Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Še s transferom:

[attachmentid=97554]

Kolko km vse skupaj?? Kaj pa planiraš v nedeljo?Mene mika ena takšna furca, jutri na žalost ne morem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko km vse skupaj?? Kaj pa planiraš v nedeljo?Mene mika ena takšna furca, jutri na žalost ne morem.

Vse skupaj je okoli 600km, ampak saj ni treba iti na koncu še na Golico a ne, potem je manj kot 500.

V Nedeljo sem v Izoli bolj ali manj na vodi :)

Tako da se jutri predam motorizmu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je okoli 600km, ampak saj ni treba iti na koncu še na Golico a ne, potem je manj kot 500.

V Nedeljo sem v Izoli bolj ali manj na vodi :)

Tako da se jutri predam motorizmu ...

Komu lepše kot tebi .) :D Prosil bi te za kakšna bolj natančna anvodila ali pa mogoče kakšno sliko/motorrad tourenplaner file,da bi v nedeljo tole furco odpeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu lepše kot tebi .) :D Prosil bi te za kakšna bolj natančna anvodila ali pa mogoče kakšno sliko/motorrad tourenplaner file,da bi v nedeljo tole furco odpeljal.

Aja, sem pozabil prej dodati:

http://www.motorrad-magazin-reise.at/

Tale je prvi iz 05/07 stevilke. Sem malo slikce pogledal v reviji na Yamaha R-Days, ko so jo talali pa se mi kar dopade. Pa še blizu je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,zdaj samo še GPS kupim in bo :)

A nima toure planner možnosti uvoza ?

Se mi je zdelo da ima ...

A nima toure planner možnosti uvoza ?

Se mi je zdelo da ima ...

Eh, sem probal kaj pametnega iz TTQV spravit za na printer, pa ni preveč posrečen za to.

Brez GPSa, res ni preveč uporaben. Je motorrad toure planner boljši.

Samo res me jezi, ker tale nima uvoza točk. To sucks.

Lahko pa jutri zvečer prevzameš GPSa, ker ga v nedeljo ziher ne bom rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima toure planner možnosti uvoza ?

Se mi je zdelo da ima ...

S tem se že zadnjih 15 min. ubadam...pa nekak nimam sreče ali pa ne najdem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ob 11.30h z ženo spijeva kavo pri Gamsu, se vsedema na ''moped'' in ga odkurima proti Logarski-Pavličevo sedlo-Jezersko-Kranj-Tuhinjska dolina nazaj proti domu. :naughty:

Vabljeni zraven :whistle:

Ali pa če ima kdo kakšen drug predlog? :hmm: .)

Moja gsm cifra je v profilu!

Vanga - lepo, da še druge povabiš zraven, pazi ko se boš vozil mimo mojih krajev, da mi kakšne kure ne povoziš :lol: :D , na žalost - se vidimo drugič - grem na Grobnik...., varno in sigurno...uživajte... :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dajte no! Le kdo se bo v takšnem lepem vremenu fural okoli. Sedaj je treba sušit seno in uživat na travniku. :cry:

Banda pokvarjena. Ajd, fajn vozite in se lepo imejte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dajte no! Le kdo se bo v takšnem lepem vremenu fural okoli. Sedaj je treba sušit seno in uživat na travniku. :cry:

Banda pokvarjena. Ajd, fajn vozite in se lepo imejte!

Ma kako sušenje in obračanje trave..... to lahko vroč zrak in veter naredita..... treba je ko kokoš na svojem jajcu sedeti in valiti........ otroc so naša prihodnost, ne trava .)

Sam so pa res banda pokvarjena! S tem se pa čist strinjam....... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam so pa res banda pokvarjena! S tem se pa čist strinjam....... :P

Kdo je banda pokvarjena? Kak te vija dva to? Danes nisem mogel na furo, ker sem bil na specialnem izpopolnjevanju in vajah v streljanju z bojno municijo, pa to pri vas nič ne šteje. Kdo vas bo te branil, če nas spet kdo napade. Jaz se žrtvujem za vse vas, vi pa tu gori o neki bandi. :cry:

Pupa, tebi naj za 5. ur toka zmanjka, Lobo, tebi pa naj jutri za en dan snega zapade. Že dolgo nisi šauflal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac pa pištola = :eek: :lol1:

Današnja fura je bila res odlična, vreme zelo lepo,družba zelo dobra, hrana super,........kaj bi vam govoril,

poglejte si sami,he,he.

