Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ko gledam te fotke se mi kar sline cedijo.Žena mi je že dala gor slinček.Ko pridemo z dopusta, se bomo morali pelat to pogledat.

Ali pred dopustom? :whistle:

Po dopustih, se lahko pridružim tudi jaz :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dopustih, se lahko pridružim tudi jaz :grim

Veš da! :nono: Doma bit, pa familijo cartat. Vozu se boš na stara leta, tako kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da! :nono: Doma bit, pa familijo cartat. Vozu se boš na stara leta, tako kot jaz.

ZAKAJ SI V SOBOTO TAKO HITRO POBEGNIL ALI SI ŠEL K KATERI V BUNGALOV :unsure: :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ SI V SOBOTO TAKO HITRO POBEGNIL ALI SI ŠEL K KATERI V BUNGALOV :unsure: :rolleyes: :naughty:

:wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :blush:

kaj zdaj to pomeni, da si se zaljubil, ja krasno ni kaj, samo tako hitro pa res ni bilo treba pobegniti, da te še objeti nisem uspela...... :wacko: :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz jo bom slej ko prej, naskočil z druge strani (iz Innerkremsa). Par ovinkov je bomba..... :naughty: :whistle: Panorama pa......travniki, travniki, travniki, kravce, kravce.....pa ogromno rdečega cvetočega rododendrona.....

Kira *ica* bo te tebi dala v Avstriji, da jo boš naskočil z druge strani? :whistle:

:hmm: In ti boš sedaj rekel, da se spoznaš v cvetlice in, da ločiš travniške marjetice od cvetočega rododendrona?

100 posto ti je žena povedala, da je to rododendron. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ SI V SOBOTO TAKO HITRO POBEGNIL ALI SI ŠEL K KATERI V BUNGALOV :unsure: :rolleyes: :naughty:

Zato, ker se je usral v hlače, ker so ga neki pubeci želeli narejzati. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam te fotke se mi kar sline cedijo.Žena mi je že dala gor slinček.

Ali pred dopustom? :whistle:

Kaj je reko, da mu je žena dal gor slinček. Ne laži. Tebi ga do danes še mama ni dol vzela. :whistle: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To greste sami pusiyi, ali lahko gre zraven še kdo od odraslih? :smoke:

Ja pa seveda lahko grete pusiyi zraven odraslih, ni problema. :friend1:

Kaj je reko, da mu je žena dal gor slinček. Ne laži. Tebi ga do danes še mama ni dol vzela. :whistle: :chase:

:lol1: :chase: :fight1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker se je usral v hlače, ker so ga neki pubeci želeli narejzati. :D

a to pa ni res, da bi našega Lobota kdo hotel narezati.......... :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker se je usral v hlače, ker so ga neki pubeci želeli narejzati. :D

To bo ja. Ti si edini prav ugotovil. A veš kaki mrgani so bli doli in kak so jezno gledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo ja. Ti si edini prav ugotovil. A veš kaki mrgani so bli doli in kak so jezno gledali.

ti si en bučko. :winkiss: ........... kaj ti bodo naredili............, mene so pustili čisto pri miru, pa še posteljo so mi uredili, veš kaj bi bilo, da bi se morala iz hotela z 5 zvezdicami čez noč preleviti v šotor........ :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sine, ti si z dopustom za letos fajrund. :grim

:angry: :nono:

Šele začel sem z 36-dnevnim dopustom :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam te fotke se mi kar sline cedijo.Žena mi je že dala gor slinček.Ko pridemo z dopusta, se bomo morali pelat to pogledat.

Ali pred dopustom? :whistle:

Načeloma raje po dopustu;takrat bom vedel kolko gume bo ostalo po Korčuli. Seveda pa mora bit še moped pri bajti. Kot sopotnik bi se verjetno slabo obnesel. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kira *ica* bo te tebi dala v Avstriji, da jo boš naskočil z druge strani? :whistle:

:hmm: In ti boš sedaj rekel, da se spoznaš v cvetlice in, da ločiš travniške marjetice od cvetočega rododendrona?

100 posto ti je žena povedala, da je to rododendron. :P

Misli si....... :whistle: (sploh ne veš, da se v velikem truplu skriva nežna poetska duša) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli si....... :whistle: (sploh ne veš, da se v velikem truplu skriva nežna poetska duša) :naughty:

Imaš prav. Tudi Ivan Minatti in Lovro Kuhar sta v svojem velikem truplu ustvarjala različna nežna dela. :yes:

Moje truplo bolj liči na Cankarjevo. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. Tudi Ivan Minatti in Lovro Kuhar sta v svojem velikem truplu ustvarjala različna nežna dela. :yes:

Moje truplo bolj liči na Cankarjevo. :D

:lol1: Tvoje truplo mi liči na Prešerna, upam samo da neboš tak končal kot je on, glede na alko ki se mu vdajaš.

Hvala bogu, da imaš ob sebi tako fajn žensko, drugače bi itak že bil adijo. :whistle: :whistle:

Lumpa :worship: ,ma zraven tebe itak benificirano dobo. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si en bučko. :winkiss: ........... kaj ti bodo naredili............, mene so pustili čisto pri miru, pa še posteljo so mi uredili, veš kaj bi bilo, da bi se morala iz hotela z 5 zvezdicami čez noč preleviti v šotor........ :headbang: :headbang:

Se bom drugič tebe za kiklo držal, da me boš branila pred nasilneži in pohotnicami. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom drugič tebe za kiklo držal, da me boš branila pred nasilneži in pohotnicami. :winkiss:

ej Lobo ni panike, tudi, če grdo gledajo so vsaj zame čisto fajn fantje, samo nisem imela toliko časa, da bi tebe pozdravila, kje pa da bi ti še koga predstavila..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Tvoje truplo mi liči na Prešerna, upam samo da neboš tak končal kot je on, glede na alko ki se mu vdajaš.

Hvala bogu, da imaš ob sebi tako fajn žensko, drugače bi itak že bil adijo. :whistle: :whistle:

Lumpa :worship: ,ma zraven tebe itak benificirano dobo. :winkiss:

Ko te dobim v roke bo tvoje truplo ličilo na kepo kvašenega testa. Slinček si kar pusti na sebi, da si boš imel kam brisati solze, ko boš prosil milosti, drugače boš adijo ti. :P :D :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Tvoje truplo mi liči na Prešerna, upam samo da neboš tak končal kot je on, glede na alko ki se mu vdajaš.

Hvala bogu, da imaš ob sebi tako fajn žensko, drugače bi itak že bil adijo. :whistle: :whistle:

Lumpa :worship: ,ma zraven tebe itak benificirano dobo. :winkiss:

:OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!