Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

A je kdo za malo krožno furico med prvomajskimi:

[attachmentid=95891]

cca 3000 km, sobota 28.04 - petek 04.05.

Cca 430km/dan (easy).

Države: SLO, A, IT, CH, F, IT, A, SLO.

Večja Mesta: Ženeva, Marsille, Genova.

Atraktivnejša mesta: Cannes, Nica, Monaco, San Remo

Malo Dolomitov na začetki in malo na koncu.

...

Malo za premislek. Predlog route po Dolomitih še sledi.

post-3284-1176999483_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ali že imate vsi plane za 27.04.2007

Mogoče bi pa lahko na ta dan obiskali N. Marof.

Če se nas zbere več kot 10 zainteresiranih, se nam splača mogoče celo stezo zakupiti.

Jaz bi šel. ampak ker je ta dan že slovenski dan na grobniku in bo Danči šel tja bi rabil nekoga s prikolico ali vsaj kljuko na avtu (hint hint Alka ...)

Torej spisek zainteresiranih:

1. gody01

1. gody01

2. vuk76

Idi do Mirkota, povej kaj se je zgodilo, pa vprašaj kako zavarovanje ima

Beseda ni konj

B)

Mirko??? Ideja ni slaba,se sploh nisem spomnil. Načeloma mi je itak vseeno,itak mam posebej zavarovano parkirišče brez odbitne franšize in brez izgube premijskega razreda.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

Koliko pa po novem stane zakup steze med tednom?

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gody - svaka čast, da se spraviš kaj takega organizirati :OK: :OK: :OK:

A to ti o N. Marofu ali krogecu za ogrevanje po par državicah ?

To zadnje je mačji kašelj, samo route planer pa malo klikaš :)

Ono prvo, pa vabljena. Je bolj zanimivo sami po progi peljat, kot gledat na Grobniku (pa se naadrenalinat in potem po cesti norčije zganjat) :(

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tura tudi mene ful zanima,ampak kolko kaže bi moral bit v sredo že doma;moja verjetno ne bo mogla dobit fraj tista dva dni.Ena rešitev je če jo kje vmes dam na vlak in pošljem domov :hmm: .)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tura tudi mene ful zanima,ampak kolko kaže bi moral bit v sredo že doma;moja verjetno ne bo mogla dobit fraj tista dva dni.Ena rešitev je če jo kje vmes dam na vlak in pošljem domov :hmm: .)

Moram priznati, da mene bolj v Dolomite vleče in tam bolj na easy.

Edini problem je, da se na accuweatherju neki dež kaže za praznike v teh koncih (Grr.r..)

Tale turca, ki je narisana je mogoče bolj za kak dopust poleti ali jeseni, s tem da bi jo jaz podaljšal do Biskajskega zaliva in podaljšal na ene 10-14 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, da mene bolj v Dolomite vleče in tam bolj na easy.

Edini problem je, da se na accuweatherju neki dež kaže za praznike v teh koncih (Grr.r..)

Tale turca, ki je narisana je mogoče bolj za kak dopust poleti ali jeseni, s tem da bi jo jaz podaljšal do Biskajskega zaliva in podaljšal na ene 10-14 dni.

He,he...no saj mene tudi bolj v Dolomite vleče;če bo pa tam slabo vreme,pa lahko krenemo mogoče dol proti jugu ali pa izberemo samo del te ture,ki si jo narisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ti o N. Marofu ali krogecu za ogrevanje po par državicah ?

To zadnje je mačji kašelj, samo route planer pa malo klikaš :)

Ono prvo, pa vabljena. Je bolj zanimivo sami po progi peljat, kot gledat na Grobniku (pa se naadrenalinat in potem po cesti norčije zganjat) :(

tisto drugo--------- :D :D :D :D

ja bi bilo fajn ja na Marofu mal probat :eek: :eek: :eek:

najprej - nedelja - bograč z vami, potem pa dogovor za naprej :kva2: :kva2: :kva2:

šibam dam drva zlagat :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj banda motoristična in ostalo sorodstvo :huh:

bote kaj v soboto furali? :? ......jaz bi :blush: ....mam "malo" cajta :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj banda motoristična in ostalo sorodstvo :huh:

bote kaj v soboto furali? :? ......jaz bi :blush: ....mam "malo" cajta :grim :whistle:

Lahko prideš k meni štih vile po vrti furat, če ne veš kam bi se dal.

Kak je zaj z nedelo? Kje je zbor, kdo pride, kam približno se gre, ob keri uri se začne fura, ... ? Ajde glavni odgovorni ruteplaner T-Boy reči kako. Da nena z žarečimi klešami vse vun iz tebe vlečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj banda motoristična in ostalo sorodstvo :huh:

bote kaj v soboto furali? :? ......jaz bi :blush: ....mam "malo" cajta :grim :whistle:

Šu, šur......na dnevu varne vožnje pri Kolmaniču.....ni cajta, samo neko kratko furanje (od kafiča do kafiča). Zato pa poleti - Dolomiti al pa Bosna ponosna..... :grim :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi bilo fajn ja na Marofu mal probat :eek: :eek: :eek:

najprej - nedelja - bograč z vami, potem pa dogovor za naprej :kva2: :kva2: :kva2:

Tati, alternativna lokacija za bograč odpade (prepozen :cry: ), lahko pa v nedeljo obiščemo preizkušeno varianto :OK: in naredimo kak krog po Prekmurju in Prlekiji...

Jaz v nedeljo ziher furam :grim in sem pripravljen tudi na ostale variante. Še kdo za zraven? :hmm: (moj mobi v profilu)

Gody, tudi jaz bi si želel končno sprobat Marof (za razumno ceno, seveda). M3, pa to. :naughty: Kaunt mi in! :grim

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prideš k meni štih vile po vrti furat, če ne veš kam bi se dal.

