Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

:hmm: Trenutno ne.

Trebušček imam že res malo prevelik. Ampak en bograč ne bo naredil neke večje škode.

V glavnem jaz sem za akcijo, da to oštarijo *napademo*. In, če jo napademo, v nedeljo 22. aprila, se bom vaše družbe in bograča še bolj veselil. :D

šokac------- :blink: :wacko: :wacko: :wacko: me vzameš s sabo..... :wacko: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marprožani, našel krasno alternativno lokacijo za bograč :grim, vendar nas mora minimalno 10 (ali več :D ). A vas že kaj daje lakota? :naughty:

:bounce: :bounce: :bounce:

:kva2: Če se bomo le časovno uskladili, potem sem takoj zraven.

Zna biti, da sva se včeraj (nevede) videla pri Gamsu v Sl. Bistrici........ :hmm:

To bi bilo lahko čisto mogoče,jaz sem bil na kavi okoli 15.30h. :hmm:

:yes: Na srečanje ja. Samo ne na takšno, kot ga imaš ti v mislih. :D

Ti meni raje povej in napiši, kako je izpadla sobotna akcija? Ne pa, da *bluziš*o gamsovi terasi, pa o nekih *pusiyih*, ki vozijo Honde. :D .) :whistle:

:lol1: pusiyi :eek: , ti'm jaz že dal :chase: :fight1: , se boma lovila tam ki boš ti hoto :P .)

šokac------- :blink: :wacko: :wacko: :wacko: me vzameš s sabo..... :wacko: :whistle: :winkiss:

Če nebo pozabo :whistle: O:-)

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šokac------- :blink: :wacko: :wacko: :wacko: me vzameš s sabo..... :wacko: :whistle: :winkiss:

Veš, ki te vzamem s seboj. Zakaj pa ne? Samo ti boš vozila pred nami, da bomo poslušali tvoje Leo Vincije kak lepo pojejo. .)

:kva2: Če se bomo le časovno uskladili, potem sem takoj zraven.

To bi bilo lahko čisto mogoče,jaz sem bil na kavi okoli 15.30h. :hmm:

:lol1: pusiyi :eek: , ti'm jaz že dal :chase: :fight1: , se boma lovila tam ki boš ti hoto :P .)

Če nebo pozabo :whistle: O:-)

Se bova lovila tam, kjer bom jaz lahko najlažje bežal pred teboj. :chase: :D

Na Tati pa ne bom pozabil. Da bi kar tak pozabil, pa še ne. :grrr

Nas bo slikala :photo: spet z njenim aparatom in bomo izgledali spet vsi nažgani. :drunk: :drunk: :lol1:

Zadeva kar lepo uspela.....(žal prišel komaj ob 12.00-prej nadziral delavce pri montaži ograje)..... :grim .

:hmm: Ti si jih moral nadzirati? :blink: Od kdaj se pa te ti v ograje spoznaš?

Če misliš, da Braniku na vsakem smučanju podereš par metrov zaščitne ograje, pa se še res ne moreš spoznati na montažo ograj. :P :D :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Če se bomo le časovno uskladili, potem sem takoj zraven.

To bi bilo lahko čisto mogoče,jaz sem bil na kavi okoli 15.30h. :hmm:

:lol1: pusiyi :eek: , ti'm jaz že dal :chase: :fight1: , se boma lovila tam ki boš ti hoto :P .)

Če nebo pozabo :whistle: O:-)

Pol pa se od nedelje poznava na videz.....Jaz sem ravno odhajal skupaj z ženo, rumen Spyke kombinezon in rdeča Hornetka 900.......Pogruntal po slikah motorja.... :naughty:

Veš, ki te vzamem s seboj. Zakaj pa ne? Samo ti boš vozila pred nami, da bomo poslušali tvoje Leo Vincije kak lepo pojejo. .)

Se bova lovila tam, kjer bom jaz lahko najlažje bežal pred teboj. :chase: :D

Na Tati pa ne bom pozabil. Da bi kar tak pozabil, pa še ne. :grrr

Nas bo slikala :photo: spet z njenim aparatom in bomo izgledali spet vsi nažgani. :drunk: :drunk: :lol1:

:hmm: Ti si jih moral nadzirati? :blink: Od kdaj se pa te ti v ograje spoznaš?

Če misliš, da Braniku na vsakem smučanju podereš par metrov zaščitne ograje, pa se še res ne moreš spoznati na montažo ograj. :P :D :whistle:

Ja glih ja jo poderem......v primeru da bi se to zgodilo, je nebi samo podrl, ampak bi jo razcotal.....Ja jih je fajn nadzirat, če ne ti lahko gre nova fasada.... :devil: :grim :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, po furci, mam namen vletet k ML med 19. in 20h. :grim Anyone? :hmm:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, po furci, mam namen vletet k ML med 19. in 20h. :grim Anyone? :hmm:

ja, ja, tak da boš lahko dal za pir :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, ki te vzamem s seboj. Zakaj pa ne? Samo ti boš vozila pred nami, da bomo poslušali tvoje Leo Vincije kak lepo pojejo. .)

Se bova lovila tam, kjer bom jaz lahko najlažje bežal pred teboj. :chase: :D

Na Tati pa ne bom pozabil. Da bi kar tak pozabil, pa še ne. :grrr

:P :D :whistle:

:grim :grim :grim :grim

:lol1: :lol1: :lol1: seveda, ne smeš pozabiti name... pa tudi ne dvomim, da bi me pozabil :winkiss: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajmer pira majbi..... :naughty: :evilgrin: :eek:

lahko tudi dva... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajm not der :cry: ......nočna :angry: :grim

pa ja ni bolšega, kot ajmer pira pred šihtom :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče kateri izmed vas,ki ste bli včeraj pri Mladi Lipi spomni belega VW Transporter bele barve,ki je bil parkiran takoj desno od vhoda na parking. Ta kurba mi je ruknil avto in seveda spizdil.Kakšna reg. št. bi mogoče pomagala.

Hvala,lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče kateri izmed vas,ki ste bli včeraj pri Mladi Lipi spomni belega VW Transporter bele barve,ki je bil parkiran takoj desno od vhoda na parking. Ta kurba mi je ruknil avto in seveda spizdil.Kakšna reg. št. bi mogoče pomagala.

Hvala,lp vuk

Žal nisem opazil tega avtomobila. Je dosti škode?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem opazil tega avtomobila. Je dosti škode?

Tudi jaz ko sem šel, tega avta nisem opazil.Oziroma nisem opazil nobenega avta parkiranega kje blizu tvojega, to se pa spomnim, ker sem se zavzel in še ekstra gledal tvoj avto,ker sem bulil v tvoje felne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem opazil tega avtomobila. Je dosti škode?

Odbijač bo treba menjati,ker je počen,pa mogoče tudi masko...odvisno kolko so kaj tile plastični nosilčki vstran dobli,luči so cele, vsaj tako kaže. V zadnje pol leta je to tretjič,da mi kdo na parkingu počoha avto :angry: Ampak tale je prvi,ki je spizdil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi do Mirkota, povej kaj se je zgodilo, pa vprašaj kako zavarovanje ima

Beseda ni konj

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ali že imate vsi plane za 27.04.2007

Mogoče bi pa lahko na ta dan obiskali N. Marof.

Če se nas zbere več kot 10 zainteresiranih, se nam splača mogoče celo stezo zakupiti.

Jaz bi šel. ampak ker je ta dan že slovenski dan na grobniku in bo Danči šel tja bi rabil nekoga s prikolico ali vsaj kljuko na avtu (hint hint Alka ...)

Torej spisek zainteresiranih:

1. gody01

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!