FOTKE :OK:

Sem še dolžn fotke iz piknika pri Alki.

EVO JIH :worship:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, sej potem ti tudi lahko preklinjaš bando hudičevo, ki se vozi z motorji takrat, ko se mi bogi reveži ne moremo..... si pa res čudn :slap: :P

Vanga:

1. hvala za objavo še tiste fotke... madonca sem lepa - ko nilski konj na suhem :lol1:

Pa dragi se ti zahvaljuje za današnjo furo in za objavljene fotke. Samo je tako crknjen (le kaj sta te vidva z njim počela :hmm: ), da zraven mene samo leži in napol spi........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, sej potem ti tudi lahko preklinjaš bando hudičevo, ki se vozi z motorji takrat, ko se mi bogi reveži ne moremo..... si pa res čudn :slap: :P

Vanga:

1. hvala za objavo še tiste fotke... madonca sem lepa - ko nilski konj na suhem :lol1:

Pa dragi se ti zahvaljuje za današnjo furo in za objavljene fotke. Samo je tako crknjen (le kaj sta te vidva z njim počela :hmm: ), da zraven mene samo leži in napol spi........

Veš kaj Pupa, da imaš ti prav. Res sem čuden. To je bil najverjetneje posledičen trenutek, vsega tistega pokanja in žvižganja ko se ti parajo gate.

Banda pokvarjena, kak se te lahko vozite naokoli ko se mi bogi reveži ne moremo.

Pupa, naj se ti elektrika poceni za 30%, Lobo, tebi pa naj travnik zasipajo ojri. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac pa pištola = :eek: :lol1:

Ne samo pištola. Tudi Kalašnikov. Kaki se te bil na furi, si se pozabil obrit? :P

:hmm: Vidim, da je Valerija Varadero mazala pico s pršutom, ti pa navadno klasično. Kaj te to pomeni. Nimaš rad pršuta? No, Blue Speeda razumem, da si je naročil koruzno, ker špara šolde za pamperske. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo pištola. Tudi Kalašnikov. Kaki se te bil na furi, si se pozabil obrit? :P

:hmm: Vidim, da je Valerija Varadero mazala pico s pršutom, ti pa navadno klasično. Kaj te to pomeni. Nimaš rad pršuta? No, Blue Speeda razumem, da si je naročil koruzno, ker špara šolde za pamperske. :D

Ta pravi si mi ti,nasmejal sem se do solz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo pištola. Tudi Kalašnikov. Kaki se te bil na furi, si se pozabil obrit? :P

:hmm: Vidim, da je Valerija Varadero mazala pico s pršutom, ti pa navadno klasično. Kaj te to pomeni. Nimaš rad pršuta? No, Blue Speeda razumem, da si je naročil koruzno, ker špara šolde za pamperske. :D

Jemebti špara :angry: ...te si ne bi take vlke pice naročo :naughty: ......je pa bil že pasul pred tem notri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jemebti špara :angry: ...te si ne bi take vlke pice naročo :naughty: ......je pa bil že pasul pred tem notri :naughty:

Boš v soboto prišel k nam na srečanje, pa te bomo s keltskim golažem na fojtrali. :D

Ob 10. uri zbiranje motoristov na mejnem prehodu Brod na Vranjem Vrhu. Lokacija med Šentiljem in Sladkim Vrhom v smeri Palome - Sladkogorske. Ob 11. uri začetek panoramske vožnje. Pogostitev motoristov v Sladkem vrhu. Nadaljevanje poti in ogled gradu Trate iz 12. stoletja. Grad je bil v lasti pleminetašev Reinbert. Nato je zamenjal kar precej lastnikov. Najbolj znani lastniki so bili Celjski grofje in kasneje še baje tudi znana družina Herbestain, ki je imela v lasti znani grad Hrastovec pri Lenartu.

