Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Na Marof 27.4.2007 ne morem,ker bom verjetno takrat v Minkenu na gradbenem sejmu zijala prodajal :lol1: ,jutri delam tak da verjetno nebo nič,razen popoldan če bom hitro doma.Za v nedeljo pa bi se dalo kaj zmenit,načeloma sem prost. :OK:

Med prvomajskimi pa imama namen it pogledat za nekaj dni dol proti jugu. :P

P.S.,

Star,hvala za fotke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še tega ne vem, kje bom jutri, kaj šele da bi vedla, kje bom 27. 4.

Če ne bom nikjer, grem z vami. Samo za progo me ne štejte. Vas bom raje samo gledala.

Gody - kljuko ti pa lahko posodim. Mam eno rezervno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas mogoče tudi pridem gledat.

V Marof.

V soboto pridem v Marprog na varno vožnjo, v nedeljo pa še kdo, razen T-boya???

Stari, javi se kaj, bom mogoče šel popoldan tudi na kako vožnjo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Gamma priisel do neta (v razviti nemciji po Treh (!!??) iskanja.

Z veseljem grem, prepreci lahko le se zdravje (in huda zena), tko da Gody, ne Dolomitov, ampak Marof prosim :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je zaj z nedelo? Kje je zbor, kdo pride, kam približno se gre, ob keri uri se začne fura, ... ? Ajde glavni odgovorni ruteplaner T-Boy reči kako. Da nena z žarečimi klešami vse vun iz tebe vlečemo.

bravo Lobo, kar hud bodi :OK:

Tati, alternativna lokacija za bograč odpade (prepozen :cry: ), lahko pa v nedeljo obiščemo preizkušeno varianto :OK: in naredimo kak krog po Prekmurju in Prlekiji...

Jaz v nedeljo ziher furam :grim in sem pripravljen tudi na ostale variante. Še kdo za zraven? :hmm: (moj mobi v profilu)

in! :grim

upam, da se kaj zmenimo, saj ni bograč edina hrana, ki jo jemo..... :? :hmm: :hmm:

Šokac- daj mi javi, če se kaj zmenite. ker kakšne ekstra želje za na Marof nimam, šla bi tako malo po Sloveniji in okolici..... :glare: :closedeyes: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Lobo, kar hud bodi :OK:

upam, da se kaj zmenimo, saj ni bograč edina hrana, ki jo jemo..... :? :hmm: :hmm:

Šokac- daj mi javi, če se kaj zmenite. ker kakšne ekstra želje za na Marof nimam, šla bi tako malo po Sloveniji in okolici..... :glare: :closedeyes: :doze:

Jaz bi šel na Trojane na krof, potem pa v Logarsko se sončit, pa lepo kavico, tako izzy varianto.

:P

Moja telefonska je v profilu, če ima kdo željo da bi rad slišal moj glas. :lol1:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

tole bo jutri moja trasa:

[attachmentid=96004]

Preko Celje, Zidani Most, Sevnica, Mokronog, Novo mesto, Metlika, Karlovac do Plitvičkih jezer.

Tam v keri oštariji kaj za pod zob, mogoče počakat Dančija, če se bo že vračal in nazaj preko Bregane, Brežic, Podčetrtka (Hmm, če bo dovolj zgodaj raje preko Kozjega) do Maribora.

Skupna dolžina: 516 km

Predviden čas vožnje: 7h 45min

Predvideno povprečje (neto): 66,4 km/h

Odhod: predvidoma 08:30 Petrol pumpa na Tržaški.

Za več info GSM SMS ali klic. (Številka v profilu)

post-3284-1177187216_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

tole bo jutri moja trasa:

...

Za več info GSM SMS ali klic. (Številka v profilu)

Na osnovi novih informacij malo spremenil traso:

[attachmentid=96007]

(Malo enostavneje dol, tam pa še do morja skok).

post-3284-1177222997_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Lobo, kar hud bodi :OK:

upam, da se kaj zmenimo, saj ni bograč edina hrana, ki jo jemo..... :? :hmm: :hmm:

Šokac- daj mi javi, če se kaj zmenite. ker kakšne ekstra želje za na Marof nimam, šla bi tako malo po Sloveniji in okolici.....

