Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Lep pozdrav vsem & hvala za lepe želje. V torek sem pri ML, upam,da kateri izmed vas tudi, pa da malo nazdravimo. :beer2:

Žal me v torek ne bo :blush: ...mam spet nočno...ono pravo v službi :grim , ne ono doma :grrr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk76, vse naj naj za rojstni dan! Pa veliko lepih trenutkov na mopiju! :beer2: :beer2: :beer2:

Enako tudi jaz! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čisti "gušter" tule, :blush: ... pa med vrsticami, ki jih pišete Mariborčani, kjer živim tudi sama vidim, da Vuk praznuje rojstni dan, ... pa si drznem, čeprav nikogar ne poznam in nihče ne pozna mene, tudi jaz zaželeti vse najboljše.

Leto dni več je vedno dober vzrok za prijazen nasmeh, kajne?

Torej, Vuk ... veliko lepega in dobrega, pa predvsem srečno na dveh kolesih!

Mutika

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj naj!! Pa držim pesti za črnega Z lepotca.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čisti "gušter" tule, :blush: ... pa med vrsticami, ki jih pišete Mariborčani, kjer živim tudi sama vidim, da Vuk praznuje rojstni dan, ... pa si drznem, čeprav nikogar ne poznam in nihče ne pozna mene, tudi jaz zaželeti vse najboljše.

Leto dni več je vedno dober vzrok za prijazen nasmeh, kajne?

Torej, Vuk ... veliko lepega in dobrega, pa predvsem srečno na dveh kolesih!

Mutika

:yea1:

Dobrodošla Mutika,nas boš že zpoznala, le pogumno!V torek pridi K Mladi Lipi, enkrat po 20.00 uri, seveda če ti bo čas dopuščal.

Lep pozdrav :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla Mutika,nas boš že zpoznala, le pogumno!V torek pridi K Mladi Lipi, enkrat po 20.00 uri, seveda če ti bo čas dopuščal.

Lep pozdrav :winkiss:

Kaj se rineš v moj kurnik! :angry: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se rineš v moj kurnik! :angry: :fight1:

Res ne vem, kaj se ti toliko petljajo v tvoje zadeve. Že dolgo te nisem prilepil tu gor.:D

post-9142-1186985172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Halooo, a ti bi tudi rad plesal? Pokliči mojo menadžerko, če želiš nastopati kot predplesalec na mojih nastopih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooo, a ti bi tudi rad plesal? Pokliči mojo menadžerko, če želiš nastopati kot predplesalec na mojih nastopih. :whistle:

He,he...nekaj takega...seveda potrebujem inštrukcije od 'the great master of motorcycle dance'. No hotel sem se le pohvalit z novo majčko ;) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, kaj se ti toliko petljajo v tvoje zadeve. Že dolgo te nisem prilepil tu gor.:D

Ma ja, ti si še edini, ki me zastopiš in me podpiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VUK vse naj naj naj naj ... ostani tak vredi ded ko si ... :krneki:

samo pazi, naslednjo leto takega časa boš še eno leto starejši, tak da, jemlji vsak dan v polni meri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sn bil brez povezave v svet, dans pa že nazaj...

Vuk76, vse najbojše za rojstni dan.Veliko prijetnih in varnih km ti želi BremzPenzlovih 5. :wub:

""p.s" Da boš dočakal tolko, ko zgledaš.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čisti "gušter" tule, :blush: ... pa med vrsticami, ki jih pišete Mariborčani, kjer živim tudi sama vidim, da Vuk praznuje rojstni dan, ... pa si drznem, čeprav nikogar ne poznam in nihče ne pozna mene, tudi jaz zaželeti vse najboljše.

Leto dni več je vedno dober vzrok za prijazen nasmeh, kajne?

Torej, Vuk ... veliko lepega in dobrega, pa predvsem srečno na dveh kolesih!

Mutika

:yea1:

Mutika nima ti kaj bit....

KAWA farerji smo sami vredi ljudje... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr pizdi motorni kaj sem zamudila. :headbang: Butl blontni jaz - kaj pa ne hodim na motosvet. Pa včeraj vidla Vuka in bi ga lahk kr na licu mesta zali.... Ne vem, zakaj mi ga njegova draga ni hotla izdati?!?!

(S)mejte se! Pa da se kmalu kje tresnemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sn bil brez povezave v svet, dans pa že nazaj...

Vuk76, vse najbojše za rojstni dan.Veliko prijetnih in varnih km ti želi BremzPenzlovih 5. :wub:

Totih BremzPenzlovih 5, me količinsko že malo spominja na Strojanove. :whistle:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he...nekaj takega...seveda potrebujem inštrukcije od 'the great master of motorcycle dance'. No hotel sem se le pohvalit z novo majčko ;) :kva2:

Inštrukcije prejmeš brezplačno. To bo darilo za rojstni dan. :010

Majčka, pa ni v barvah Yamahe. Duška, Duška. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čisti "gušter" tule, :blush: ... pa med vrsticami, ki jih pišete Mariborčani, kjer živim tudi sama vidim, da Vuk praznuje rojstni dan, ... pa si drznem, čeprav nikogar ne poznam in nihče ne pozna mene, tudi jaz zaželeti vse najboljše.

Leto dni več je vedno dober vzrok za prijazen nasmeh, kajne?

Mutika

:hmm: En prispevek na MB Motosvet še ni nič tako groznega. Za več bi že bilo dobro premisliti.

Dokler se nisem *spečal* s totimi z Mariborskega in Ptujskega Motosveta sem bil čisto normalen človek. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr pizdi motorni kaj sem zamudila. :headbang: Butl blontni jaz - kaj pa ne hodim na motosvet. Pa včeraj vidla Vuka in bi ga lahk kr na licu mesta zali.... Ne vem, zakaj mi ga njegova draga ni hotla izdati?!?!

(S)mejte se! Pa da se kmalu kje tresnemo!

No,no... So te počitnice čisto nesocializirale. Si pozabila, da delaš v pedagoški ustanovi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštrukcije prejmeš brezplačno. To bo darilo za rojstni dan. :010

Majčka, pa ni v barvah Yamahe. Duška, Duška. :angry:

Ni mela Duška tu nič zraven...Ninja fahrer Boris je kriv. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla Mutika,nas boš že zpoznala, le pogumno!V torek pridi K Mladi Lipi, enkrat po 20.00 uri, seveda če ti bo čas dopuščal.

Lep pozdrav :winkiss:

Hvala, Vanga, prijazno povabilo. Mogoče pa se res oglasim, če bom zbrala pogum, ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Vanga, prijazno povabilo. Mogoče pa se res oglasim, če bom zbrala pogum, ... :unsure:

Zakaj pa ne bi zbrala poguma....saj ne grizemo;drgač pa vsi smo bli enkrat prvič pri ML... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totih BremzPenzlovih 5, me količinsko že malo spominja na Strojanove. :whistle:

:chase:

Za tebe bo dovolj,

da te edn okol kepe žvajzne....

Kaj prideš jutri na uniona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika nima ti kaj bit....

KAWA farerji smo sami vredi ljudje... :worship: :worship:

Se strinjam s teboj; preverjeno. Že v prejšnjem stoletju smo to ugotavljali. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi zbrala poguma....saj ne grizemo;drgač pa vsi smo bli enkrat prvič pri ML... :grim

Grizete menda res ne. Malce me čas baše.

Veselilo pa me bo spoznati vas, četudi ne ta torek, ... saj se najbrž večkrat dobite? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!