Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Kak te ne. Če sem pa prejšnji mesec končal vaje, plesne šole Pingi. :D

Seos Šokac !

Ma ti si CAR!Upam,da te bomo na naslednjem srečanju Keltov občudovali ob štangi. :OK:

P.s.

Hvala za pozdrave.

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: po tolkih urah na nogah(trajekt štarta iz Korčule ob 4.30) sem bil bolj malo pozoren na obcestno dogajanje

če bi imel kak bolj pameten motor, bi ves ta čas preživel NA MOTORJU in ne na nogah :evilgrin: :alien1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: po tolkih urah na nogah(trajekt štarta iz Korčule ob 4.30) sem bil bolj malo pozoren na obcestno dogajanje

Pozdravljen!

Daj mi zaupaj kolko stane trajekt na Korčulo-oseba+motor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Daj mi zaupaj kolko stane trajekt na Korčulo-oseba+motor :worship:

Katera relacija?? Iz Orebiča ali iz Drvenika?? Drvenik - Korčula je mislim da 95 kun, Orebič - Korčula pa 29 kun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi imel kak bolj pameten motor, bi ves ta čas preživel NA MOTORJU in ne na nogah :evilgrin: :alien1: :whistle:

He,he...na trajektu na žalost nisem smel sedet na motorju;sem moral bit zgoraj v kabini ;). Sicer pa bo zdaj Kawasaki šel od bajte,pride pa Yamaha in mogoče bo to bolj pameten motor zate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he...na trajektu na žalost nisem smel sedet na motorju;sem moral bit zgoraj v kabini ;). Sicer pa bo zdaj Kawasaki šel od bajte,pride pa Yamaha in mogoče bo to bolj pameten motor zate ;)

Yamaha je pogojno sprejemljiva samo zato, ker sem včasih na njej rit tiščala (pa kolena uničevala :whistle: ), sicer pa je zame edini sprejemljiv motor Honda :worship: :naughty:

p.s.: nisam ti ja budala... na trajektu lahko sediš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se še jaz javim, včerj zvečer prispel iz Korčule, na žalost ne po Jadr. magistrali saj je pihalo kot pri norcih in sem se pri Splitu odločil,da raje grem čez notranjost.

Vuk, lepo da si nazaj.Sam vem kako je to če doli piha, motor sem lovil po celi cesti sem ter tja.

Yamaha je pogojno sprejemljiva samo zato, ker sem včasih na njej rit tiščala (pa kolena uničevala :whistle: ), sicer pa je zame edini sprejemljiv motor Honda :worship: :naughty:

p.s.: nisam ti ja budala... na trajektu lahko sediš :winkiss:

Pupa,kaj piješ?Honda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je pogojno sprejemljiva samo zato, ker sem včasih na njej rit tiščala (pa kolena uničevala :whistle: ), sicer pa je zame edini sprejemljiv motor Honda :worship: :naughty:

...

Ma Japončeki so itak vsi isti. Ko da jih je Tobi naštancal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk, lepo da si nazaj.Sam vem kako je to če doli piha, motor sem lovil po celi cesti sem ter tja.

Pupa,kaj piješ?Honda :worship:

tu maš tvojo hondo...

post-13350-1186477555_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Šokac !

Ma ti si CAR!Upam,da te bomo na naslednjem srečanju Keltov občudovali ob štangi. :OK:

P.s.

Hvala za pozdrave.

Hojla!

Vsekakor. Do takrat se bom še bolj izpopolnil. :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Pusiyi se že spet grupirajo. :whistle:

Napiše se Pussyji :evilgrin: :evilgrin:

Sicer pa dam tokrat Pupi prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa bo zdaj Kawasaki šel od bajte,pride pa Yamaha

VUK, pa ne da bos nehal voziti motor in se bos zacel z glasbo ukvarjati???

ne bom ti preprecil dejanja, ce ze hoces yamaho, potem naj bo tale....

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VUK, pa ne da bos nehal voziti motor in se bos zacel z glasbo ukvarjati???

ne bom ti preprecil dejanja, ce ze hoces yamaho, potem naj bo tale....

:lol1: :lol1:

He,he...saj bi mel najraje spet Kwaka :grim ,pa trenutno nimajo kaj preveč zanimivega zame;no mogoče bo pa kaj čez zimo prišlo pametnega. Sem pa že doma imel 'vojno' okoli izbire motorja, en kompromis je pa na srečo le uspel. Le še barve mora biti prave :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le še barve mora biti prave :whistle:

tu ni kaj zbirat, le črna je prawa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu ni kaj zbirat, le črna je prawa :krneki:

Točno tako

@Provokator - če mi že priporočaš kakšno zanimivo Yamaho,potem naj bo kaj takšnega , seveda v ta pravi, črni, barvi.

Na tole zadevo bom znal vsaj kaj malega zašpilat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako

@Provokator - če mi že priporočaš kakšno zanimivo Yamaho,potem naj bo kaj takšnega , seveda v ta pravi, črni, barvi.

Na tole zadevo bom znal vsaj kaj malega zašpilat :naughty:

Saj na tole bi tudi znaj kaj zašpilat. Še moj tamali zna. :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj na tole bi tudi znaj kaj zašpilat. Še moj tamali zna. :P :whistle:

Uf, dobro si se spomnil;to bi mel še pa raje...postavim kar v garažo namesto mopeda in začnem 'muzicirat' :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, dobro si se spomnil;to bi mel še pa raje...postavim kar v garažo namesto mopeda in začnem 'muzicirat' :lol1:

Pa še na kolena lahko greš... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he...saj bi mel najraje spet Kwaka :grim ,pa trenutno nimajo kaj preveč zanimivega zame;no mogoče bo pa kaj čez zimo prišlo pametnega. Sem pa že doma imel 'vojno' okoli izbire motorja, en kompromis je pa na srečo le uspel. Le še barve mora biti prave :whistle:

Stvar je samo v tem, da so ti *dečki fauš*, ker si boš kupil Yamaho. Dobro uglašeno glasbilo gre vkup z dobro uglašenim mopekom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je samo v tem, da so ti *dečki fauš*, ker si boš kupil Yamaho. Dobro uglašeno glasbilo gre vkup z dobro uglašenim mopekom. :whistle:

Ti samo hvali tvojo rajnglo, pa idi nazaj plesat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz morn tu nekaj rečt...morn enostavno no.... zaradi neprijetnih okoliščin sem prisiljen voziti Yamaho...naj povdarim PRISILJEN...pa vam morem rečt, da niti Hyosung ni tak samosvoj moped...hudič ferdamani ko mu ni, neče niti slišat o tem da bi lepo delal...prokleta rajngla ferdamana...

tut jaz sem se odločil da pride Kawa k bajti nazaj, It's going to be a Ninja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!