Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Po kateri poti? V nedeljo?

Danes zvečer se lahko odločimo kdaj gremo. Tja čez Tuhinjsko dolino,da pogledamo še Moto razstavo MK Kamnik,nazaj grede pa lahko kar čez Trojane.

Zaenkrat sva dva interesenta.

@Tati - sosedi,še posebej pa sosede so seveda vabljeni zraven. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tati - sosedi,še posebej pa sosede so seveda vabljeni zraven. :grim

kako lepo :010 :010 :010 :010

se pridružim ob naslednji priložnosti, ker danes šibam v Gorico neki predavat - motoristom.... :evilgrin: :evilgrin: , potem pa jutri nek piknik, nedelja pa :cry: :cry: :cry: urgenca :cry: :cry:

zato uživajte in pazite nase :photo: :photo: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer se lahko odločimo kdaj gremo. Tja čez Tuhinjsko dolino,da pogledamo še Moto razstavo MK Kamnik,nazaj grede pa lahko kar čez Trojane.

Zaenkrat sva dva interesenta.

@Tati - sosedi,še posebej pa sosede so seveda vabljeni zraven. :grim

E, brez veze kaj se bote čez vikend nekaj vozili. Ostanite raje doma. :(

ja bogi Šokac, začeti se boš moral kar sam boriti za pravice, na žalost, saj veš demokracija.... :hmm: :kva2:

no fotoaparat za 500 ojrov bi ti kupil za 50 ojrov, ta pa je ta prava :hmm: :hmm: :slap: :slap:

Mater, so te nasrali, da si kupila takšen fotoapart za tako visoko ceno. Sedaj pa so vsi poslikani vun videti kot, da so nažgani. Nesi ga reklamirati. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, so te nasrali, da si kupila takšen fotoapart za tako visoko ceno. Sedaj pa so vsi poslikani vun videti kot, da so nažgani. Nesi ga reklamirati. :D

:P :P :P :P :P ti bom dala, kaj ti naj pomagam, če pa laško piješ, veš kako je, če se jetra navadijo uniona, potem pa tako drastična sprememba............. :eek: :eek: :evilgrin: :devil: :xx: :xx: :yea1: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer se lahko odločimo kdaj gremo. Tja čez Tuhinjsko dolino,da pogledamo še Moto razstavo MK Kamnik,nazaj grede pa lahko kar čez Trojane.

Zaenkrat sva dva interesenta.

@Tati - sosedi,še posebej pa sosede so seveda vabljeni zraven. :grim

Halo..jaz sem za...kak sta dva? BooGoo pa jaz sva tut že...ajd povejte kje danes se dobimo pa dorečemo..jaz sem takoj za... ampak takoj sem za...res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer se lahko odločimo kdaj gremo. Tja čez Tuhinjsko dolino,da pogledamo še Moto razstavo MK Kamnik,nazaj grede pa lahko kar čez Trojane.

Zaenkrat sva dva interesenta.

Kje se boste odločali ?

Če se gre v soboto je 50% možnosti da bi šel jaz tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem interesent, da bi se jutri podal nekam proti zahodu, samo se nekak ne morem odločit, al bi šel do morja al pa tja proti soči in čez vršič nazaj.

Tak da če imate jutri namen it proti morju se vam z veseljem pridružim. Upam samo, da vas bom lahko dohajal, ker neki divjak ravno nisem. Tak nekje sportsko turistički stil bi mi pa odgovarjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem interesent, da bi se jutri podal nekam proti zahodu, samo se nekak ne morem odločit, al bi šel do morja al pa tja proti soči in čez vršič nazaj.

Tak da če imate jutri namen it proti morju se vam z veseljem pridružim. Upam samo, da vas bom lahko dohajal, ker neki divjak ravno nisem. Tak nekje sportsko turistički stil bi mi pa odgovarjal.

Eto možen kompromis ...

[attachmentid=95527]

Dolžina: 614 km

Predviden čas vožnje: 9h 50 min ob povprečju 64,4 km/h

Kaj vidimo: Tuhinjska dolina in Kamnik, Škofja loka, Cerkno, Most na Soči, malo doljne soške doline (preko Kanala, do Nove Gorice), Miren, Kras (Komen, Kobdilj, Dutovlje, Sežana), Preko Divače, Kozine do morja in Portoroža. Nazaj pa klasika preko Ljubljane v Mb.

PS: Vršič bo kljub vsemu še pušanje limitov, mogoče še kak teden ali dva. Aja, pol pa so že tako ali tako prvomajski dolomiti :)

post-3284-1176480051_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer se lahko odločimo kdaj gremo. Tja čez Tuhinjsko dolino,da pogledamo še Moto razstavo MK Kamnik,nazaj grede pa lahko kar čez Trojane.

Zaenkrat sva dva interesenta.

@Tati - sosedi,še posebej pa sosede so seveda vabljeni zraven. :grim

V nedeljo grem tudi jaz v Kamnik čez Tuhinsko dolino in se lahko kje zaletimo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve opciji:

Najprej sisi varianta:

[attachmentid=95528]

Dožina: 558km

Highlights: Rolocoaster Kalce - Col :OK: , Kras (Malo Manj kot prejšnja varianta, ampak za silo je). Ostalo isto kot pri prvem predlogu.

