., da mi je uspelo opraviti še zadnji izpit...... :grim :grim :OK: :OK:

ključi so, danes prišla do motorja - gor zmontirani novi Leoti, upam, da bo glas tako dober kot je moje veselje ob zaključku ene najtežjih obveznosti - izpitov........

upam, da kmalu lahko nazdravimo, :010 :beer1: :010 :beer1: :010 imejte se....... :yea1: :004

Čestitke! :OK: :OK: :OK: :beer2: :beer2: :beer2: :004

...

Moški - zrihtajte vreme za soboto! Če ne za to, pa vsaj za kako drugo. .)

Mi lahko samo lukne zataknemo, za gretje pa morate dame poskrbet. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti ja nor kak je blo dans težko vstat! :wacko: A me lahko drugič malo prej naženete prosim?!

Tati - čestitke! (torte pečejo tudi v slaščičarnah ... :whistle: jemo pa tudi kaj drugega ...)

Moški - zrihtajte vreme za soboto! Če ne za to, pa vsaj za kako drugo. .)

Alka ... če bo tak deževalo ko danes te bo vsem žal zakaj niso prišli ... je pa tudi slaba stran tega...kak me bote te dol iz proge dobli :grim

Tati ... ČESTITKE !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka ... če bo tak deževalo ko danes te bo vsem žal zakaj niso prišli ... je pa tudi slaba stran tega...kak me bote te dol iz proge dobli :grim

Tati ... ČESTITKE !!! :OK:

Z marelo. :D

Želim vam lepo in toplo vreme in upam, da so se Hrvati v svoji vremenski napovedi zmotili. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z marelo. :D

Želim vam lepo in toplo vreme in upam, da so se Hrvati v svoji vremenski napovedi zmotili. .)

Hrvati nimajo pojma...mi bomo švedsko sonce zravn pripelali :OK: ... Šokac ... ko boš slike gledal ti bo žal .) ti povem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj čakam, da vas vidim, včeraj ko ste me klicali je bilo kot v čebeljnjaku :grim :slap: :slap:

po moje ste kakšno pivce spili, pa ste bili bolj glasni :hmm: :hmm: :hmm: :grim

hvala vsem....... :010 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj čakam, da vas vidim, včeraj ko ste me klicali je bilo kot v čebeljnjaku :grim :slap: :slap:

po moje ste kakšno pivce spili, pa ste bili bolj glasni :hmm: :hmm: :hmm: :grim

hvala vsem....... :010 :004 :004 :004

Kresala so se mnenja: odditi ali ne odditi v soboto na Novi Marof?

Mi starejši in modrejši smo jim odsvetovali. Mlajši, pa trmasto, kot mladi bikeci v staji, menijo drugače.

O:-) Oče nebeški odpusti tem mladim nedolžnim, neizkušenim pastirskim dušam, ne kaznuj jih, saj ne vedo kaj počnejo.

Brezglavo se podajajo v tuji svet.

V svet, kjer besede drugače zvenijo. Hitijo na pisto kjer bodo poškropljeni in zaliti z nebeško vodo, tja kjer jih bo zeblo in kjer bodo prezeblih nog in rok čakali na čevapčiče, ki se Alki od mraza ne bodo hoteli speči.

Najpogumnejši pa se bodo zaradi nenamernega slajdanja v ovinkih vračali v bokse z rjavimi špurami v gatah.

Pred nekaj minutami sem dobil verodostojno sporočilo, da v Munchnu močno dežuje in, da se dežna fronta hitro približuje Balkanu.

Še je čas, da si premislite. Mene skrbi za vas. :(

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čem se pa ti misliš vozit po pisti??

REŠENOOOOO moped je doma , registriran...pa že ma par km gor :OK: Dr.Big-ova in moja zasluga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor bomo to zapili :grim :grim :grim , če ne prej ob diplomi, samo jaz ne bom pekla torte :grrr :grrr

Čestitke tati :OK: :OK:

Namesto torte pa odojka, ali pa svinjske reberce... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kresala so se mnenja: odditi ali ne odditi v soboto na Novi Marof?

Mi starejši in modrejši smo jim odsvetovali. Mlajši, pa trmasto, kot mladi bikeci v staji, menijo drugače.

O:-) Oče nebeški odpusti tem mladim nedolžnim, neizkušenim pastirskim dušam, ne kaznuj jih, saj ne vedo kaj počnejo.

Brezglavo se podajajo v tuji svet.

V svet, kjer besede drugače zvenijo. Hitijo na pisto kjer bodo poškropljeni in zaliti z nebeško vodo, tja kjer jih bo zeblo in kjer bodo prezeblih nog in rok čakali na čevapčiče, ki se Alki od mraza ne bodo hoteli speči.

Najpogumnejši pa se bodo zaradi nenamernega slajdanja v ovinkih vračali v bokse z rjavimi špurami v gatah.

Pred nekaj minutami sem dobil verodostojno sporočilo, da v Munchnu močno dežuje in, da se dežna fronta hitro približuje Balkanu.

Še je čas, da si premislite. Mene skrbi za vas. :(

Iz minute v minuto temnejše je nebo... iz minute v minuto drugačne so napovedi.. Le kaj se zgodilo bo... ali trma bo zmagala... ali ponos se ne bo predal?

Ma saj ne vem napoved 9 stopinj čez dan ne kaže dobrega nič.-...

No ampak vsaka čast pogumnim (ali neumnim?:) :) ) :worship: :worship: :worship:

Čestitke tati :OK: :OK:

Namesto torte pa odojka, ali pa svinjske reberce... :OK: :OK:

Hm :hmm: :hmm: ideja ni slaba.... No pečica za odojka je doma... piknik bi se dal organizirat...

Potrebno sprobat....

D.

Popravljeno . Popravil Motorist76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REŠENOOOOO moped je doma , registriran...pa že ma par km gor :OK: Dr.Big-ova in moja zasluga

Čestitam... :OK: ...srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA,vse najboljše za rojstni dan! :OK: :beer2: :drunk: :whistle:

jaz tudi vse najj.. :OK: :OK: :wub:

...spet ga bomo pili... :beer1: :beer1: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: Iiiiii :blush: :blush: Hvala za čestitke in lepe želje!!

Se vidimo v torek, ne? :OK: :OK: .)

:004 :yea1: :beer2: :beer1: :smoke: :drunk: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!