Kak je zaj z nedelo? Kje je zbor, kdo pride, kam približno se gre, ob keri uri se začne fura, ... ? Ajde glavni odgovorni ruteplaner T-Boy reči kako. Da nena z žarečimi klešami vse vun iz tebe vlečemo.

Kurc pa tako :angry: ti bi meni delo dal, ga mam doma dovol :P jaz bi rad na motorinotu užival :naughty: :whistle:

Gody, tudi jaz bi si želel končno sprobat Marof (za razumno ceno, seveda). Z6, pa to. :naughty: Kaunt mi in! :grim

Se prislinim zraven :closedeyes:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesenti za N. Marof. Ostali se pripišite sami (odgovor, pa ...)

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

Huh, smo že skoraj na polovici.

Torej zakup (če info še velja) je 275 EUR (med tednom), sicer pa je 200 kun za cel dan, če nas ne bo za zakup se nabralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesenti za N. Marof. Ostali se pripišite sami (odgovor, pa ...)

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

Huh, smo že skoraj na polovici.

Torej zakup (če info še velja) je 275 EUR (med tednom), sicer pa je 200 kun za cel dan, če nas ne bo za zakup se nabralo.

6. Ngregor

itaq da sem ZA ... lahko tut vzamem avto z kljuko pa lahko damo mopede gor...to bi meni tut pasalo...da lahko enegrijo pokurim na progi in ne na cesti

Kaj zaj banda motoristična in ostalo sorodstvo :huh:

bote kaj v soboto furali? :? ......jaz bi :blush: ....mam "malo" cajta :grim :whistle:

Ammm jaz predlagam da se dans dobimo pri ML al pa Pohorski pa se zmenimo..jaz bi se tut šel vozit jutri malo..oz. jaz se bom šel...bi pa blo fajn da nas je malo več...

Zravn tega bom šel še prvo dopoldne malo pokukat na predstavitev Honde in Suzukija na tezno ... lahko se tut tam dobimo pa pol kam spečemo...

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ni nekega pretiranega navala za v nedeljo, zato se bom ob 13h počastil z Maminim kosilom. :OK: Zelenka bom predvidoma zajahal okrog 15h. Destinacija? :hmm: Po vetru... :grim Če kdo za zraven, me naj pokliče. Jutri dopoldan pa predvidoma na Dan varne vožnje v Marprog. Se vidimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesenti za N. Marof. Ostali se pripišite sami (odgovor, pa ...)

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

Huh, smo že skoraj na polovici.

Torej zakup (če info še velja) je 275 EUR (med tednom), sicer pa je 200 kun za cel dan, če nas ne bo za zakup se nabralo.

Kar se mene tiče (in če cena zakupa drži) lahko že pri osmih udeležencih zakupimo stezo (35 EUR/voznika). Torej rabimo samo še tri korenjake... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče (in če cena zakupa drži) lahko že pri osmih udeležencih zakupimo stezo (35 EUR/voznika). Torej rabimo samo še tri korenjake... :OK:

a ti negreš zraven al mene nisi štel? ... 6 nas je ... pa mislim da bo Dr.Big tudi za akcijo takoj ... tak da..one more

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti negreš zraven al mene nisi štel? ... 6 nas je ... pa mislim da bo Dr.Big tudi za akcijo takoj ... tak da..one more

Žal ne bom mogel :blink: ....ima na ta dan ena posebna deklica rojstni dan :blush: ...tako da vas moram razočarati....kakšen drug dan pa ziher, da sn takoj zravn... :)

LP.A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne bom mogel :blink: ....ima na ta dan ena posebna deklica rojstni dan :blush: ...tako da vas moram razočarati....kakšen drug dan pa ziher, da sn takoj zravn... :)

LP.A.

Lahko ugibam katera?? .) Je pa dobro ideja za rojstnodnevno darilo...trening vožnje na Marofu. Kaj misliš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne bom mogel :blink: ....ima na ta dan ena posebna deklica rojstni dan :blush: ...tako da vas moram razočarati....kakšen drug dan pa ziher, da sn takoj zravn... :)

LP.A.

uuu ja točno... sorry, pozabil .. ja no....na vsak način nas je 6 ... jutri pa pojutrijšnjem kake fure? ... gremo h Kolmaniču na ogled mopejof?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ni nekega pretiranega navala za v nedeljo, zato se bom ob 13h počastil z Maminim kosilom. :OK: Zelenka bom predvidoma zajahal okrog 15h. Destinacija? :hmm: Po vetru... :grim Če kdo za zraven, me naj pokliče. Jutri dopoldan pa predvidoma na Dan varne vožnje v Marprog. Se vidimo?

Flek velja...tudi midva boma na kosilu v nedeljo :grim .....se pa vidimo jutri kaj....v nedeljo pa verjetno ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti negreš zraven al mene nisi štel? ... 6 nas je ... pa mislim da bo Dr.Big tudi za akcijo takoj ... tak da..one more

Se opravičujem. Sem te spregledal...

Jaz čez vikend ne bom dosegljiv na motosvetu ima pa vuk76 mojo GSM številko če bo potrebno kaj uskladiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem. Sem te spregledal...

Jaz čez vikend ne bom dosegljiv na motosvetu ima pa vuk76 mojo GSM številko če bo potrebno kaj uskladiti...

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

6. NGregor

7. Gamma

Sem ravnokar govoril z uporabnikom Gamma, ki je sicer trenutno v Nemčiji, vendar pa je tudi zainteresiran. Se bo sam javil ko pride do neta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!