Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Oke pa ti bom dol zalepo s Hansaplastom Extreme. Kak boš potem prišu domu, me boli lulek. :whistle: :P

Sirotinjo jedna, ki boš te dnar za hanzaplast dobo? Si pa dobro napisal, da te boli lulek. Čeprav bi blo boljše, če bi še "Č" vmes stisno..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo si slišal. Še nič dobo. Mam pa še od lani nekaj drobiža. Tolk, da ti lahko en pir častim.

...tolarjev ne jemljejo več... :P

(samo še Nova KBM in DBS... )

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba ja. :004

S totimi pijandurami itak ni nič. Še napit se več ne znajo.

Samo bo treba vreme porihtat do vikenda. Malo luknje zadelat, da neha scat.

saj ti verjamem, da je hudo, ...........med takšnimi čudaki......... :rolleyes: :rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tolarjev ne jemljejo več... :P

(samo še Nova KBM in DBS... )

Kako da ne? To samo malo s temperami popraviš, pa gre za med.

saj ti verjamem, da je hudo, ...........med takšnimi čudaki......... :rolleyes: :rolleyes: :winkiss:

Ti si še edina, ki me razumeš. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bojazni. Sem pogruntal sistem. Pipike naprej v izvidnico, jaz pa odzadi gledam sexi ritke. Samo kufre še moram odmontirati.

Zadnje cajte ste res tolk divje ratale, da vas komaj dohajam. :004

Šokac, dobiš CDje kakor hitro mi pustijo vsaj malo zadihati. Upam, da čim kasneje. :P

Hvala za pozdrave... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sirotinjo jedna, ki boš te dnar za hanzaplast dobo? Si pa dobro napisal, da te boli lulek. Čeprav bi blo boljše, če bi še "Č" vmes stisno..... :P

Ko je sirotinja? Sem včeraj na firmi dvignil blagajno vzajemne pomoči. :glare:

:friend1: Miško, danes ti ga pokažem in se boš lahko sam prepričal, da nanj lahko z velikimi tiskanimi črkami napišeš, Bosna in Hercegovina. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je sirotinja? Sem včeraj na firmi dvignil blagajno vzajemne pomoči. :glare:

:friend1: Miško, danes ti ga pokažem in se boš lahko sam prepričal, da nanj lahko z velikimi tiskanimi črkami napišeš, Bosna in Hercegovina. :P

Samo kaj, ko lahko on na svojega napiše "Former Yugoslavian Republic of Macedonia"... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kaj, ko lahko on na svojega napiše "Former Yugoslavian Republic of Macedonia"... :P :D

In to po širini.......pa še ne ponucam cele flehe. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to po širini.......pa še ne ponucam cele flehe. B)

Heroji! :worship:

Jaz na svojega niti ZDA ne spravim. Mi ga pipike sproti znucajo koliko čez dan zraste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kaj, ko lahko on na svojega napiše "Former Yugoslavian Republic of Macedonia"... :P :D

Lahko ja. In to na vajin elastični frpant, ki sta ga dobila na fizikalnih terapijah. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz na svojega niti ZDA ne spravim. Mi ga pipike sproti znucajo koliko čez dan zraste.

Kaj ga pa tišiš med kure. Lahko bi vedo, da niso zbirčne, če še lastni drek požrejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ja. In to na vajin elastični frpant, ki sta ga dobila na fizikalnih terapijah. :D

Stari moj, če bi se jaz spravo pisat na ferpant, ki sem ga dobo, bi lahko na njega napisal celo staro zavezo..........in to v originalu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ja. In to na vajin elastični frpant, ki sta ga dobila na fizikalnih terapijah. :D

U tima*er! Me kar nostalgija zgrabi... :P :D

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heroji! :worship:

Jaz na svojega niti ZDA ne spravim. Mi ga pipike sproti znucajo koliko čez dan zraste.

Seveda ti ga pipike sproti znucajo, če ga vedno zamenjajo z tistimi malimi rdečimi zemeljskimi plazilci. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj odgovor na zadnje tri strani je :lol1: :lol1: :lol1:

Svetovne face, in prav je tako.

Zvečer se vidimo pri ML. :winkiss:

:worship: :worship: :worship:

:lol:

Se strinjam z Vango. Norci ... :OK:

In smo se tudi videli ... škoda zame le, da sem morala prej od Lipe, preden se je Herr Schockatz prideval, da bi se spoznala, pa da mu razložim, ker je gospa Varaderova preveč uvidevna, kakšna je razlika med sirovimi palačinkami in gibanico.

Bremzl očitno cele dneve moped skupaj lima, ostali pa, kako si že rekel, Vanga, so bili na mopedih?

Lobo, fajn je bilo že v izvidnici, Vapo, tebi pa hvala za moralno oporo.

Zdaj potrebujemo le še lepo vreme za vikend!

Yes!

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

:lol:

Se strinjam z Vango. Norci ... :OK:

In smo se tudi videli ... škoda zame le, da sem morala prej od Lipe, preden se je Herr Schockatz prideval, da bi se spoznala, pa da mu razložim, ker je gospa Varaderova preveč uvidevna, kakšna je razlika med sirovimi palačinkami in gibanico.

Bremzl očitno cele dneve moped skupaj lima, ostali pa, kako si že rekel, Vanga, so bili na mopedih?

Lobo, fajn je bilo že v izvidnici, Vapo, tebi pa hvala za moralno oporo.

Zdaj potrebujemo le še lepo vreme za vikend!

Yes!

:010

A lupčkov pa nič? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!