Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja ne vem..... pomoje je res sumo borka. Mala naj bi imela že dve kili....... Kaj šele bo! :blink: :wacko:

Samo, če bo mala res tako gigantska, ko se bo rodila (kakor sedaj izgleda), ne vem, kdaj bom dobila pogum za novega sumo borca :wacko:

Sicer pa najprej opravičilo Dančiju, ker sva bila s Petrom oba tako smotana, da se nisva zahvalila za pijačo :blush: se posipava s pepelom :worship:

Pa full je bilo fino spet Simona videti. :OK: :OK: :OK: Res sem vesela, da smo se videli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zej banda neresna. Kiri se ne bo prijavu do polnoči, bo dobil samo pol čevapčiča. Tak je moj mesar rekel. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zej banda neresna. Kiri se ne bo prijavu do polnoči, bo dobil samo pol čevapčiča. Tak je moj mesar rekel. :P

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :?

:hmm:V torek sem ustno prijavil Penzlu dva modela. In sedaj potrjujem ta dva ista modela pisno še tebi.

Sedaj izpolnjujeva pogoje, da vsak od naju dobi svoj čevapčič v kompletu. Moj čevapčič pa naj tehta vsaj pol kile. :D

Jebela cesta, sem želel odgovoriti Alki.

Ka zej banda neresna. Kiri se ne bo prijavu do polnoči, bo dobil samo pol čevapčiča. Tak je moj mesar rekel. :P

Sem preko Vuka opravil prijavo. Je že malo pozna ura, pa gledam kot Kitajc.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je zdaj s temi prijavami??

smo tisti ki smo bili v torek pri ML avtomatsko prijavljeni, ali se moramo še enkrat tu??

se bom jaz za vsak primer še enkrat.

prijavljam se.

pa mačica tudi bi, je rekla.....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nič več ne štekam...kam se pa prijavljate?? :unsure:

Penzlov piknik, jutri...

Ka zej banda neresna. Kiri se ne bo prijavu do polnoči, bo dobil samo pol čevapčiča. Tak je moj mesar rekel. :P

Hmm, sem tudi jaz mislil, da smo se že vsi prijavli v torek...

No, da bo 'uradno' - prijavljam se...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tistih, ki ste bli v torek, ni noben nič konkretno rekel. Eni celo sploh ne vejo, za kaj se gre. Pa tak pomembna ko sta naš BremzPenzl pa STAR!!! :headbang:

Danci - vidim, da je tud tebe premamilo uno, da bom šla na kolena ...

P.S. Hrana je naročena. Enih par polovičk čevapčičev tudi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci - vidim, da je tud tebe premamilo uno, da bom šla na kolena ...

:P

...pa da boš imela minico in rdeče tangice... :P to si pa pozabla napisat :OK:

saj bolše, ker drugači bo gužva.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa da boš imela minico in rdeče tangice... :P to si pa pozabla napisat :OK:

saj bolše, ker drugači bo gužva.. :devil:

V tem primeru bom sama na pičniku! :OK: Super! Pridem taka - vso meso zame!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak - inventarja moji čudni izpadi ne motijo. :lol1:

Saj mene tvoji izpadi tudi ne motijo... V bistvu mi pašejo, ker me vedno znova in znova prepričajo, da obstajajo še bolj "pokjeni" ljudje kot jaz. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tistih, ki ste bli v torek, ni noben nič konkretno rekel. Eni celo sploh ne vejo, za kaj se gre. Pa tak pomembna ko sta naš BremzPenzl pa STAR!!! :headbang:

Danci - vidim, da je tud tebe premamilo uno, da bom šla na kolena ...

P.S. Hrana je naročena. Enih par polovičk čevapčičev tudi. :P

Zdej sem pa užaljena!!

Nekatri smo povedali "konkretno". Pa še zraven si bila in govorila sem Penzlu :angry: :cry: :(

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mene tvoji izpadi tudi ne motijo... V bistvu mi pašejo, ker me vedno znova in znova prepričajo, da obstajajo še bolj "pokjeni" ljudje kot jaz. :P

Stari.. pa ti res verjames, da je kaj takega mogoce? :grrr :grrr :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem pa užaljena!!

Nekatri smo povedali "konkretno". Pa še zraven si bila in govorila sem Penzlu :angry: :cry: :(

;)

..to je pa res, saj imam za pupo pripravljen poseben ribiški stolček, da bo lahko udobno sedela.. :OK:

vem iz lastnih izkušenj :naughty: , da je treba nosečnice razvajat, drugače so hitro sitne... :evilgrin:

Itak - inventarja moji čudni izpadi ne motijo. :lol1:

Itak - bomo rabli nekoga z moderatorskimi pravicami, :OK:

da bo delal red... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem pa užaljena!!

Nekatri smo povedali "konkretno". Pa še zraven si bila in govorila sem Penzlu :angry: :cry: :(

Tako pač je. In nič se ni za čuditi, da Alka in njen šef še sedaj pri teh letih vsak dan hodita v osnovno šolo. :D

Tako pač je. In nič se ni za čuditi, da Alka in njen šef še sedaj pri teh letih vsak dan hodita v osnovno šolo. :D

:hmm: Jebela cesta. Poznam še eno takšno osebo, ki pri teh letih še vsak dan hodi v osnovno šolo. :xx: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pač je. In nič se ni za čuditi, da Alka in njen šef še sedaj pri teh letih vsak dan hodita v osnovno šolo. :D

...

Zakaj pa misliš, da se nihče ne upa preveč slinit okoli Alke?

Če se preveč družiš s tistimi, ki hodijo še v osnovno šolo, te lahko hitro obtožijo pedofilije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari.. pa ti res verjames, da je kaj takega mogoce? :grrr :grrr :fredy:

Ne stari, ne verjamem, oziroma vem, da to ni mogoče... :blush:

Ampak drugi oz. druge tega ne vejo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči pupa - sem bla v torek nekoliko neprisebna - očitno posledice porivanja ....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!