Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Glej ga. Kaki dan se družiš s Štamperli, pa že pozdravljaš navsezgodaj. :P

Lahko noč, totiji... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ga. Kaki dan se družiš s Štamperli, pa že pozdravljaš navsezgodaj. :P

no, no tako hitro pa ne pade pod Štamprlski vpliv..... :naughty: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na vrhu Avstrijske Golice pri bifeju potekalo mednarodno tekmovanje kmečkih žena in deklet. Vse tekmovalke so predstavile svoje izdelke. Največ pozornosti obiskovalcev je pritegnila Štajerska gibanica naše Varaderove, ki je prejela 1. nagrado.

Kmečki turizem Ferk iz Golice je danes z ga.Varaderovo že podpisal petletno pogodbo za odkup njenih gibanic. Turizem Ferk, je znan po svojih specialitetah in tem, da je pred leti pri njih prenočil Elvis Presley, ki si je že od od svojega otroštva z motorjem želel naskočiti Golico. Po neuradnih virih se je takrat izvedelo, da tisti dan ni naskočil samo Golice. Proti jutro bi ga naj gospodar Ferk našel pri go. Ferkovi. :whistle:

post-9142-1188756574_thumb.jpg

post-9142-1188756600_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na vrhu Avstrijske Golice pri bifeju potekalo mednarodno tekmovanje kmečkih žena in deklet. Vse tekmovalke so predstavile svoje izdelke. Največ pozornosti obiskovalcev je pritegnila Štajerska gibanica naše Varaderove, ki je prejela 1. nagrado.

Kmečki turizem Ferk iz Golice je danes z ga.Varaderovo že podpisal petletno pogodbo za odkup njenih gibanic. Turizem Ferk, je znan po svojih specialitetah in tem, da je pred leti pri njih prenočil Elvis Presley, ki si je že od od svojega otroštva z motorjem želel naskočiti Golico. Po neuradnih virih se je takrat izvedelo, da tisti dan ni naskočil samo Golice. Proti jutro bi ga naj gospodar Ferk našel pri go. Ferkovi. :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no tako hitro pa ne pade pod Štamprlski vpliv..... :naughty: :naughty: :winkiss:

Kaj, da ne. Lobo, še vse do danes ni prišel k sebi, ko se zadnje čase naokoli vozi samo še s svojim *kurami*. Govori pa se tudi, da po Selnici ob Dravi, že ob petih zjutraj stoji ob cesti in pozdravlja vse mimo vozeče. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo in tukaj smo v objektiv ujeli še g. Ferka, ki je rekel da je celo cufridn mit tem da mu je Elvis, frau Ferk

na gantnare naslono medtem ko sta šla v keller po rot wein. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo in tukaj smo v objektiv ujeli še g. Ferka, ki je rekel da je celo cufridn mit tem da mu je Elvis, frau Ferk

na gantnare naslono medtem ko sta šla v keller po rot wein. :whistle:

Čuj, a se ni temu gospodu malo moto oprema skrčila? Verjetno jo je dal vun kuhat pomotoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, a se ni temu gospodu malo moto oprema skrčila? Verjetno jo je dal vun kuhat pomotoma.

Stari, si mi dal misliti.:o

:? :nono: nič več... :beer1: :hmm: bo potrebno shujšati.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, da ne. Lobo, še vse do danes ni prišel k sebi, ko se zadnje čase naokoli vozi samo še s svojim *kurami*. Govori pa se tudi, da po Selnici ob Dravi, že ob petih zjutraj stoji ob cesti in pozdravlja vse mimo vozeče. :whistle:

pazi kako govoriš, če imaš ti *kure* doma, sem jaz prav ponosna, da če sem že podobna kuri vsaj moje podstrešje ni takšno kot od večne *kokoši*, ki morijo po svetu....itak, pa veš, da ne maram kokoši, s petelini se kar dobro ujamem.... :naughty: :naughty:

Lobo se ta vikend ni nič z mano vozil, tako, da mislim, da se je poboljšal, vsaj prometnih prekrškov ni delal, kar mu v moji družbi to na žalost ni uspelo..... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Lobo se ta vikend ni nič z mano vozil, tako, da mislim, da se je poboljšal, vsaj prometnih prekrškov ni delal, kar mu v moji družbi to na žalost ni uspelo..... :winkiss: :winkiss:

Jaz se ne morem več poboljšat, ker sem že tak vredi, da na bolje več ne gre.

Bolj sem star, bolj sem šikan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo in tukaj smo v objektiv ujeli še g. Ferka, ki je rekel da je celo cufridn mit tem da mu je Elvis, frau Ferk

na gantnare naslono medtem ko sta šla v keller po rot wein. :whistle:

Evo in tukaj še Elvis na Golici. :whistle:

post-9142-1188847431_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi kako govoriš, če imaš ti *kure* doma, sem jaz prav ponosna, da če sem že podobna kuri vsaj moje podstrešje ni takšno kot od večne *kokoši*, ki morijo po svetu....itak, pa veš, da ne maram kokoši, s petelini se kar dobro ujamem.... :naughty:

:nono: Pri meni doma ni nobene kure. Je samo ena prav prijetna in :naughty: fletna gospa.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne morem več poboljšat, ker sem že tak vredi, da na bolje več ne gre.

Bolj sem star, bolj sem šikan.

Popolnoma vredi boš takrat, če mi boš uspel še v tem letu prinesti CD. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne morem več poboljšat, ker sem že tak vredi, da na bolje več ne gre.

Bolj sem star, bolj sem šikan.

Hja, Lobo, tako je, če si razvpit, pa hočeš-nočeš postaneš Jacobus Gallus.

:huh:

Previdno; ... če se s predivjimi kurami družiš, te lahko drago stane. Jasno, kar se prekrškov tiče; ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Lobo, tako je, če si razvpit, pa hočeš-nočeš postaneš Jacobus Gallus.

:huh:

Previdno; ... če se s predivjimi kurami družiš, te lahko drago stane. Jasno, kar se prekrškov tiče; ... :rolleyes:

Ni bojazni. Sem pogruntal sistem. Pipike naprej v izvidnico, jaz pa odzadi gledam sexi ritke. Samo kufre še moram odmontirati.

Zadnje cajte ste res tolk divje ratale, da vas komaj dohajam. :004

Šokac, dobiš CDje kakor hitro mi pustijo vsaj malo zadihati. Upam, da čim kasneje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, na pir pridem, ker si baje plačo dobo.

Slabo si slišal. Še nič dobo. Mam pa še od lani nekaj drobiža. Tolk, da ti lahko en pir častim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne morem več poboljšat, ker sem že tak vredi, da na bolje več ne gre.

Bolj sem star, bolj sem šikan.

se bova potrudila, da še kakšno skupaj ušpičiva, imej se čim lepše.... v tem deževnem dnevu.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj spet te bom moral gledat? Upam da majo dovolj pira, da bom preživel! :P

Ne bo ti potrebno. V roke dobiš pir. Oke pa ti bom dol zalepo s Hansaplastom Extreme. Kak boš potem prišu domu, me boli lulek. :whistle: :P

post-9142-1188901435.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bova potrudila, da še kakšno skupaj ušpičiva, imej se čim lepše.... v tem deževnem dnevu.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Bo treba ja. :004

S totimi pijandurami itak ni nič. Še napit se več ne znajo.

Samo bo treba vreme porihtat do vikenda. Malo luknje zadelat, da neha scat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!