Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Bil dans gor.Sploh ni blo hladno,mi je skor od jajc kaplalo-švic! :grim :P

Meni tudi danes dopoldan,

popoldan na Mangartu pa še bolj...

Blo super, dobra fura, dobra družba (MS: BraneM, Mutika, Vanga, Anna, Lobo,+jaz; ostali: Robi) ... :worship: :worship: :worship:

Lobo pa bo itak mel zagovor drugi tedn pri Lipi, ker je sred poti ugrabil Anno :naughty: in jo (skupaj z njo)pobrisal neznano kam... :evilgrin:

slike sledijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi danes dopoldan,

popoldan na Mangartu pa še bolj...

Blo super, dobra fura, dobra družba (MS: BraneM, Mutika, Vanga, Anna, Lobo,+jaz; ostali: Robi) ... :worship: :worship: :worship:

Lobo pa bo itak mel zagovor drugi tedn pri Lipi, ker je sred poti ugrabil Anno :naughty: in jo (skupaj z njo)pobrisal neznano kam... :evilgrin:

slike sledijo...

Popravek: Brankom (ne BraneM) za Anna pa tudi nisn ziher ker jo je Lobo prehitro ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi danes dopoldan,

popoldan na Mangartu pa še bolj...

Blo super, dobra fura, dobra družba (MS: BraneM, Mutika, Vanga, Anna, Lobo,+jaz; ostali: Robi) ... :worship: :worship: :worship:

Lobo pa bo itak mel zagovor drugi tedn pri Lipi, ker je sred poti ugrabil Anno :naughty: in jo (skupaj z njo)pobrisal neznano kam... :evilgrin:

slike sledijo...

:lol1:

Ja, res je bil čudovit dan! :worship: Lepa tura:MB-Radlje-Golica-po Avstriji čez Korensko sedlo nazaj v SLO in čez mejni prehod Rateče v Italijo, čez Predel v Bovec-Most na Soči-Cerkno-Škofja Loka, kjer smo se malo okrepčali-Kranj-Kamnik-

Vransko-Celje-Slov. Konjice-Slov.Bistrica-MB

Na dnevnem števcu se je odvrtelo 542km. :evilgrin:

Vsem udeleženim pa sporočilo:bilo mi je v čast :worship:

Fotke tudi z moje strani sledijo, upam da mi rata med tednom :smoke:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Ja, res je bil čudovit dan! :worship: Lepa tura:MB-Radlje-Golica-po Avstriji čez Korensko sedlo nazaj v SLO in čez mejni prehod Rateče v Italijo, čez Predel v Bovec-Most na Soči-Cerkno-Škofja Loka, kjer smo se malo okrepčali-Kranj-Kamnik-

Vransko-Celje-Slov. Konjice-Slov.Bistrica-MB

Na dnevnem števcu se je odvrtelo 542km. :evilgrin:

Vsem udeleženim pa sporočilo:bilo mi je v čast :worship:

Fotke tudi z moje strani sledijo, upam da mi rata med tednom :smoke:

Sirotleki! Samo 542 km. Meni je doma pokazal števec 674 km. V AUT do Villacha, potem nazaj preko Ljubelja, tržič, LJ, Ribnica, Kočevje, Dvor, (odojek), NM, Trebnje, LJ, Trojane, Vojnik, (huda prometna), Frankolovo, CE, MB, Bajta.

Bilo je svetsko.

Aja BP, tisto ni Anna. Si pa blizu. Toplo, toplo, vroče, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi danes dopoldan,

popoldan na Mangartu pa še bolj...

Blo super, dobra fura, dobra družba (MS: BraneM, Mutika, Vanga, Anna, Lobo,+jaz; ostali: Robi) ... :worship: :worship: :worship:

Lobo pa bo itak mel zagovor drugi tedn pri Lipi, ker je sred poti ugrabil Anno :naughty: in jo (skupaj z njo)pobrisal neznano kam... :evilgrin:

slike sledijo...

Ja, ej, super je bilo! :yea1:

Res sem uživala, hvala vsem za prilagajanje! :worship: :worship: :worship:

Upam, da bomo kmalu spet ponovili vajo.

Lobo, čestitam, tvoja fura je bila tudi odlična, menim pa, da število km nima nobene vloge; važna je dobra družba, v dvoje, :blush: troje ali več.

BremzPenzl, a je Otrok varno prifrčal v Ankaran, z nogami naprej v ovinkih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek pri Lipi je bilo super, vsi ste pravi, ludeki.

Hvala za topel sprejem!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste fejst uživali včeraj :cry: :doze: B)

Mi pa smo se na pikniku nažirali :grim :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Jaz sem včeraj raje ostal kar na naši zemlji....Stranice-Vitanje-Velenje-Marija Reka-Litija-Bogenšperk-Trebnje-Podsreda-Kozje-Šentjur-Poljčane-Pohorska kavarna-dom.Dobrih 300 km se je nabralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste bli na včerajšnji praznični dan zelo aktivni.

Kaj pa k maši, pa na žegnanje pa nobedn ni šel? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste bli na včerajšnji praznični dan zelo aktivni.

