Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Letošnji praznik češenj se bo odvijal od 1. do 10. junija - 03.06.2007, BRDA. :photo:

A nismo rekli, da gremo češnje zobati?? :naughty:

Jebemubogaznamokajorganiziratibreztebe :whistle:

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemubogaznamokajorganiziratibreztebe :whistle:

:grim

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ne morem, v nedeljo pa bo čas za furo oz. izlet. Samo kaj ko ti naši vremenarji napovedujejo spet neko deževje.

Živi bili pa videli. Se bomo dogovorili in slišali. Oziroma, naj nekdo, da idejo, kako, kam, kdaj itd.

Jebemubogaznatekajorganiziratibrezmene. :whistle:

Kaj si zopet na fuzbalskem turnirju? Ja mi pridemo jutri v Cukeršpic..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si zopet na fuzbalskem turnirju? Ja mi pridemo jutri v Cukeršpic..........

Dobrodošli!

Jutri dopoldan sem doma. Popoldan šibava za Zagreb. Vas pridem pogledati kak bote špilali, da kako rečeva, da nazdraviva :beer2: in, da se bom lahko na ves glas drl: čujte Cukeršpicari, totega pa jaz poznam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnji praznik češenj se bo odvijal od 1. do 10. junija - 03.06.2007, BRDA. :photo:

A nismo rekli, da gremo češnje zobati?? :naughty:

Jebemubogaznamokajorganiziratibreztebe :whistle:

Glej ti njo. Se vidi, da imaš organizacijo po meni. :whistle:

jebemubogakdobisimislildabojoznalinekajnareditibrezmene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj banda....predvideva kdo kako furo za vikend :hmm: ...bi mel nekaj cajta :grim

soboto delam, nedelja pa bi šlo

pokliči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ti njo. Se vidi, da imaš organizacijo po meni. :whistle:

jebemubogakdobisimislildabojoznalinekajnareditibrezmene

To se tebi samo zdi :xx:

soboto delam, nedelja pa bi šlo

pokliči

Smo na vezi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soboto delam, nedelja pa bi šlo

pokliči

Bodi v pripravljenosti. Te ekipa ob 4. uri zjutraj soglasno v natur obliki pokliče v visokem Cjuuuuuuuuuuuuu. Takrat bomo že vsi sparkirani ob mopekih na tvojem dvorišču. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi v pripravljenosti. Te ekipa ob 4. uri zjutraj soglasno v natur obliki pokliče v visokem Cjuuuuuuuuuuuuu. Takrat bomo že vsi sparkirani ob mopekih na tvojem dvorišču. :whistle:

Te pa sploh spat nebom sel,

dve uri rabim da se oblečem, eno da motor zakurblam, pol ure pa da si zobe operem...

bom ob pol 3 perajt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa sploh spat nebom sel,

dve uri rabim da se oblečem, eno da motor zakurblam, pol ure pa da si zobe operem...

bom ob pol 3 perajt :worship:

Kolikokrat sem ti pri ML rekel, da idi k ortodontu in si daj zamenjati te tvoje velike zobe ali si kupi novo sirkovo metlo. :D :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tebi samo zdi :xx:

Meni se zdi, da vi mene malo j....e... :headbang: :D

Pupa, kaj te ti zdaj vohuniš po tej strani? :unsure:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da vi mene malo j....e... :headbang: :D

Pupa, kaj te ti zdaj vohuniš po tej strani? :unsure:

Tebe pa res ne bi jebal :grrr ...nisem tak usmerjen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe pa res ne bi jebal :grrr ...nisem tak usmerjen :whistle:

Kdo pa pravi, da bi ti jaz dal? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam malo, kaj se menite brez moje vednosti....... :hmm:

Vidim, da samo gledaš. Stori nekaj. :fight2: Kaj ne vidiš, da me tvoj nekaj žica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da samo gledaš. Stori nekaj. :fight2: Kaj ne vidiš, da me tvoj nekaj žica?

Ma ja, končno se ga bom malo znebila, pa bi probala kaj ukrepati? Še ti ga malo prenašaj, saj ni nujno, da ga samo jaz.... :naughty: :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, končno se ga bom malo znebila, pa bi probala kaj ukrepati? Še ti ga malo prenašaj, saj ni nujno, da ga samo jaz.... :naughty: :evilgrin: :winkiss:

Čakaj, čakaj :nono: ...zaj šibam domu :grim .....boš vidla svojega boga :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sem živa :kva2:

Kaj zaj pubeci? Se ga znebim v nedeljo ali ne? Hudiča, si moram plane narediti...... :devil: :yes:

V nedeljo ti ga odpeljemo in prodamo. Taki kot je on imajo veliko vrednost. Štromari se prodajajo za med. :D

Jutri popoldan ob 15. uri se dobimo v Šentilju pri gostišču Belna, (gobica) takoj za bencinsko črpalko na desni strani, naslednji modeli: Vanga + Valerija Varadero, Blue Speed in Lumpa. Šibamo ga v Avstrijo vse po avstrijski strani v smeri Murske Sobote. Končni cilj: Lendavske Gorice - hiša vina Cug. Nedeljska izletniška popoldanska fura.

Če je kakšen interesent, naj se nam pridruži. Ne pozabite na osebni dokument za prehod čez mejo.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo ti ga odpeljemo in prodamo. Taki kot je on imajo veliko vrednost. Štromari se prodajajo za med. :D

Jutri popoldan ob 15. uri se dobimo v Šentilju pri gostišču Belna, (gobica) takoj za bencinsko črpalko na desni strani, naslednji modeli: Vanga + Valerija Varadero, Blue Speed in Lumpa. Šibamo ga v Avstrijo vse po avstrijski strani v smeri Murske Sobote. Končni cilj: Lendavske Gorice - hiša vina Cug. Nedeljska izletniška popoldanska fura.

Če je kakšen interesent, naj se nam pridruži. Ne pozabite na osebni dokument za prehod čez mejo.

..pa marelo tudi.. :evilgrin: dež bo...

se nebi rajši vjutro zmenli, saj če za "dobro delo" mašo špricaš ni greh... :worship:

te bomo pa čistega pili, vodo bomo itak na poti meli.. :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!