Potem pa še ultra_sisi varianta:

[attachmentid=95529]

Ta pa je 524 km. Pa ni kaj za povedat :zzz: :zzz:

post-3284-1176483520_thumb.jpg

post-3284-1176483605_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gody01 super varianta. jaz sem takoj ZA (tisto prvo). sicer pa mi je načeloma vseeno, tudi če je kdo za kakšno drugo varianto, samo da se nekam gre.

no če ste za jutri določite še samo zbirno mesto in čas odhoda.

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri v soboto bo v MB predstavitev BMW-jev in testne vožnje

Začne se ob 10 in bo potekala v avto aktivu zagrebška c. 38

Se vidimo?

Na žalost sem danes komaj dobil podatke

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

jop, samo na Brbotalniku se dobijo za pit samo piri/piwe :devil:

:P No problem,rad spijem kakšno pivo ali dve, ali tri, ali.... :whistle: ,ampak šele potem ko vem da več ne vozim.Si bom na brbotalniku šotor postavil in prespal tam :OK:

Triumpha se pa ja mora zalit tak kot se spodobi .)

Pubeci in dekline MB sekcije, gremo čez vikend pogledat,če je naše morje še kaj slano? In seveda probat kakšno tortico ali sladoled v Mignonu.

V soboto dopoldan sem na šihtu, če mi rata bom letel na Ptujsko goro poiskat Provokatorja, da mi nebo kakšnih bjond vozil okoli :hmm:

V nedeljo pa se boma vsedla in se nekam peljala.Morje,zveni dobro. :P :OK:

:OK:

res je.

pri maratonu je tudi vedno začel tako gledati, ko jih je preveč stisnil.

Jebeš ti šolo varne vožnje.

potem pa se ga nasekaš do kome (glej fotografijo) in se vsedeš moped.

VANGA!!!

kaj pa je če je Šokac tisti motorist, ki je napihal tistih 0,92 promila???

Šokac,kaj si ti čez vikend v službi? :hmm: Da nea, ki ti nam greš na kakšno srečanje AA? :? :lol1:

ja veš Vanga, samo mislim, da bomo na brbotalniku kar žejni in lačni, to so posebni trenutki ko sprejemajo goste, pa še ti so izbrani :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :hmm: :hmm: :xx:

Tati, vsak dan preverjam PM, če sem dobil kakšno vabilo, pa nič.Sranje :(

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm zgleda, da ni ravno nekega interesa za jutrijšnjo furo proti morju :?

zgleda, da bom moral it sam :P

no verjetno grem po takšni poti, kot je godyjeva 1. varianta.

no če ste se karkoli zmenili za jutri prosim napišite tu, ali mi javite na pm.

drugač pa imam namen ob 8:30 štartat iz maribora iz petrolove črpalke na tržaški (pri štajerskem avtodomu).

tako da tam počakam, če pride še kdo z mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marprožani, našel krasno alternativno lokacijo za bograč :grim, vendar nas mora minimalno 10 (ali več :D ). A vas že kaj daje lakota? :naughty:

:bounce: :bounce: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa spiješ za štiri. Itak. :P

a tak me maš grdo,

dobro..

te boš pa dal za rundo :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P No problem,rad spijem kakšno pivo ali dve, ali tri, ali.... :whistle: ,ampak šele potem ko vem da več ne vozim.Si bom na brbotalniku šotor postavil in prespal tam :OK:

Triumpha se pa ja mora zalit tak kot se spodobi .)

V soboto dopoldan sem na šihtu, če mi rata bom letel na Ptujsko goro poiskat Provokatorja, da mi nebo kakšnih bjond vozil okoli :hmm:

V nedeljo pa se boma vsedla in se nekam peljala.Morje,zveni dobro. :P :OK:

Šokac,kaj si ti čez vikend v službi? :hmm: Da nea, ki ti nam greš na kakšno srečanje AA? :? :lol1:

Tati, vsak dan preverjam PM, če sem dobil kakšno vabilo, pa nič.Sranje :(

.)

Zna biti, da sva se včeraj (nevede) videla pri Gamsu v Sl. Bistrici........ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:Šokac,kaj si ti čez vikend v službi? :hmm: Da nea, ki ti nam greš na kakšno srečanje AA? :? :lol1:

:yes: Na srečanje ja. Samo ne na takšno, kot ga imaš ti v mislih. :D

Zna biti, da sva se včeraj (nevede) videla pri Gamsu v Sl. Bistrici........ :hmm:

Ti meni raje povej in napiši, kako je izpadla sobotna akcija? Ne pa, da *bluziš*o gamsovi terasi, pa o nekih *pusiyih*, ki vozijo Honde. :D .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marprožani, našel krasno alternativno lokacijo za bograč :grim, vendar nas mora minimalno 10 (ali več :D ). A vas že kaj daje lakota? :naughty:

:bounce: :bounce: :bounce:

:hmm: Trenutno ne.

Trebušček imam že res malo prevelik. Ampak en bograč ne bo naredil neke večje škode.

V glavnem jaz sem za akcijo, da to oštarijo *napademo*. In, če jo napademo, v nedeljo 22. aprila, se bom vaše družbe in bograča še bolj veselil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Na srečanje ja. Samo ne na takšno, kot ga imaš ti v mislih. :D

Ti meni raje povej in napiši, kako je izpadla sobotna akcija? Ne pa, da *bluziš*o gamsovi terasi, pa o nekih *pusiyih*, ki vozijo Honde. :D .) :whistle:

Zadeva kar lepo uspela.....(žal prišel komaj ob 12.00-prej nadziral delavce pri montaži ograje)..... :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ja.......na nikolovo.

se sn vedo, vlke lape :lol: , pol pa nič iz tega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!