Kaj pa k maši, pa na žegnanje pa nobedn ni šel? :blink:

Celo pot sem molil k Mariji, da ovinkov ne bo zmanjkalo... pa jih, na žalost, je! Hvala vsem prisotnim Štajercem (in seveda Štajerki), da ste me vzeli s seboj! Upam, da se najdemo še! Super so moji občutki še danes :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-13186-1187247862_thumb.jpg

Vidim da ste bli na včerajšnji praznični dan zelo aktivni.

Kaj pa k maši, pa na žegnanje pa nobedn ni šel? :blink:

Pa še dodatno slikica, ki nazorno kaže,da si bil pri maši (in obhajilu...) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Mariborčani in okoličani.

Zanima me ,če se namerava kdo iz teh naših krajev udeležiti septemberskega rallyja v Makedoniji.roor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj raje ostal kar na naši zemlji....Stranice-Vitanje-Velenje-Marija Reka-Litija-Bogenšperk-Trebnje-Podsreda-Kozje-Šentjur-Poljčane-Pohorska kavarna-dom.Dobrih 300 km se je nabralo.

super... :worship: lobo je pa itaq pussy... :whistle: jaz sem udaril eno čez S. gradec proti Uršli gori (makadam) tako, da vidim, če je moj motor za kamenje... Lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super... :worship: lobo je pa itaq pussy... :whistle: jaz sem udaril eno čez S. gradec proti Uršli gori (makadam) tako, da vidim, če je moj motor za kamenje... Lp :yea1:

In?

A je?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In?

A je?

:hmm:

Vidim, da si njegova pravnica, da ne bo prišlo do vojne na Štajerskem :whistle: je Lobo fejst dec, če je bilo malo heca pa oprosti, če sem tebe v srček. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si njegova pravnica, da ne bo prišlo do vojne na Štajerskem :whistle: je Lobo fejst dec, če je bilo malo heca pa oprosti, če sem tebe v srček. Lp

Mislim, da je vprašanje letelo na motor in makadam... :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je vprašanje letelo na motor in makadam... :P

D.

Se pardoniram :beer2: je je, samo gumo moram zamenjati... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si njegova pravnica, da ne bo prišlo do vojne na Štajerskem :whistle: je Lobo fejst dec, če je bilo malo heca pa oprosti, če sem tebe v srček. Lp

He, he, Motoristek, res je, da so mi BMW-ji všeč, vendar tako pa spet ne, da bi jih zastopala v katerikoli zadevi.

Danči ima kar prav.

Seveda me je zanimalo, če je moped preživel bližnje srečanje z vsem tistim kamenjem, bimbo! :lol:

Nič me nisi v srček trofil, brez skrbi. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Motoristek, res je, da so mi BMW-ji všeč, vendar tako pa spet ne, da bi jih zastopala v katerikoli zadevi.

Danči ima kar prav.

Seveda me je zanimalo, če je moped preživel bližnje srečanje z vsem tistim kamenjem, bimbo! :lol:

Nič me nisi v srček trofil, brez skrbi. :winkiss:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rarnokar dobil frišne novice iz bosne,

Šokac na njegovi "fazer - dance" turneji raztura... :worship: :worship:

oboževalke in oboževalci padajo v trans, cela bosna pleše... :naughty:

baje je celo zmanjkalo motorističnih čelad ...

Njegov zadnji hit z naslovom "Ya ya ya ma ma ma ha ha haaaaaa!" pa je itak prava bomba :evilgrin:

evo posnetek, kjer sta skupaj z Lumpo na generalki v hotelski sobi tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super... :worship: lobo je pa itaq pussy... :whistle: jaz sem udaril eno čez S. gradec proti Uršli gori (makadam) tako, da vidim, če je moj motor za kamenje... Lp :yea1:

Kak pa se obnaša bmfa na šodru, je ni škoda ko pa tolko košta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Mariborčani in okoličani.

Zanima me ,če se namerava kdo iz teh naših krajev udeležiti septemberskega rallyja v Makedoniji.roor

Zanimivo, sem že razmišljal o tem.

Maš kaj več informacij, pošlji na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rarnokar dobil frišne novice iz bosne,

Šokac na njegovi "fazer - dance" turneji raztura... :worship: :worship:

oboževalke in oboževalci padajo v trans, cela bosna pleše... :naughty:

baje je celo zmanjkalo motorističnih čelad ...

Njegov zadnji hit z naslovom "Ya ya ya ma ma ma ha ha haaaaaa!" pa je itak prava bomba :evilgrin:

evo posnetek, kjer sta skupaj z Lumpo na generalki v hotelski sobi tukaj

:lol1:

Kak pa se obnaša bmfa na šodru, je ni škoda ko pa tolko košta?

Kar gre :worship: samo gumo imam čisto slide :whistle: pa še zalutal sem in sem skor na Uršlo goro prišel... :lol1: drugač ga je pa škoda za šuder.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si njegova pravnica, da ne bo prišlo do vojne na Štajerskem :whistle: je Lobo fejst dec, če je bilo malo heca pa oprosti, če sem tebe v srček. Lp

Nena se ti zajebavaj z mano. Vidiš, da ti takoj ženske v krofe skočijo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!