Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

:grim Hitro izkoristi še doma, dokler je možno. Boš kmalu kar nekaj časa na stranskem tiru. :P

NE NORI!!!

orgazmi pospešujejo popadke. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Ptuji smo se zmenili, da gremo danes na sonce (aja za nosom proti zahodu).

Načeloma okoli 10:00 na pumpi v Sl. Bistrici, za natančen dogovor GSM.

Če se kdo pridruži naj pošlje SMS (pred 08:00, ker nosilec tega nicka še drnjoha) ali pokliče (po 08:00).

Končni cilj je namakanje v morju, tako da so kopalke obvezne.

Priporočljivo je imeti osebno izkaznico, če bi nas v zanosu poneslo preko meja naše domovine.

Stil vožnje, slightly sedated (SS) :whistle:

lp

gody

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je naša pot potekala čez Pavličevo sedlo. Med Železno Kaplo in Bleiuburgom, smo se malo slikali.

*Čast*, da so nas poslikali avstrijski žandarji, smo imeli naslednji modeli. Blue Speed, Lumpa in jaz. Še dobro, da se je končalo vse v najlepšem redu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je naša pot potekala čez Pavličevo sedlo. Med Železno Kaplo in Bleiuburgom, smo se malo slikali.

*Čast*, da so nas poslikali avstrijski žandarji, smo imeli naslednji modeli. Blue Speed, Lumpa in jaz. Še dobro, da se je končalo vse v najlepšem redu. :rolleyes:

..če ste pa taaaak fotogenični... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je naša pot potekala čez Pavličevo sedlo. Med Železno Kaplo in Bleiuburgom, smo se malo slikali.

*Čast*, da so nas poslikali avstrijski žandarji, smo imeli naslednji modeli. Blue Speed, Lumpa in jaz. Še dobro, da se je končalo vse v najlepšem redu. :rolleyes:

Če ne bi bil moped na servisu, bi se jaz tudi slikal z vami...Upam,da ste fajn zrihtali. Drug vikend sem/sva pa komot zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je naša pot potekala čez Pavličevo sedlo. Med Železno Kaplo in Bleiuburgom, smo se malo slikali.

*Čast*, da so nas poslikali avstrijski žandarji, smo imeli naslednji modeli. Blue Speed, Lumpa in jaz. Še dobro, da se je končalo vse v najlepšem redu. :rolleyes:

Lepo,lepo :worship:

Midva, pa sma se danes namakala v Jadranu v bližini Červarja.Nažgala 628 km, od Logatca pa do LJ, pa je bilo tudi rahlo rosenje z neba. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,lepo :worship:

...Danči, Gody in moja malenkost pa smo v soboto sprobali skoraj vse ride in sicer: Kozje, Marička, Trebeljevo, Kalce, ride- Vrhnika, Gornji grad. Nažgal 570 km. Tudi mi bli korektno preverjeni v Letušu, "leteči" je pač malce pobulil Zelenkota. Je že navajen... :blush: Pišem šele danes, sem meu včeraj prehud musklfiber. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Danči, Gody in moja malenkost pa smo v soboto sprobali skoraj vse ride in sicer: Kozje, Marička, Trebeljevo, Kalce, ride- Vrhnika, Gornji grad. Nažgal 570 km. Pišem šele danes, sem meu včeraj prehud musklfiber. :whistle:

Prav ti je. Zakaj pa ne poslušaš starejše. Kolikokrat sem ti rekel, da *ta dva racerja nista primerna družba*. :P :devil:

Če se imaš namen voziti z njima, moraš imeti kondicije kot dirkalni konj. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Danči, Gody in moja malenkost pa smo v soboto sprobali skoraj vse ride in sicer: Kozje, Marička, Trebeljevo, Kalce, ride- Vrhnika, Gornji grad. Nažgal 570 km. Tudi mi bli korektno preverjeni v Letušu, "leteči" je pač malce pobulil Zelenkota. Je že navajen... :blush: Pišem šele danes, sem meu včeraj prehud musklfiber. :whistle:

..musklfiber dobiš, če maš zeleni moped.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BremzPenzl:

stuhec, kaj si vredi prišo domu, ali te je fejst

ta vikend me je 2 x pralo, se sreca da nas je bilo vedno cca 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaki frajeri ste vi fsi fkup, ko se tolko lahko prevozite naenkrat :whistle:

stari, ti samo rampo odpri, pa naj se vidi keri bo pol frajer......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, ti samo rampo odpri, pa naj se vidi keri bo pol frajer......

:grim :naughty: :wacko: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede mojega pranja, mislim da sem ze fejst navajen pa sem vseeno vceraj za razdaljo 40 km rabil cca 4 h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede mojega pranja, mislim da sem ze fejst navajen pa sem vseeno vceraj za razdaljo 40 km rabil cca 4 h

..kolko pa je blo gostiln vmes! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ponedeljka sma v Dolomitih, al pa neki tam blizu.Uživajte. :winkiss: :evilgrin:

Grem v Italijo na povabilo lokalnih pubecov, da jim grem pomagat delat žitne kroge :alien1: ,g.Varaderova pa bo pijačo hco nosla. Potihem povedano imama danes šesto obletnico odkar sma se poročila. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ponedeljka sma v Dolomitih, al pa neki tam blizu.Uživajte. :winkiss: :evilgrin:

Grem v Italijo na povabilo lokalnih pubecov, da jim grem pomagat delat žitne kroge :alien1: ,g.Varaderova pa bo pijačo hco nosla. Potihem povedano imama danes šesto obletnico odkar sma se poročila. :whistle:

Uživajta :yea1: , pa glejta, da bodo žitni krogi, ne pa kvadrati :whistle: . Po tihem pa vama čestitam za obletnico :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ponedeljka sma v Dolomitih, al pa neki tam blizu.Uživajte. :winkiss: :evilgrin:

Grem v Italijo na povabilo lokalnih pubecov, da jim grem pomagat delat žitne kroge :alien1: ,g.Varaderova pa bo pijačo hco nosla. Potihem povedano imama danes šesto obletnico odkar sma se poročila. :whistle:

Čestitam obema!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ponedeljka sma v Dolomitih, al pa neki tam blizu.Uživajte. :winkiss: :evilgrin:

Grem v Italijo na povabilo lokalnih pubecov, da jim grem pomagat delat žitne kroge :alien1: ,g.Varaderova pa bo pijačo hco nosla. Potihem povedano imama danes šesto obletnico odkar sma se poročila. :whistle:

Uživajta. Po tihem čestitam Varaderovi, da je tako dolgo vzdržala s teboj. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga vse pozdravlja & sporoča,da sta že v Corvari & uživata ob sušenju cot in žalostno pogledujeta v nebo.

:P :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!