(Herbestaine prepoznamo iz tragične Agatine ljubezenske zgodbe: Črni križ pri Hrastovcu.)

Legenda gradu Hrastovec

V 16.stol. se mladi hrastovški grof Friderik Herberstein zaljubi v lepo Agato z gradiča Štralek. Njuni ljubezni nasprotuje Fridrikova mati, zato se poročita naskrivaj v Stiperjevi kapeli ( danes podružnična cerkev sv.Marije v Radehovi). Friderikova mati je obdolžila Agato za čarovnico. V času, ko je bil grof Friderik na vojni, je mati z mučenjem prisilila Agato, da je vrgla komaj rojenega otroka v gorečo peč. Hudobna tašča je nesrečno Agato ovadila sodniku, ki jo je obsodil na smrt. Mati zahteva, da Agato obglavijo. Ko se Friderik vrne iz bojev, ne najde več Agate. Iz žalosti ji na nesrečnem kraju postavi Črni križ, simbol nesrečne ljubezni.

Po drugi vojni je grad Trate, do nedavnega deloval kot varstveni zavod Trate - Hrastovec.

Našo panoramsko pot bomo nadaljevali čez mejni prehod Trate - Mureck, vse po avstrijski strani do mejnega prehoda Šentilj. Za vsak slučaj imejte ob sebi potreben dokument. Skozi vso popoldne se bodo odvijala tekmovanja za vse tiste, ki se boste želeli pomeriti v vožnji z raftom po reki Muri, streljanju z Paint Ballom in ribolovu v bližnjem ribniku z leskovimi palicami.

Ob 16. uri bomo lahko spremljali poroko na reki Muri, oz. na plovnem brodu, ki vas bo ves dan brezplačno prevažal v Avstrijo in nazaj v SLO, ter skok enega ali dveh padalcev v center moto dogajanja.

Poskrbljeno bo za hrano, ostalo pijačo in Keltsko pivo. Lahko se boste prepustili tudi pikanju kože (tetoviranju) in nočnemu počitku v kampu ob Muri. Pred spanjem pa vam bosta povečali adrenalin teti na odru. Za vse tiste, ki bodo prespali pri nas, bodo zjutraj postreženi z brezplačnim zajtrkom in kavo.

Vstopnine ni. Nekaj fotografij kraja, kjer se bo stvar odvijala, si lahko pogledate na strani Moto dogodki. (Kelti)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. uri zbiranje motoristov na mejnem prehodu Brod na Vranjem Vrhu. Lokacija med Šentiljem in Sladkim Vrhom v smeri Palome - Sladkogorske.......

Tote litanije pa sem že neki čital :hmm:

Boš v soboto prišel k nam na srečanje, pa te bomo s keltskim golažem na fojtrali. :D

Seveda, računam na vas :grim

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tote litanije pa sem že neki čital :hmm:

Seveda, računam na vas :grim

Ti bom jaz dal litanije.

Pozabil sem povedati, da bojo špilali ansambli s čudnimi imeni. :D

1. Domača skupina: Dr. Zero

2. skupina Podžlejbn,

3. skupina Stranci,

in skupina Muškat Hamburg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom jaz dal litanije.

Pozabil sem povedati, da bojo špilali ansambli s čudnimi imeni. :D

1. Domača skupina: Dr. Zero

2. skupina Podžlejbn,

3. skupina Stranci,

in skupina Muškat Hamburg.

Mater :slap: ...res sami neki čudni ansambli :eek: ...razn oni tazadnji, delujejo nekam pitno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moškega vam dam, mene pa ne bo :P

Kdo pa še je golaž in posluša neke hamburgerje na vikingih... al na keltih, al kva je že to....... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater :slap: ...res sami neki čudni ansambli :eek: ...razn oni tazadnji, delujejo nekam pitno :evilgrin:

To so one v Hrastovci skup nakrampali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so one v Hrastovci skup nakrampali.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

moškega vam dam, mene pa ne bo :P

Kdo pa še je golaž in posluša neke hamburgerje na vikingih... al na keltih, al kva je že to....... :devil: :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!