Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Vsem lepa hvala za vse dobre želje.

Dita je super :kva2: , Pupa tudi že okreva in vas vse prav lepo pozdravlja, jaz pa vas vabim, da si danes zvečer vzamete trenutek časa, se prikotalite k ML (jaz se bom :grim ) in da zalijemo našo novo članico :blush:

Vse najlepše mladi družinici želi družina XR800..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je za Dito :yea1: .)

Kaj pa kosilo zame? :closedeyes: :winkiss:

post-9142-1183466774.gif

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto popoldan se lahko kaj do mene pripeljete

z glavne ceste še 100 m asfalta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB krožek se je povečal še za enga člana oz. članico. Pupa & Blue čestitke :OK: Ostale podrobnosti pa bosta sama napisala.

Čestitke!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj slik iz aprilskega Marofa. Če bo delovalo?

Novi Marof

29.04.2007

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj slik iz aprilskega Marofa. Če bo delovalo?

Deluje že, deluje. Samo en kurc se vid. Megla čez celi ekran. Vse belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deluje že, deluje. Samo en kurc se vid. Megla čez celi ekran. Vse belo.

:? Ne vem zakaj ne gre prilepiti bližnjice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da smo se nekaj pogovarjali da bi šli na Marof spet, se lahko 15-07-2007 pridružimo Dolenjcem na Mobikrogu ( zakupljena proga ) ... ker je za naj mi javi da se jaz zmenim dalje in najavim...celodnevni zakup in finančna soudeležba itaq da se razume kot samoumevno...

podrobnosti na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da smo se nekaj pogovarjali da bi šli na Marof spet, se lahko 15-07-2007 pridružimo Dolenjcem na Mobikrogu ( zakupljena proga ) ... ker je za naj mi javi da se jaz zmenim dalje in najavim...celodnevni zakup in finančna soudeležba itaq da se razume kot samoumevno...

podrobnosti na PM

Žal ta dan odpotujem pličkat na morje. Drugače pa bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ta dan odpotujem pličkat na morje. Drugače pa bi.

uuu škoda..pa ravno na tebe sem računal da se boma malo lovila spet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da smo se nekaj pogovarjali da bi šli na Marof spet, se lahko 15-07-2007 pridružimo Dolenjcem na Mobikrogu ( zakupljena proga ) ... ker je za naj mi javi da se jaz zmenim dalje in najavim...celodnevni zakup in finančna soudeležba itaq da se razume kot samoumevno...

podrobnosti na PM

Škoda, da je ravno na ta datum, ker imam rojstni dan in zaradi družinskih obveznosti ne bom mogel it :unsure:

Kaj štajerci greste kaj danes in jutri pogledat rally? Jaz bom jutri celo dopoldne nekje na trasi HP Gačnik, tako da mi lahko kdo pride delat družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da je ravno na ta datum, ker imam rojstni dan in zaradi družinskih obveznosti ne bom mogel it :unsure:

Kaj štajerci greste kaj danes in jutri pogledat rally? Jaz bom jutri celo dopoldne nekje na trasi HP Gačnik, tako da mi lahko kdo pride delat družbo.

HEJ HEJ .. daj pivo na hladno...jaz pridem definitivno na Rally ... Gačnik sploh, ker je nam Jakobčanom blizu :whistle:

čaki...ki so ostali is Slovenskih Goric :hmm: ajmo...reči kje pa kdaj..pa ni dost časa več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ HEJ .. daj pivo na hladno...jaz pridem definitivno na Rally ... Gačnik sploh, ker je nam Jakobčanom blizu :whistle:

čaki...ki so ostali is Slovenskih Goric :hmm: ajmo...reči kje pa kdaj..pa ni dost časa več...

A z jakoba si? Te pa maš res blizu do Gačnika. Kje točno bom pa ti danes ne morem povedat, ker bom jareninskim gasilcem pomagal pri zapori cest, zato še ne vem za kateri del HP-ja me bojo zadolžili. Bom se probal zagrebst za nekaj čimbolj atraktivnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus, Marprožani!

