Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Tudi mi doma smo še kar pretreseni po tem kar zgodilo, res lahko samo rečem hvala bogu, da je tak kak je.

Ker pa vem, da je T-Boy motorist z dušo in srcem, bo hitro nazaj.Vsi ti želimo čimprejšnje okrevanje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponesrečil se je nekdo od naših bližnjih članov,

:blink: :eek:

Lahko kaj napišeš na pm?

LP, El barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap kurčevi vikend je za nami...tut jaz bom za nekaj časa nemobilen kar se dvokolesnika tiče :unsure: sicer nisem jaz sedel na moji lepotici ko je zarezala v beton, pa vendar mi je hudo ko jo morem tako gledat

p.s. babo še posodim, mopeda pa nikol več :headbang:

Ne igraj se z ognjem. Boljše, da še naprej posojaš moped, ker tega boš v takšnem ali drugačnem stanju vedno dobil nazaj. Če posodiš komu svojo *babo*, pa je že vprašanje, če jo dobiš nazaj, oz, če bo želela še nazaj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kurc, jaz sem za nezgodo izvedel v petek, na relaciji Budimpešta-MB, natančneje na bencinski črpalki na Ptuju.

Sicer pa je tudi tisti, ki mi je to povedal, to omenil šele kot novico št. 8.

Jebat ga, nismo vsi taki, da bi takoj, ko zvemo za kako nezgodo, leteli na forum in to objavili.

Boštjan pa tudi ve, da ga mamo radi in smo žalostni zaradi njegove nesreče tudi, če o tem ne pišemo na veliko po forumu.

Hja, sem mislil, da vas vsaj nekaj to ve, in da bo slo ustno dalje. Na MS pa nimam namena objavljat takih novic... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video Nockalm Tour...

Upam da bo šlo

Andi.

Vau, svetovni video, zelo pohvalno, izbira glasbe mi je zelo všeč.Cesta pa itak svetovna, moram it enkrat .

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu to pa je naporen mesec za BlueSpeed-a :whistle:

VSE NAJBOLJŠE !!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo, pupika :grim . Kako kaj ti & kako kaj dete??

jaz počasi okrevam, sicer pa imam ogromno pomoč Petra, zato mi gre še boljše. Mala je pa tudi full pridna, več ali manj je in spi.... nekaj malega pa tudi pojoka, da ne pozabimo, da jo imamo. V glavnem super smo vsi!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala je pa tudi full pridna, več ali manj je in spi.... nekaj malega pa tudi pojoka.

Celi foter. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo z zamudo :blush: , pa vseeno.....

Najlepša hvala za vse dobre želje, pili pa ste že itaq na moj račun :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo z zamudo :blush: , pa vseeno.....

Najlepša hvala za vse dobre želje, pili pa ste že itaq na moj račun :naughty: :whistle:

He,he...nena se vun vleči...tisto je blo za Dito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, in prišel je čas da tudi jaz z familijo grem malo na Jadran.

Še malo in odrinemo proti Korčuli,pridemo nekje konec meseca.Lep pozdrav vsem! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, in prišel je čas da tudi jaz z familijo grem malo na Jadran.

Še malo in odrinemo proti Korčuli,pridemo nekje konec meseca.Lep pozdrav vsem! :winkiss:

Važič :yawn: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, in prišel je čas da tudi jaz z familijo grem malo na Jadran.

Še malo in odrinemo proti Korčuli,pridemo nekje konec meseca.Lep pozdrav vsem! :winkiss:

Čez nekaj ur pridemo za vami. Za nami pa še Vuk. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!