Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Hehe, Furi, ta stavek se da na vec nacinov razlagat! .)

:krneki:

..ne tisti je pa tavlki... :evilgrin:

... pa tudi vekala nebi, ampak jamrala... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči pupa - sem bla v torek nekoliko neprisebna - očitno posledice porivanja ....... :whistle:

no, še dobro da je to.... mene je skrbelo, da ti je tisti peroksid preveč škodoval .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..to je pa res, saj imam za pupo pripravljen poseben ribiški stolček, da bo lahko udobno sedela.. :OK:

vem iz lastnih izkušenj :naughty: , da je treba nosečnice razvajat, drugače so hitro sitne... :evilgrin:

Iiiii full lepo, hvala! Čeprav sva se ravno zmenila s Petrovo sestrično, da se jutri pred piknikom oglasiva pri njej, da nama da ležalnik, ker moram jaz čimveč ležati. Tudi sedenje ni ravno najbolj priporočljivo...... Ga pa vseeno vzemi s sabo, da mi bo folk zraven družbo delal .)

Razvajaš me pa lahko s čevapi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, še dobro da je to.... mene je skrbelo, da ti je tisti peroksid preveč škodoval .)

... jaz sn pa mislo da je natur blond :?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz sn pa mislo da je natur blond :?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Men je pa všeč! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa všeč! :blush:

..normalno.. :OK:

drgači bi te i :evilgrin: tak narejzala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi že skor spadalo med Full lepe fotke (zaradi tistega, kar Vapo v rokah drži :lol1: )!

post-1658-1179066578_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi že skor spadalo med Full lepe fotke (zaradi tistega, kar Vapo v rokah drži :lol1: )!

Komu je te toti čaj neso? Sam to ziher ni pil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, končno prišo k sebi.... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, končno prišo k sebi.... :headbang: :headbang: :headbang:

A te je Fruc zjebo? :hmm: :P

Ni bil Fruc,ledeni čaj. Nisem vredi pogledo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi že skor spadalo med Full lepe fotke (zaradi tistega, kar Vapo v rokah drži :lol1: )!

Vapota za kelnarja!!!! :kva2: :photo: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča BremzPenzl samo, da si ok....... včeraj si že ob petih bolj "bogo" izgledal.... .)

Kje so pa še ostale fotke? Jaz bi jih res rada videla.... :blush:

Sicer pa sem se imela prav fino in mi je bilo kar malo žal, da sva mogla ob petih že iti, čeprav moj trebuh kaj dlje niti ne bi zdržal...... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam kaj pametnih fotk. Je pa Penzlov kolega kr fejst bliskal. Upajmo, da se bo dalo kaj videt.

Joj, Pupa, ko bi ti vidla, kak je Bremz fajn zgledal šele ob enih zjutraj. No, jaz ga nisem vidla, pa tud slišat ga nisem htela takrat. :lol1:

:krneki: GOLICA :ninja:

Bremz pa Vapo pa jaz smo se nekaj menli, da bi jo v torek naskočli. Je še kdo za? Da dodelamo umazane podrobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše je MArija Reka...tu na Pohorju je mene na omenjeni relaciji že nabasal pijani pohorc z avtom. Preveč je nekih nepreglednih stranskih poti

Sm sel na Areh gor v petek. Cesta do bolnce je OK. Sam res je: 1x traktor, 2x avtobus, 10x avto,... :headbang: Drgac pa cesta ni tko slaba, mam obcutek, da je ponekod celo bosla od Maričke.

No vceri sm pa vozu tudi po Kecovi theCesti, posteno, sam ko je predalec, pa preslaba pot do tja, da bi sel uzivat tko usput.

:krneki: GOLICA :ninja:

Jooooooo Alka... kako si ti meni, ze dolgo te nism slisal ne videl. Morm zdej na Golico, pa te rufnem da se mal dobimo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo, ti si naložil oglje na tisto žerjavico, ali si še naprej sušil meso na žaru???

mi je res žal, da nisem imel časa, da bi počakal in zraven gledal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo, ti si naložil oglje na tisto žerjavico, ali si še naprej sušil meso na žaru???

mi je res žal, da nisem imel časa, da bi počakal in zraven gledal.....

Baje še kar suši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi že skor spadalo med Full lepe fotke (zaradi tistega, kar Vapo v rokah drži :lol1: )!

Komu je te toti čaj neso? Sam to ziher ni pil.

To sploh nisem bil jaz, ampak moj fuuuul hudobni brat dvojček..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: GOLICA :ninja:

Bremz pa Vapo pa jaz smo se nekaj menli, da bi jo v torek naskočli. Je še kdo za? Da dodelamo umazane podrobnosti.

Kdaj v torek? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi že skor spadalo med Full lepe fotke (zaradi tistega, kar Vapo v rokah drži :lol1: )!

To spada v kategorijo "ZNANSTVENA FANTASTIKA"... Ali pa je vse skupaj slaba fotomontaza... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To spada v kategorijo "ZNANSTVENA FANTASTIKA"... Ali pa je vse skupaj slaba fotomontaza... :hmm:

Saj ne boste verjeli: v plastenki od ledenega čaja je PIVO! :eek:

:grim (moje, brez ... ) :grim

Popravljeno . Popravil STAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!