Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pozdravček, slikic je je kar nekaj, sem pa žalostna, ker niso uspele...je rekel Barto, da moram k njemu v šolo fotografiranja...priznam, pozabila sem na sonce in zato so nekatere tako temne. Nekaj jih je meglenih, ker ste mi pobegnili iz fokusa, vglavnem, drugič bo boljše, ker ne bom slikala jaz ampak boste vi mene(na mopiju seveda) :yea1: :yea1: ....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli,da vam je blo všeč...upam,da nam še kdaj rata se takole zbrat in zakupit progo, ampak mogoče za cel dan, da še pade kakšno grilanje vmes.

:hmm: Kdo pa pravi, da nam je bilo samo všeč? :D Meni je bilo norooooooooooooooooo. Jaz sem kar noter padu.

Na koleno pa ni šlo. Bo potrebno corduro zamenjati za usnje. Hvala organizatorjema Vuko 76 in Godiyu za dobro pripravljeno organizacijo. Na koncu smo se še na papali preveč in zelo dobro. Hvala tudi za objavljene fotografije. :yea1:

PENZL, vse najboljše in še na mnoga leta. Ko gremo spet na furo, pa glej, da boš tam kjer moraš pravočasno BREMZO. :beer2: :beer2: :beer2: :beer1:

Stari, evo ti še enega lubčeka za rojstni dan. :004 :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla "banda" :OK:

Preživel prvo čago moje 40 -teke v krogu familije :OK:

Vrjamem da naslednje,v krogu prijateljev nebojo tak nedolžne... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

sn sicer žilav :naughty: , ampak leta so tu :cry:

vsem še enkrat hvala za čestitke :OK: :OK: :OK:

se vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...

Novi člani so dobrodošli v prihodnje?

lp;

Jernej

... Vse najboljše tudi z moje strani za RD, :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaj v torek? Je odprta ML? Pride kdo?

Je odprta in nemoteno deluje. Koliko MB moto sekcionirancev bo prisotnih na ta dan?????

Večina od nas čez praznike nekam šiba. Nekateri pa so že na poti. Menim, da jih kaj dosti ne bo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste zgodni...

jaz sn se komaj vstal... :headbang:

ta torek me nebo, drugi 8.5. pa se vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Menim, da jih kaj dosti ne bo. :yea1:

Ne zanima me kaj meniš. Sprašujem ali prideš ali ne. Da se ne vozim 20 km v eno smer brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zanima me kaj meniš. Sprašujem ali prideš ali ne. Da se ne vozim 20 km v eno smer brezveze.

Večina od nas čez praznike nekam šiba. Med njimi sem tudi jaz. Tako *dragi moj*, :D se bova lahko videla v torek teden če boš takrat prišel. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina od nas čez praznike nekam šiba. Med njimi sem tudi jaz. Tako *dragi moj*, :D se bova lahko videla v torek teden če boš takrat prišel. .)

Kaj zaj šminker?Kje so slike od petka :blink:

Ne zanima me kaj meniš. Sprašujem ali prideš ali ne. Da se ne vozim 20 km v eno smer brezveze.

Se čujemo, pa se zmenimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek naju nebo k ML :cry: ,če bo vse po sreči bom kafe pil v Sarajevu :kva2: :naughty:

Si je kdo premislil in gre zraven? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mana žal tudi nebo ta torek k ML, bom pa zato z veseljem prišel naslednjo :OK:

BREMZ ... HAPPY BIRTHDAY 2 U,...

Kaj samo meni ne dela BlueSpeed-ov film album iz Marofa ???? ... da se vidi kdo je glumac :lol1:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, ko pa bi tudi jaz priracala do ML (kar mi gre vedno težje od nog in trebuha), pa nikogar očitno ne bo......

Lobo, a samo midva bi ti bila dovolj? :blush: :huh:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, ko pa bi tudi jaz priracala do ML (kar mi gre vedno težje od nog in trebuha), pa nikogar očitno ne bo......

Lobo, a samo midva bi ti bila dovolj? :blush: :huh:

.)

Se čujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...

Novi člani so dobrodošli v prihodnje?

lp;

Jernej

Vsekakor, dobrodošel.

Kaj zaj šminker?Kje so slike od petka :blink:

Šminker mi je reko. :lol1: Se bom potrudil in jih prilepil, če bom znal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček, slikic je kar nekaj...

Dašenka, pridna. :grim Si si več kot zaslužla ono ploščo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zanima me kaj meniš. Sprašujem ali prideš ali ne. Da se ne vozim 20 km v eno smer brezveze.

te pa idi po bližnci... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaj motoristi izpod vinogradov, ker ni ne duha, ne sluha od vas.... tle gor.,...... upam, da ste vsi na broju, se vozite, uživate zaslužene praznike.... še naprej se imejte čim lepše, pa brez dežja do ponedeljka.... pa srečno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, en del MB sekcije je preživel Dolomite. Bilo je odlično z vsemi dodatki. Zdaj pa končno spet v domačo posteljo spat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, en del MB sekcije je preživel Dolomite. Bilo je odlično z vsemi dodatki. Zdaj pa končno spet v domačo posteljo spat :grim

Saj ne vem a midva že uradno spadava v mariborski krožek, ampak vsekakor je bilo fino. Vsekakor je bila družba odlična. Vreme bi se lahko malo bolj izkazalo, ampak ziher še pridemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!