Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Potihem povedano imama danes šesto obletnico odkar sma se poročila. :whistle:

Ti še posebej :P , ker si tako super ženo vjagal :grim .

Čestitke pa obema, od nas treh :OK: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ponedeljka sma v Dolomitih, al pa neki tam blizu.Uživajte. :winkiss: :evilgrin:

Grem v Italijo na povabilo lokalnih pubecov, da jim grem pomagat delat žitne kroge :alien1: ,g.Varaderova pa bo pijačo hco nosla. Potihem povedano imama danes šesto obletnico odkar sma se poročila. :whistle:

čestitamo!

pa, srečno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga sporoča, da sta danes z gospo Varaderovo prevozila 13 prelazov in, da sedaj gresta ajat, ker sta utrujena. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga sporoča, da sta danes z gospo Varaderovo prevozila 13 prelazov in, da sedaj gresta ajat, ker sta utrujena. :zzz:

Čuj, meni je isto sporočil. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga sporoča, da sta danes z gospo Varaderovo prevozila 13 prelazov in, da sedaj gresta ajat, ker sta utrujena. :zzz:

Na obletnici poroke se nena "aja" :naughty:

...eh cepec, nisn takoj šteko... :headbang:

...Vanga je 13 krat gor splejzo :whistle: :whistle: na gospo varaderovo :worship: :worship: :worship: :worship: in sedaj je utrujen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naju,hvala lepa vsem za lepe želje.

Prevozila sma 1383 km, na tej poti sma dala skozi 21 gorskih prelazov.

Vreme je bilo presenetljivo milostno in ni bilo treba sušit cot, nardila sma čez 200 fotk.

Glede na to, da sma bila prvič v Dolomitih, sma se v njih zaljubila in sklenila, da se še vrnema.

Ajala sma v Colfusco, za 25€ na noč z zajterkom, z vsem sma bila zelo zadovoljna.

Lep pozdrav vsem in še enkrat hvala lepa!

P.S.,

Sicer se pa itak jutri vidimo pri ML.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naju,hvala lepa vsem za lepe želje.

Prevozila sma 1383 km, na tej poti sma dala skozi 21 gorskih prelazov.

Vreme je bilo presenetljivo milostno in ni bilo treba sušit cot, nardila sma čez 200 fotk.

Glede na to, da sma bila prvič v Dolomitih, sma se v njih zaljubila in sklenila, da se še vrnema.

Ajala sma v Colfusco, za 25€ na noč z zajterkom, z vsem sma bila zelo zadovoljna.

Lep pozdrav vsem in še enkrat hvala lepa!

P.S.,

Sicer se pa itak jutri vidimo pri ML.

Dobrodošla nazaj :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj šele meni :nono: :headbang: :wacko: :blush:

Ti boš avgusta lahko vsaj vozek tišal okoli, kolko pa meni trenutno kaže bom pešhondo kurblal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš avgusta lahko vsaj vozek tišal okoli, kolko pa meni trenutno kaže bom pešhondo kurblal.

...čakaš na novega Z 1000, pa ga dobiš šele oktobra? :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čakaš na novega Z 1000, pa ga dobiš šele oktobra? :hmm: :whistle:

Nope, bom menjal znamko...grem na Yamaho & bom počakal na 08 letnik. Ker če bo 08 letnik črne barve se pojem če prej kupim 07 letnik v modri barvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš avgusta lahko vsaj vozek tišal okoli, kolko pa meni trenutno kaže bom pešhondo kurblal.

Jep :grim ..pa še ful kondicije bom mel :whistle:

Kaj motor pa si že prodal? :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep :grim ..pa še ful kondicije bom mel :whistle:

Kaj motor pa si že prodal? :P

Trenutno kaže zelo dobro,da ga takoj ko pridem iz morja predam novemu lastniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno kaže zelo dobro,da ga takoj ko pridem iz morja predam novemu lastniku.

Super :worship: :OK: ...upam samo, da ne boš imel tako"srečo" kot jaz :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, ki te ste vsi? :eek: Kaj je kerega zašlagiralo, alj kaj?Al, vsi v bazenah s pirom v roki,al kak zaj to?

Lep pozdrav vsem! :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, ki te ste vsi? :eek: Kaj je kerega zašlagiralo, alj kaj?Al, vsi v bazenah s pirom v roki,al kak zaj to?

Lep pozdrav vsem! :winkiss: :winkiss:

Midva sva se danes vrnila iz potepanja. V soboto dopoldne sva z Vukom 76 in njegovo klapo nameravala na Glossglockner.

V četrtek se je Vuk včlanil v gasilsko društvo Gerečja Vas, včeraj pa je v Brunšviku imel že prvo tekmovanje. :D

Tako je potepanje na Glossglockner propadlo. Zato sva spremenila plan in se v soboto podala do Pule. Vročina, vročina, da te kap, morje je toplo kot voda v toplicah, pir imajo mrzel, arena še stoji, na Brione vozijo potnike iz Fažane non stop in sardele so še vedno istega in dobrega okusa. :naughty: :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva se danes vrnila iz potepanja. V soboto dopoldne sva z Vukom 76 in njegovo klapo nameravala na Glossglockner.

V četrtek se je Vuk včlanil v gasilsko društvo Gerečja Vas, včeraj pa je v Brunšviku imel že prvo tekmovanje. :D

Tako je potepanje na Glossglockner propadlo. Zato sva spremenila plan in se v soboto podala do Pule. Vročina, vročina, da te kap, morje je toplo kot voda v toplicah, pir imajo mrzel, arena še stoji, na Brione vozijo potnike iz Fažane non stop in sardele so še vedno istega in dobrega okusa. :naughty: :yea1:

A zato te ni bilo v Konjišču? Sem gledal, če bi te kje videl med hordo Keltov, pa te ni bilo nikjer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva se danes vrnila iz potepanja. V soboto dopoldne sva z Vukom 76 in njegovo klapo nameravala na Glossglockner.

V četrtek se je Vuk včlanil v gasilsko društvo Gerečja Vas, včeraj pa je v Brunšviku imel že prvo tekmovanje. :D

Tako je potepanje na Glossglockner propadlo. Zato sva spremenila plan in se v soboto podala do Pule. Vročina, vročina, da te kap, morje je toplo kot voda v toplicah, pir imajo mrzel, arena še stoji, na Brione vozijo potnike iz Fažane non stop in sardele so še vedno istega in dobrega okusa. :naughty: :yea1:

Jaz sem treniral samo gašenje žeje,ostalo so drugi opravili...gre se pa za PGD Razvanje. A drgač si kaj gledal vreme za Hermagor, Heiliegenblut & Zell

Mi smo se danes malo potepali po jodlariji, smo šli pogledat Maltatal & Nockalmstrasse. Seveda sem spet pozabil na Šokca,da ga pokličem,če gre zraven.

@Vanga - smo pa včeraj srečali tvojega dvojnika pri spustu iz Weinebene;malo se je tip verjetno čudil zakaj mu tako mahamo :whistle: Drgač pa štejemo dneve do dopusta :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!