Samo tolko, da se javim (od doma :grim ), ker bom v naslednjih tednih moral poštimat najprej sebe. Zelenko pa :cry: ...

Se čujemo.

T-boy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus, Marprožani!

Samo tolko, da se javim (od doma :grim ), ker bom v naslednjih tednih moral poštimat najprej sebe. Zelenko pa :cry: ...

Se čujemo.

T-boy

:( :? Ti si ok??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus, Marprožani!

Samo tolko, da se javim (od doma :grim ), ker bom v naslednjih tednih moral poštimat najprej sebe. Zelenko pa :cry: ...

Se čujemo.

T-boy

No ja zelnko se bo že poštimal, ti pa glavno da si vredi.... pa da te ne boli preveč... ampak saj bo že... pleh bomo že porihtali, četudi je ave triumphator :)

lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker uradno ni bilo še nikjer objavljeno ( pa tudi stvar ni taka, da bi jo veselo okoli razlagal) :

T- Boyev Triumph je totalka, on ima sicer par kosti polomljenih, ampak glede na to, da se mi je danes pregovarjal, kar se tiče izbire barve naslednjega motorja (rečte kaj hočete, kawasaki green Triumphu ne paše), mu gre že na bolje.....

Je pa rekel, da pazite, kaj delate, ker nas bo imel na okah .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker uradno ni bilo še nikjer objavljeno ( pa tudi stvar ni taka, da bi jo veselo okoli razlagal) :

T- Boyev Triumph je totalka, on ima sicer par kosti polomljenih, ampak glede na to, da se mi je danes pregovarjal, kar se tiče izbire barve naslednjega motorja (rečte kaj hočete, kawasaki green Triumphu ne paše), mu gre že na bolje.....

Je pa rekel, da pazite, kaj delate, ker nas bo imel na okah .......

Sva se s T boyem pravkar slišala po telefonu. Z Lumpo sva bila zelo šokirana ko sva prebrala obvestilo o T Boyevi nesreči.

Lahko bi pa vseeno kdo od vas, ki ste vedeli za nezgodo posredoval kakšno sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi pa vseeno kdo od vas, ki ste vedeli za nezgodo posredoval kakšno sporočilo.

Ja, kurc, jaz sem za nezgodo izvedel v petek, na relaciji Budimpešta-MB, natančneje na bencinski črpalki na Ptuju.

Sicer pa je tudi tisti, ki mi je to povedal, to omenil šele kot novico št. 8.

Jebat ga, nismo vsi taki, da bi takoj, ko zvemo za kako nezgodo, leteli na forum in to objavili.

Boštjan pa tudi ve, da ga mamo radi in smo žalostni zaradi njegove nesreče tudi, če o tem ne pišemo na veliko po forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap kurčevi vikend je za nami...tut jaz bom za nekaj časa nemobilen kar se dvokolesnika tiče :unsure: sicer nisem jaz sedel na moji lepotici ko je zarezala v beton, pa vendar mi je hudo ko jo morem tako gledat

p.s. babo še posodim, mopeda pa nikol več :headbang:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kurc, jaz sem za nezgodo izvedel v petek, na relaciji Budimpešta-MB, natančneje na bencinski črpalki na Ptuju.

Sicer pa je tudi tisti, ki mi je to povedal, to omenil šele kot novico št. 8.

Jebat ga, nismo vsi taki, da bi takoj, ko zvemo za kako nezgodo, leteli na forum in to objavili.

Boštjan pa tudi ve, da ga mamo radi in smo žalostni zaradi njegove nesreče tudi, če o tem ne pišemo na veliko po forumu.

In dobro, da nismo vsi taki.

Ponesrečil se je nekdo od naših bližnjih članov, zato ni šlo kar tako za neko nezgodo. Se pa strinajm s teboj, da ni potrebe o nobeni nesreči veliko pisati na forumu.

Boštjan ve ja. Sploh sedaj ko je prebral, da je bil omenjen na 8. novici dnevnega reda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!