Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Moj nesojeni kupec je pogruntal,da ne bo zbral dovolj denarja, tako, da sem še vedno na Kawi :grim , dokler je ne prodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nesojeni kupec je pogruntal,da ne bo zbral dovolj denarja, tako, da sem še vedno na Kawi :grim , dokler je ne prodam.

Izvoli.

coffee.jpg

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Hvala, ampak pijem bolj belo Kawo ;)

Kak te? Nazadnje je twoja Kawa zgledla še čisto črna. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te? Nazadnje je twoja Kawa zgledla še čisto črna. :evilgrin:

Ja nazadnje, ne pozabi,da je bla zdaj na morju, vidla dosti sonca, se naužila malo morske vode ;) in je vdarlo kontra barvo ven. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nesojeni kupec je pogruntal,da ne bo zbral dovolj denarja, tako, da sem še vedno na Kawi :grim , dokler je ne prodam.

Vsaka stvar je za nekaj dobra. Mogoče bo pa naslednje modelno leto na voljo čisto črna... :naughty:

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo mutni tipi, (mestnega podzemlja, številnih Interpolovih kartotek, čelavih glav, intelektualno postriženih bradic, naočnikov, ki še bolj povdarijo strah vzbujajoče oči, na zadnjem zicu pa v črno usnje odeto deklino, ponavadi brez spodnjih gat), si želijo črnih motorjev in Akrapovičevih izpuhov.. :whistle: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Šokac :friend1: Fsi te nekaj napadajo, te bom jaz branil :grim , še en yamaha borec :fight1:

Čuj sine, res ne vem kaj se toliko spravljajo na mene. Bova en torek pri ML, morala narediti red. To jih bo zabavno gledati, ko bodo vsi s svojimi rajnglami hiteli vsak na svojo stran. Če jim ne bova kos, bova pa Pupo poslala red delat. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz morn tu nekaj rečt...morn enostavno no.... zaradi neprijetnih okoliščin sem prisiljen voziti Yamaho...

Ti glej, da ne boš prisiljen v kotu stat pri ML. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj sine, res ne vem kaj se toliko spravljajo na mene. Bova en torek pri ML, morala narediti red. To jih bo zabavno gledati, ko bodo vsi s svojimi rajnglami hiteli vsak na svojo stran. Če jim ne bova kos, bova pa Pupo poslala red delat. :D

Tako se govori :evilgrin: ....AUFBIX B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz morn tu nekaj rečt...morn enostavno no.... zaradi neprijetnih okoliščin sem prisiljen voziti Yamaho...naj povdarim PRISILJEN...pa vam morem rečt, da niti Hyosung ni tak samosvoj moped...hudič ferdamani ko mu ni, neče niti slišat o tem da bi lepo delal...prokleta rajngla ferdamana...

tut jaz sem se odločil da pride Kawa k bajti nazaj, It's going to be a Ninja :worship:

:OK: .... aja drugač pa če smeva prideva z Brodarjem nasledni tedn malo pogledat, sva že bla ta tedn tam pa ni blo nobenih motorjev veni pa sma misla da vas ni....drugač pa bi še rada čula malo vas starejše kake izkušnje mate z motori pa tak malo, ker sma tu bolj al manj sama na tem koncu, ne poznama nekih motoristov.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: .... aja drugač pa če smeva prideva z Brodarjem nasledni tedn malo pogledat, sva že bla ta tedn tam pa ni blo nobenih motorjev veni pa sma misla da vas ni....drugač pa bi še rada čula malo vas starejše kake izkušnje mate z motori pa tak malo, ker sma tu bolj al manj sama na tem koncu, ne poznama nekih motoristov.... :D

Vi2 samo pridita...več nas je boljše je :grim ; drgač če ni motorjev zunaj, ne pomeni, d anas ni, vi2 samo vprašajta za motoriste, tudi kelnarce točno vedo kdo smo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poskudimo.

Dobro jutro Mariborčani in okoličani :beer1:

...bes džaur še krik iz valov, potem pa vse tiho je bilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poskudimo.

Dobro jutro Mariborčani in okoličani :beer1:

Kako to, da ne moreš ob taki lopovski uri spat?

Dobro jutro tudi tebi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan vsem skupaj! :winkiss:

Vuk76, vse najbojše za rojstni dan.Veliko varnih km ti želimo, trio Varadero.

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan vsem skupaj! :winkiss:

Vuk76, vse najbojše za rojstni dan.Veliko varnih km ti želimo, trio Varadero.

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Željam, čestitkam in pozdravom se pridružuje tudi trio Dita,Pupa in moja malenkost :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk76! Vse najboljše za rojstni dan! Pa da boš čim prej našel kupca za Z-ja in nabavil novo zverco :naughty: :beer2:

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem & hvala za lepe želje. V torek sem pri ML, upam,da kateri izmed vas tudi, pa da malo nazdravimo. :beer2:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!