Kaj ti naj javim? Saj vidiš, da, če zadev organizacijsko ne prevzamem dobesedno v svoje roke, splava vse po reki Dravi in Muri, še bograč gre po zlu. :angry: :wacko:

Jaz pa se po Bosni na veliko hvalim svojim sodelavcem, kako so dečki organizirali današnjo nedeljsko furo in bograč. Še hčero sem povabil s seboj na bograč, sedaj pa tak. :slap:

Jebo vas čukundeda vrač.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti naj javim? Saj vidiš, da, če zadev organizacijsko ne prevzamem dobesedno v svoje roke, splava vse po reki Dravi in Muri, še bograč gre po zlu. :angry: :wacko:

Jaz pa se po Bosni na veliko hvalim svojim sodelavcem, kako so dečki organizirali današnjo nedeljsko furo in bograč. Še hčero sem povabil s seboj na bograč, sedaj pa tak. :slap:

šokac- mislim, da se lahko zaneseva samo en na drugega, najini dogovori so začrtani in odločni....... :OK: :OK:

tudi jaz sem namesto na bograču v delavnici, drugič pa samo midva, osali pa se naj gredo solit.... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kandidati za Novi Marof 27.04.:

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

6. NGregor

7. Gamma

8., 9., 10. Dani

Hej, če lahko se pridružimo jaz pa 2 kolega, ki sicer nista tukaj registrirana :)

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kandidati za Novi Marof 27.04.:

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

6. NGregor

7. Gamma

8., 9., 10. Dani

11. Šokac

Hej, če lahko se pridružimo jaz pa 2 kolega, ki sicer nista tukaj registrirana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šokac- mislim, da se lahko zaneseva samo en na drugega, najini dogovori so začrtani in odločni....... :OK: :OK:

tudi jaz sem namesto na bograču v delavnici, drugič pa samo midva, osali pa se naj gredo solit.... :headbang: :headbang: :headbang:

Kaj jim češ? Sva pač starejša, modrejša in odgovornejša. -_- Okoli naju, pa sami frutolineki. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jim češ? Sva pač starejša, modrejša in odgovornejša. -_- Okoli naju, pa sami frutolineki. :D

kljub temu naredila nekaj lepih kilometrov, do mojih prijateljev - Sairahov, pa do bivše šefinje na kavico in ražnjič, pa je bilo namesto bograča, kaj čem :hmm: :hmm: :hmm:

glih parkirala, pa ti, je bil dober bograč .) .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kandidati za Novi Marof 27.04.:

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

6. NGregor

7. Gamma

8., 9., 10. Dani

Hej, če lahko se pridružimo jaz pa 2 kolega, ki sicer nista tukaj registrirana :)

Še mene štej zraven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kandidati za Novi Marof 27.04.:

1. gody01

2. vuk76

3. marko55

4. T-boy

5. BlueSpeed

6. NGregor

7. Gamma

8., 9., 10. Dani

Hej, če lahko se pridružimo jaz pa 2 kolega, ki sicer nista tukaj registrirana :)

Meni nebo šlo :cry: , dopust z familijo :OK:

pa drugič..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Marof 27.4.07, najem piste možen od 8 - 14h...cena 200 EUR. Interesenti mi čimprej javite(lahko kar na PM),ker moramo rezervirat potem zadevo.

1.vuk76

2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Marof 27.4.07, najem piste možen od 8 - 14h...cena 200 EUR. Interesenti mi čimprej javite(lahko kar na PM),ker moramo rezervirat potem zadevo.

1.vuk76

2.gody01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista je rezervirana med 8h in 14h za nas. Kdor pride,pride :D

:kva2: :010

Prideva midva z Gamma in mogoče še eden. Samo da ne bo na koncu še prevelika gužva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!